Inschrijvingen Topteam Eredivisie 2017-2018

8 Teams

The City / Dibo - Speelsterkte 2.450
Teamleider: 109436 A.H. BOOM (Ton)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, The City Dibo, Bergenvaarderstraat 15a, 7418 BW Deventer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122951 C.M.M. de BIE (Charles) A1 9.800
2 137681 W.J.A.M. van GEMERT (Wiel)
3 162043 M.A.J. LUIJSTERBURG (René)
4 133104 T. NOCKEMANN (Thomas)
5 142083 R. van RAAIJ (Roij)
6 229970 A. RIEDEL (Arnd)
Wennekes.nl - Speelsterkte 15.218
Teamleider: 104909 T.H.W. MEGENS (Lyon)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 224531 M. FAUS (Marek)
2 101977 R C.F.M. KIVITS (Marco) A1 26.895
3 138931 I. van KRIEKEN (Ian) A1 20.490
4 104909 T.H.W. MEGENS (Lyon) A1 22.862
5 173471 P. NIESSEN (Patrick)
6 142431 R J.G. de RIDDER (Jurgen) A1 20.030
7 174132 R F. VERMEULEN (Frank) A1 22.927
8 182749 J. van der ZALM (Jim) A1 17.520
De Hazelaar / Etikon - Speelsterkte 10.629
Teamleider: 130388 H.H.M. DERICKS (Eric)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 129499 J.P.C.G.M. de BRUIJN (Jean Paul)
2 113472 F. CAUDRON (Fréderic)
3 130388 H.H.M. DERICKS (Eric) A1 28.086
4 208704 R J. KANTERS (Jordy) A1 21.047
5 103161 R A.M. ULIJN (Alex) A1 29.254
6 201416 R P. VANDELOO (Peter)
7 205896 G. VELDHUIZEN (Gert-Jan) A1 14.430
8 132218 R P. van de WOUW (Paul) A1 18.266
Benelux Biljarts / Snellen Horeca Service - Speelsterkte 22.405
Teamleider: 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 179762 R. GOUD (Ricardo) A1 23.620
2 202634 G.C.M. KAUFFELD (Guido) A1 15.970
3 161145 D. PATTIRUHU (Demi) A1 15.550
4 157696 R. SWERTZ (Raymund) A1 23.800
5 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel) A1 26.230
Topteam De Viaanse Molen - Speelsterkte 17.965
Teamleider: 117552 V.P.J. VELDT (Vincent)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, De Viaanse Molen, Havinghastraat 13, 1817 DA Alkmaar, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162192 R M. BAKKER (Matthijs) A1 27.115
2 139298 S. DAMEN (Stefan) A1 19.192
3 169660 R P.A.S. van der GEEST (Pieter) A1 17.250
4 149624 G.G.M. KENTER (George) A1 15.797
5 114759 R F.J. OTTENHOFF (Freek) A1 18.625
6 114822 A. PEEREBOOM (André) A1 19.206
7 117552 V.P.J. VELDT (Vincent) A1 17.666
Egbersbeek.nl - Speelsterkte 9.449
Teamleider: 130692 M. EGBERS (Martijn)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 130496 H. van den BOOGAARD (Harrie) A1 27.579
2 130692 M. EGBERS (Martijn) A1 10.220
3 113575 R. GERRITSEN (Rudy)
4 217905 C. POETHER (Christian)
5 202645 R. SONCK (Robby)
BIOS-Barneveld - Speelsterkte 6.432
Teamleider: 117804 R. TULL (Rene)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, BIOS, Schoutenstraat 88, 3771 CL BARNEVELD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142008 R G. van BEEK (Gert) A1 15.454
2 118395 F.E.U. BLONDEEL (Fabian)
3 237195 S. BLONDEEL (Simon)
4 114029 D. CHRISTIANI (Dave)
5 148083 D. JASPERS (Dick)
6 208146 F. JONG (Ferry) A1 12.000
7 143121 R E. van der LINDEN (Erik) A1 19.539
8 117804 R. TULL (Rene) A1 13.731
De Picardie - Speelsterkte 3.607
Teamleider: 162863 M. van BOCHEM (Micha)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162863 M. van BOCHEM (Micha)
2 113172 J.P. BONGERS (Jos)
3 203880 S. van ETTEN (Sam)
4 160270 R P.F.J. JANSSEN (Patrick) A1 15.276
5 132059 R R. SCHINNING (Roger) A1 20.507
6 100867 M. van der SPOEL (Martien)
7 148739 D. TIMMERS (Dennis) A1 14.430