Inschrijvingen Topteam 1e divisie 2017-2018

15 Teams

De Hazelaar - Speelsterkte 0
Teamleider: 111710 P.H.J. de JONGH (Piet)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 167666 F.T.A. EXTERS (Otto)
2 111710 P.H.J. de JONGH (Piet)
3 208704 J. KANTERS (Jordy)
4 154028 H.A.R.L. MEGENS (Harold)
5 104332 D. POLMAN (Dennis)
6 103161 A.M. ULIJN (Alex)
7 201416 P. VANDELOO (Peter)
8 132218 P. van de WOUW (Paul)
Hektisch Biljartschool / BV `75 - Speelsterkte 0
Teamleider: 149656 E.W.S. de HEK (Edgar)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bv.'75, Bavoortseweg 17 B, 3833BM Leusden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 220791 D. BELAEY (Danny)
2 217055 J. de BEURS (Jacques)
3 247849 N. van HANEGEM (Nico)
4 149656 E.W.S. de HEK (Edgar)
5 100042 D. KRIJNEN (Dave)
6 150002 R. van der MADE (Ronald)
B.I.O.S. - Speelsterkte 0
Teamleider: 143121 E. van der LINDEN (Erik)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, BIOS, Schoutenstraat 88, 3771 CL BARNEVELD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142008 G. van BEEK (Gert)
2 159930 H.J.M. de HEUS (Hennie)
3 143121 E. van der LINDEN (Erik)
4 104903 E. VEER (Eep)
5 237194 H WIEDEMANN (Horst)
6 245237 M. WOIDOWSKI (Michael)
Moira / Hartog Afdichtingssystemen - Speelsterkte 0
Teamleider: 151022 S. NABUURS (Sven)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Café Waalzicht, Oosterhoutsedijk 21, 6663 KS Lent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 171694 C.J. van de GROEP (Cor)
2 178870 M. JANSSEN (Maarten)
3 123035 J.W.F. MEIJER (André)
4 151022 S. NABUURS (Sven)
5 162865 R.M. PRAKKE (Robert)
6 152941 J. SCHULTE (Jeroen)
7 134785 J.L.A. VERBEET (Jean)
123BILJARTS / BCO - Speelsterkte 0
Teamleider: 105095 R. FILIPPO (Ronald)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38a, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 102341 J.C.J. BEENTJES (Jeroen)
2 118058 B. DUIVENVOORDE (Ben)
3 105095 R. FILIPPO (Ronald)
4 117895 L. OPSTAL (Louis)
5 114759 F.J. OTTENHOFF (Freek)
6 112554 P.C. WITTEMAN (Paul)
Steinhoff Constructions - Speelsterkte 0
Teamleider: 174132 F. VERMEULEN (Frank)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 105916 G.H.J. van ECK (Gerrie)
2 164489 J. de JONG (Jan)
3 101977 C.F.M. KIVITS (Marco)
4 142431 J.G. de RIDDER (Jurgen)
5 174132 F. VERMEULEN (Frank)
6 182981 E.B. VINK (Bert)
Terborgse wijncentrale / Veemarkt - Speelsterkte 0
Teamleider: 144362 W.J. SIEBELINK (Willem)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Billardcafé De Veemarkt, Veemarkt 4, 7001 EE DOETINCHEM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 126875 B. ALINK (Boudewijn)
2 162192 M. BAKKER (Matthijs)
3 122953 H. KLOK (Hans)
4 158316 C. LASSIG (Carsten)
5 144362 W.J. SIEBELINK (Willem)
Topteam Goirle - Speelsterkte 0
Teamleider: 182297 P. van DIEM (Paul)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Biljartcentrum Goirle, Kloosterstraat 30, 5051 RD Goirle, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 215766 W. van DIJKE (Wilbert)
2 101810 A. POLS (Adrie)
3 132484 P.W. RIJCKAERT (Peter)
4 217429 H. J. SNELLEN JR. (Hans)
5 173219 R. van STEVENDAAL (Robert)
Topteam `s Landswelvaren / Reedijk - Speelsterkte 0
Teamleider: 128578 P. de BREE (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 128578 P. de BREE (Peter)
2 215223 J. DEVOS (Johan)
3 142422 F. FORTON (Francis)
4 135545 A. KOOREVAAR (Ad)
5 145173 B. REEDIJK (Bas)
6 141794 D. WALHOUT (Danny)
Horna - Speelsterkte 0
Teamleider: 203520 K. JONG (Kees)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Biljart Centrum Horna, Achterom 53, 1621 KR Hoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 169660 P.A.S. van der GEEST (Pieter)
2 101350 W. HEIDA (Wouter)
3 211076 J. JONG (Jordy)
4 203520 K. JONG (Kees)
5 117334 L. KOOMEN (Leo)
6 116440 P. VLAAR (Peter)
Verploegen Party- en Congrescentrum - Speelsterkte 0
Teamleider: 106330 M.H.J. MEGENS (Rini)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Verploegen Party- & Congrescentrum, Woeziksestraat 100, 6604 CM WIJCHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113442 T.H.J. DERKSEN (Theo)
2 160004 J.H.J. JANSEN (Sjef)
3 106330 M.H.J. MEGENS (Rini)
4 154984 H. SLETTENAAR (Herold)
5 106340 A. VERPLOEGEN (Tonnie)
Exalto / HWA - Speelsterkte 0
Teamleider: 134446 A.B. BLOMBERG (Arie)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158619 J. de BRUIN (Jan)
2 120709 W.L.G.J. van DEVENTER (Willem)
3 122153 G. JOHLER (Gerard)
4 138265 R. van KOOTEN (Reijer)
5 151679 J. VLOT (Jos)
Van Den Broek Biljarts / Almere `83 - Speelsterkte 0
Teamleider: 164899 M.G. VREEKAMP (Martin)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Almere '83, Sas van Gentstraat 10-12,, 1324CT Almere Stad, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143578 D. BOUWHUIS (Dennis)
2 178938 R. DITERS (Ricardo)
3 103677 F.P. DRIESSEN (Fred)
4 147498 R. van GARDEREN (Raymond)
5 147395 S. van HAAREN (Sander)
6 149687 D. HEFFTY (Dennis)
7 164899 M.G. VREEKAMP (Martin)
Snelpost 11 - Speelsterkte 0
Teamleider: 110354 R. GIELENS (Raymon)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122069 M. BROERS (Maarten)
2 142125 H. SCHMALE (Heinz)
3 165915 J.H. van DONGEN (Jan)
4 110354 R. GIELENS (Raymon)
5 140718 R. GERRITS (René)
6 129770 T. TEMMINK (Tom)
ABC `t Töpke - Speelsterkte 0
Teamleider: 116420 A. van HEESCH (Toon)
Locatie en tijd: Zaterdag 11:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217123 J.G.P.M. BRUEREN (Jan)
2 155729 R.A. DEELEN (Roland)
3 217178 D. GLISSENAAR (Daan)
4 172686 R. van GOOSWILLIGEN (Ronald)
5 208080 J. van HEESCH (Jeffrey)
6 138428 S.J. HOEN (Stefan)
7 160270 P.F.J. JANSSEN (Patrick)
8 132059 R. SCHINNING (Rogér)