Inschrijvingen Kadercompetitie 2017-2018

69 Teams

Kabelrups.com / Kronenhuis - Speelsterkte 10.072
Teamleider: 167186 J. TIJDINK (Jan)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Eetcafé Biljart Kronenhuis, Markt 23, 7101 DA Winterswijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 161732 E. MASSEN (Emil) A1 11.213
6 127091 J. van ALST (Jeroen) A1 10.972
4 167186 J. TIJDINK (Jan) A1 10.183
1 111352 H. LEUSSINK (Henk) A1 7.923
5 108287 E.A.A. te MOLDER (Eddy) A1 5.928
3 112952 G. WOORDES (Gerrit) A1 4.112
BVM Apollo Etikon - Speelsterkte 14.690
Teamleider: 149687 D. HEFFTY (Dennis)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Wijkcentrum 't Schuurtje, Zwanenkamp 1301, 3607 NZ Maarssen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217055 J. de BEURS (Jacques) A1 21.080
2 149687 D. HEFFTY (Dennis) A1 15.873
3 150002 R. van der MADE (Ronald) A1 8.043
4 114087 I.D.A. de HEK (Ivar) A1 12.150
5 155853 F.A.J. VERHOEF (Frank) A1 9.657
7 116562 C.B. TIMMER (Kees) A1 5.700
6 124151 H.C. CLAESSENS (Hennie) A1 5.258
`s-GBC - Speelsterkte 9.850
Teamleider: 119012 J.F. de JAGER (Hans)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, samonda, Genemuidenstraat 208-210, 2545 NZ Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120709 W.L.G.J. van DEVENTER (Willem) A1 11.589
6 119012 J.F. de JAGER (Hans) A1 7.898
2 118965 D.D. POT (Rick) A1 12.285
5 204639 J.F.G. BODAAN (Joop) A1 7.631
3 215615 L. van der HEIJDEN (Leo) A1 6.784
4 143222 P.D. de JONG (Dick) A1 6.750
B.V. Halfweg - Speelsterkte 10.489
Teamleider: 106484 P.G.J. VOLLEBERG (Piet)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Cafe Halfweg, Stationsweg 147, 5803 AB Venray, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106484 P.G.J. VOLLEBERG (Piet) A1 16.220
2 124545 H.M. ROBINS (Herman) A1 11.226
3 106487 T. VOESTEN (Theo) A1 7.275
6 166037 W.C. WILMSEN (Wim) A1 7.236
4 169205 J.L.M. KERSTEN (Jos) A1 5.948
5 202396 H.J.M. CLEVEN (Huub) A1 4.205
Kaderteam Almere `83 - Speelsterkte 19.666
Teamleider: 141933 R. van AERLE (Rene)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Almere '83, Sas van Gentstraat 10-12,, 1324CT Almere Stad, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147498 R. van GARDEREN (Raymond) A1 28.435
2 178938 R. DITERS (Ricardo) A1 17.741
3 164899 M.G. VREEKAMP (Martin) A1 15.311
4 103677 F.P. DRIESSEN (Fred) A1 17.178
5 141933 R. van AERLE (Rene) A1 12.626
6 221517 J.B. HUISMAN (Ed) A1 9.606
7 152288 D. van 't HOF (Dennis) A1 9.521
8 213841 J. WALRAVEN (Hans) A1 6.842
Targa Team - Speelsterkte 16.750
Teamleider: 173154 A. VOLKER (Alex)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart Centrum Castricum, Geesterduin 52-54, 1902cd Castricum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 153773 M. van DIJK (Marcel) A1 22.233
2 117552 V.P.J. VELDT (Vincent) A1 17.666
1 102341 J.C.J. BEENTJES (Jeroen) A1 15.282
6 115054 R. DAAS (Ruud) A1 11.821
4 183362 M.L.W. GULDEMOND (Martin) A1 11.611
7 173154 A. VOLKER (Alex) A1 10.734
5 142412 P. de GOEDE (Peter) A1 9.753
Kaderteam B.V. De Hoog - Van der Wilt - Speelsterkte 9.664
Teamleider: 167368 B. van der WILT (Bas)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart en Bridgecentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe O.Z. 11b, 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 117804 R. TULL (Rene) A1 13.731
3 114007 M. WEDEMA (Michael) A1 9.729
4 167368 B. van der WILT (Bas) A1 7.788
5 183247 J. MONSTER (Jurgen) A1 7.409
2 112355 P.A.C. BOSMAN (Paul) A1 6.850
7 178933 H. de VRIES (Hans) A1 5.919
6 225374 H.P.M. BOOTSMA (Harry) A1 5.145
Op de Klos 2 - Speelsterkte 15.471
Teamleider: 155946 R.M.E. CLEUSKENS (Roger)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe `t Piepke, Kerkplein 22, 6245 KH Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181319 J. GODEYNE (Jean) A1 24.905
2 146908 L.M.C. KEUTEN (Ludy) A1 12.679
3 155946 R.M.E. CLEUSKENS (Roger) A1 12.302
4 125476 W. WOLTERS (Wiel) A1 12.000
6 164889 A.J.G.B. HOUTEN (Tonnie) A1 6.123
5 127800 F.J.B. VAESSEN (Frans) A1 6.000
S.V.W. / De Ponderosa - Speelsterkte 10.062
Teamleider: 125569 J.P. RENS (Jean-paul)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe De Ponderosa, Fluwelenbroekstraat 47, 4611 JS Bergen op Zoom, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 125569 J.P. RENS (Jean-paul) A1 14.626
3 133516 F.M.A. van de LUIJTGAARDEN (Frans) A1 12.074
2 124213 P.J. LUIJKS (Patrick) A1 6.853
5 219353 J. CLOOTS (Johan) A1 6.697
7 151264 A. COPPENS (Ad) A1 6.454
6 209127 F. VROLIJK (Frans) A1 5.950
4 158351 H. de JONG (Harry) A1 5.767
8 206415 R. RENS (Ricardo) A1 5.666
HCR Prinsen - Speelsterkte 12.738
Teamleider: 126722 B.T.J. ter BRAAK (Brian)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe-rest. Prinsen, Eibergseweg 13, 7273 SP Haarlo, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
7 158316 R C. LASSIG (Carsten) A1 21.210
6 126722 B.T.J. ter BRAAK (Brian) A1 14.555
3 135794 G. ten LOHUIS (Gerard) A1 14.873
4 108604 R.J.G. POT (Rob) A1 11.261
5 112710 P. HEUTINCK (Peter) A1 10.265
2 131238 P. WISSINK (Paul) A1 8.800
1 112704 R M. ERNST (Marcel) A1 8.057
8 149383 R A. de JONG (Asmond) A1 7.850
VIOS / Van Esch Biljarts - Speelsterkte 11.032
Teamleider: 149559 H.H. VOGELS (Harry)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, De Geseldonk, Cederhoutstraat 44, 5706XC Helmond, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 155729 R.A. DEELEN (Roland) A1 21.676
3 106543 W.N.M. WESSELING (Willem) A1 9.189
2 173437 H. ROSMULDER (Henk) A1 7.306
6 149559 H.H. VOGELS (Harry) A1 5.960
4 176089 P. van de LINDEN (Peter) A1 5.237
5 183925 J. NOTEN (Jan) A1 4.415
7 179869 B. BRUISTEN (Berco) A1 4.378
B.C. Maarland 2 - Speelsterkte 9.295
Teamleider: 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Lokaal de Sjiemd, Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 128103 S. EHLEN (Seppo) A1 14.049
2 127297 W. SMEETS (Willy) A1 9.659
3 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) A1 6.765
4 181316 W. SNIJDERS (Willem) A1 6.709
5 136026 D.J.L. VERMEIREN (Daniël) A1 5.491
6 160665 R. VAASSEN (Roger) A1 4.322
autoinkoopnoord.nl / ABC `08 - Speelsterkte 13.779
Teamleider: 101122 A.J. van ZANTEN (Alexander)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Assen, Bremstraat 16, 9404 GD Assen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101122 A.J. van ZANTEN (Alexander) A1 13.500
2 153957 F. SPAKMAN (Folke) A1 12.259
3 102520 P. SCHUITEMA (Peter) A1 12.000
4 184122 W. HAAIJER (Wubbo) A1 17.359
5 110096 R H.C. de GEUS (Heilco) A1 10.492
7 123007 R P. BEL (Peter) A1 7.261
6 111612 R G. LUPPES (Gert) A1 6.880
8 155321 R M. van KEIZERSWAARD (Martin) A1 5.212
De Vriendenkring 2 - Speelsterkte 13.986
Teamleider: 138428 S.J. HOEN (Stefan)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Dorpshuis de Zandloper, De Weem 1, 6617 BG Bergharen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 104909 T.H.W. MEGENS (Lyon) A1 22.862
2 138428 S.J. HOEN (Stefan) A1 15.600
3 153379 G.M. WILLEMSEN (Gerard) A1 9.134
4 160092 T.M.J. DERKS (Theo) A1 8.351
5 167758 R. van RIJSWIJK (Ralph) A1 7.349
De Vriendenkring 1 - Speelsterkte 10.342
Teamleider: 106620 H.J. BULTE (Henk)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Dorpshuis de Zandloper, De Weem 1, 6617 BG Bergharen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 165915 J.H. van DONGEN (Jan) A1 19.793
2 129770 T. TEMMINK (Tom) A1 9.871
5 112470 W.J. de KLEIN (Wim) A1 5.951
3 121257 J.P.M. MEGENS (Jo) A1 5.754
4 106620 H.J. BULTE (Henk) A1 5.602
De Hazelaar 2 - Speelsterkte 14.929
Teamleider: 130388 H.H.M. DERICKS (Eric)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148739 D. TIMMERS (Dennis) A1 14.430
2 130388 H.H.M. DERICKS (Eric) A1 28.086
3 167666 F.T.A. EXTERS (Otto) A1 11.171
5 113735 M.W. van der DOELEN (Carlo) A1 6.031
4 137253 T. KORSTEN (Theo) A1 5.578
6 141488 A.J.G.M. KORSTEN (André) A1 4.795
Kitseroo speelautomaten - Speelsterkte 12.047
Teamleider: 118590 J.H.M. KITSEROO (John)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Dorpshuis Spaarndam, Ringweg 36, 2064KK Spaarndam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114759 F.J. OTTENHOFF (Freek) A1 18.625
2 114742 C. BAKKER (Carel) A1 9.552
3 140243 M.W. GRAVEMAKER (Martin) A1 11.784
6 118590 J.H.M. KITSEROO (John) A1 8.230
4 140110 D.P. PRUIS (Dick) A1 7.326
5 116579 H. KORENSTRA (Henk) A1 6.539
Padoc Kaderteam - Speelsterkte 11.546
Teamleider: 208814 H. OVERBEEK (Hennie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BV PADOC, Hoge Rijndijk 3 B, 3449 HA Woerden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143447 H. BORST (Hans) A1 12.649
2 105359 T.H.A.M. ZWARTHOED (Theo) A1 12.493
3 208814 H. OVERBEEK (Hennie) A1 11.222
4 208755 A. SLOF (Anton) A1 9.823
6 265481 R. MAYENBURG (Robbert) A1 5.771
5 222052 D. KAMPERMAN (Dick) A1 3.142
B.V. Moira - Speelsterkte 12.770
Teamleider: 152880 F. de BRUIJN (Frank)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe Waalzicht, Oosterhoutsedijk 21, 6663 KS LENT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151022 S. NABUURS (Sven) A1 22.460
2 123035 J.W.F. MEIJER (André) A1 10.697
3 134785 J.L.A. VERBEET (Jean) A1 11.337
7 229871 R C van der ZOUWEN (Coen) A1 6.659
5 170766 C.M. JANSSEN (Chris) A1 6.587
6 100063 W.J.L. MOURICK-WULLINGS (Winfried) A1 6.022
4 152880 F. de BRUIJN (Frank) A1 5.775
8 106332 R H. RULLMANN (Harry) A1 5.540
De Markt / De Onderbouw - Speelsterkte 10.080
Teamleider: 122069 M. BROERS (Maarten)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, ZALENCENTRUM DE ONDERBOUW, Juliana van Stolberglaan 5, 6981 EK Doesburg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142125 H. SCHMALE (Heinz) A1 13.553
2 122069 M. BROERS (Maarten) A1 9.935
4 215424 M. KRUK (Martin) A1 9.205
5 159055 H. van HEUMEN (Harry) A1 7.629
3 173511 R.E. van ES (Rob) A1 7.036
6 107084 L. BERENDSEN (Leo) A1 5.785
Horna De Vries Juwelier - Speelsterkte 15.732
Teamleider: 116348 W. OOTEMAN (Wim)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum Horna, Achterom 53, 1621 KR HOORN NH, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101350 W. HEIDA (Wouter) A1 18.966
4 116348 W. OOTEMAN (Wim) A1 16.368
3 140844 J. ERKEMEIJ (John) A1 14.069
2 142106 R. BOON (Rob) A1 13.525
5 116381 E. M. van der STEEN (Ed) A1 6.844
6 156036 R J. NOORDELOOS (Jos) A1 6.000
Kaderteam `s Lands Welvaren 2 - Speelsterkte 9.126
Teamleider: 208694 J.C.J. BREAS (Jos)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246720 E van de LEUR (Erik) A1 13.490
2 182002 P.G. van den BERG (Pierre) A1 9.138
3 208693 S.J.C. BREAS (Sjoerd) A1 7.206
4 208694 J.C.J. BREAS (Jos) A1 6.670
5 180553 P.H. NGUYEN (Phuc) A1 5.505
B.C. Maarland 1 - Speelsterkte 13.341
Teamleider: 202927 M. SANGEN (Maurice)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Lokaal de Sjiemd, Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 202927 M. SANGEN (Maurice) A1 14.888
1 136777 P.P.W.H. HAANEN (Peter) A1 14.480
2 161416 F.H. BORGIGNONS (Frans) A1 14.115
4 125878 J.M.W.F. van GLABBEECK (John) A1 9.882
5 164870 E.J.H. ROIJEN (Emiel) A1 5.055
De Hazelaar 3 - Speelsterkte 12.905
Teamleider: 211980 W.J.N. van de VEN (Walco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132218 P. van de WOUW (Paul) A1 18.266
3 154028 H.A.R.L. MEGENS (Harold) A1 15.492
4 102548 P. LEERMAKERS (Piet) A1 9.514
2 211980 W.J.N. van de VEN (Walco) A1 8.351
5 211443 P. van BELJOUW (Peter) A1 6.373
Pelikaan 1 - Speelsterkte 16.954
Teamleider: 159107 R.H. PAAP (Rene)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum De Pelikaan, Troelstralaan 39-43, 7204LC ZUTPHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel) A1 26.230
2 159107 R.H. PAAP (Rene) A1 15.627
3 152150 I. GERRITSEN (Ivo) A1 15.156
4 150535 F. KOSTER (Frans) A1 10.805
5 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy) A1 9.441
Pelikaan 2 - Speelsterkte 9.346
Teamleider: 106726 R. PETERS (Reinder)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum De Pelikaan, Troelstralaan 39-43, 7204LC ZUTPHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106726 R. PETERS (Reinder) A1 10.363
3 111335 R.S. CHITOE (Roy) A1 10.054
6 131238 P. WISSINK (Paul) A1 8.800
2 112709 R. HARGEERDS (Rob) A1 8.168
4 110326 W.M. SCHIGT (Wilfred) A1 7.974
7 113320 T. MICHIELSEN (Tonie) A1 7.500
5 219181 D. van de KAA (Dienand) A1 4.694
Carambole / Rademaker - Speelsterkte 13.462
Teamleider: 105353 H. de RIDDER (Hans)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142431 J.G. de RIDDER (Jurgen) A1 20.030
2 164489 J. de JONG (Jan) A1 13.337
3 159542 F. BAMBACHT (Frans) A1 11.690
4 113997 T. van MEEUWEN (Tonny) A1 8.794
7 209290 T. van DAM (Teus) A1 7.857
5 206221 D. van VELDHOVEN (Danny) A1 7.385
6 105353 H. de RIDDER (Hans) A1 7.157
Treffers / VTS / Activtek - Speelsterkte 16.054
Teamleider: 134815 B.J.J. van HOOIJ (Bernie)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café Cambrinus, Spoorstraat 34, 5831 CM Boxmeer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157696 R. SWERTZ (Raymund) A1 23.800
2 160004 J.H.J. JANSEN (Sjef) A1 17.924
4 100953 H. KLEINLUGTENBELD (Hendrie) A1 11.637
3 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco) A1 10.857
5 134815 B.J.J. van HOOIJ (Bernie) A1 7.428
7 131030 J.H.R. TOONEN (Hans) A1 7.197
6 207179 A.H.M. PEETERS (Tonnie) A1 5.806
Friesche Club / Popma Biljartservice - Speelsterkte 10.189
Teamleider: 113880 A.A. SWART (Tonny)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Friesche Club, Ruiterskwartier 57, 8911 BP LEEUWARDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113865 G.R. POPMA (Geert) A1 10.039
2 113880 A.A. SWART (Tonny) A1 13.478
3 162385 S. JANSMA (Sietse) A1 9.661
4 106526 D. de JAGER (Daan) A1 7.580
5 113835 E.B.R. GEURTSEN (Eddy) A1 6.255
6 113854 K. KUINDERSMA (Klaas) A1 5.942
Carambole / BBG - Speelsterkte 16.637
Teamleider: 101977 C.F.M. KIVITS (Marco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101977 C.F.M. KIVITS (Marco) A1 26.895
2 174132 F. VERMEULEN (Frank) A1 22.927
5 101979 R. van de SANDE (Richard) A1 9.120
3 112490 H.L. van de WIEL (Henk) A1 7.606
4 171699 M. van de DONK (Maikel) A1 6.780
Het Wapen van Liempde / RegioBank - Speelsterkte 12.928
Teamleider: 107493 M.A. van den TILLAART (Martien)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Dienstencentrum De Kloosterhof, Kloosterhof 7A, 5298 BW LIEMPDE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 107493 M.A. van den TILLAART (Martien) A1 17.709
2 120057 H. van DIJK (Henry) A1 10.711
3 123567 A. ROVERS (Ton) A1 12.687
6 217095 H. van de LAAR (Harm) A1 10.606
4 181655 C.L.T.M. van EINDHOVEN (Cees) A1 9.133
5 102242 L. van HASTENBERG (Leo) A1 7.329
Moira Lith - Speelsterkte 8.652
Teamleider: 212433 J.M.F.M. van LITH (Jeroen)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, de Hoeve, Pastoor van Hapertstr. 1 1, 5397BJ Lith, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 135795 A.J.M. van LOOSBROEK (Tony) A1 12.520
3 212433 J.M.F.M. van LITH (Jeroen) A1 8.827
2 103056 B.M. van den BOGAERT (Ben) A1 6.767
4 103107 P.A.G.A. BOEIJEN (Peter) A1 6.494
8 156033 R T.H.W. JANSSEN (Theo) A1 6.000
5 170289 A.S.H. REYS (Guus) A1 4.706
7 208210 R H.M. van LOOSBROEK (Henk) A1 4.510
6 103115 R TH.W. KUIJPERS (Theo) A1 4.459
Kaderteam `s Lands Welvaren 1 - Speelsterkte 18.956
Teamleider: 128870 J.A. WALHOUT (Sjaak)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 128578 P. de BREE (Peter) A1 14.670
2 173219 R. van STEVENDAAL (Robert) A1 29.773
3 141794 D. WALHOUT (Danny) A1 20.569
4 126891 J.M. van der WEIJDE (Jaap) A1 10.813
5 123433 J. GOUDZWAARD (Jan) A1 9.723
6 221040 J. CIJSOUW (Jaap) A1 8.618
8 148702 H. van DEUTEKOM (Hessel) A1 7.488
7 128870 J.A. WALHOUT (Sjaak) A1 6.197
Kaderteam De Musketiers - Speelsterkte 14.565
Teamleider: 114822 A. PEEREBOOM (André)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Boko Biljart-& Denksportcentrum, Kraakstraat 42, 1503bw Zaandam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114822 A. PEEREBOOM (André) A1 19.206
2 184237 R.E. BASTIAAN (Robin) A1 15.306
5 147444 S.H. MEIER (Serge) A1 12.971
3 118098 H.C. SMIT (Hein) A1 10.780
4 174725 R.J.B. GUSTKE (Richard) A1 9.636
8 146112 A.P. JAMIN (Peter) A1 8.790
6 236362 F. van OOSTVEEN (Frank) A1 5.812
7 124812 G.M. BUSKERMOLEN (Gerard) A1 4.392
BCO De Beste Keus - Speelsterkte 10.568
Teamleider: 118058 B.C. DUIVENVOORDE (Ben)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38 A, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
6 112554 R P.C. WITTEMAN (Paul) A1 13.225
1 118058 B.C. DUIVENVOORDE (Ben) A1 11.271
2 170873 D. KIND (Danny) A1 11.051
3 183244 W.C.H. WIJNNOBEL (Wilfred) A1 10.818
5 124144 J.W.A. KERKMAN (Jos) A1 9.135
4 140863 P. LEERS (Patrick) A1 9.074
De Posthoorn / RBS 1 - Speelsterkte 16.113
Teamleider: 146431 J. ROBBEMONT (Jaco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, De Posthoorn, Sportlaan 30, 3299 XG Maasdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
7 138931 I. van KRIEKEN (Ian) A1 20.490
2 120878 J. BIJL (Jan) A1 17.651
3 152341 M. VUURENS (Michael) A1 13.812
5 145173 B. REEDIJK (Bas) A1 12.500
4 152778 W. BARENDREGT (Wim) A1 8.888
6 119804 P. LONDON (Peter) A1 8.000
1 146431 J. ROBBEMONT (Jaco) A1 7.711
DOS Hattem - Speelsterkte 9.241
Teamleider: 154022 W. BEUGELING (Wilco)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Clublokaal "De Triangel", Veenburgerweg 15, 8051 CG Hattem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 107835 B.H. ERENDS (Berend) A1 12.885
1 104910 J. TOORNEMAN (Jurgen) A1 9.238
4 154155 A. SEVERS (Ab) A1 7.583
8 113320 R T. MICHIELSEN (Tonie) A1 7.500
2 154022 W. BEUGELING (Wilco) A1 7.260
5 114638 B. GORTER (Bernard) A1 6.977
6 108756 R H. FIJN (Henk) A1 6.600
7 212539 R P. AUGUSTIJN (Pieter) A1 5.412
Carambole / R&H Kassa - Speelsterkte 12.981
Teamleider: 182981 E.B. VINK (Bert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 100173 F. ADELAAR (Freddie) A1 14.180
1 182981 E.B. VINK (Bert) A1 14.106
3 156427 P. ADELAAR (Piet) A1 11.590
4 183123 G. YILDIZ (Gunay) A1 12.049
5 167459 R. DROST (Raymond) A1 11.582
6 158698 D. JANSEN (Dennis) A1 10.594
7 106906 T. SANDERS (Theo) A1 7.259
O.G.B. - Speelsterkte 9.201
Teamleider: 129638 R. de BRUIN (Rene)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Gebouw Komin, Elise Dammershof 24, 1403 SE BUSSUM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 144516 J. ZEPEDA VARAS A1 6.689
2 161441 J. RODERMOND (Johan) A1 11.788
4 139387 R.G. OUT (Rob) A1 8.567
5 104508 J. VEENSTRA (Jan) A1 8.480
3 129638 R. de BRUIN (Rene) A1 7.972
6 178866 R M. VEERMAN (Marcel) A1 5.221
B.C. Concordia - Speelsterkte 12.455
Teamleider: 106829 W. DULLEMOND (Willem)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, CAFE RESTAURANT CONCORDIA, Engelenburgerlaan 1, 6971 BT Brummen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 165377 M. van EXTER (Monique) A1 10.670
3 181487 T. HAGENUS (Tom) A1 17.272
2 106829 W. DULLEMOND (Willem) A1 12.701
4 130570 J.G.W.M. BERENDSEN (Hans) A1 9.179
5 167295 G.H. VEENSTRA (Henk) A1 4.756
B.V. Rapiditas - Speelsterkte 8.531
Teamleider: 147002 P.C. van den BRINK (Piet)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Klubhuis Rapiditas, Achtergracht 13, 1381 BK Weesp, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147395 S. van HAAREN (Sander) A1 13.000
2 143578 D. BOUWHUIS (Dennis) A1 8.531
3 155877 M. WESTERHOFF (Marco) A1 6.804
4 146946 L. van de POL (Leon) A1 5.790
6 134947 B.H.D. van LITH (Bernard) A1 5.565
5 147002 P.C. van den BRINK (Piet) A1 4.111
Kaderteam BCS - Speelsterkte 17.258
Teamleider: 150769 R.G. KOK (Rob)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Liefhebber, Oude Wal 25, 1749 CA Warmenhuizen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 181874 K. KLIJBROEK (Kees) A1 26.557
1 169660 P.A.S. van der GEEST (Pieter) A1 17.250
3 139043 P.A. van der GEEST (Piet) A1 8.357
5 120326 J.A. ROELANDS (Joop) A1 13.109
4 150769 R.G. KOK (Rob) A1 12.118
6 117753 S.G.M. BRUIN (Siem) A1 8.652
D`n Babbel / DAS keukens - Speelsterkte 11.811
Teamleider: 208997 A.H.M. van MOL (Ad)
Locatie en tijd: Zaterdag 14:00, D'n Babbel, Willibrordusstraat 16, 5513 AC WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
7 109074 T. van de MEERAKKER (Tonny) A1 15.348
1 209500 L. MANDIAU (Luc) A1 12.951
2 121331 H.G.A.M. van den HURK (Hein) A1 11.392
3 135896 P.W.A. MACHIELSEN (Piet) A1 7.555
4 208997 A.H.M. van MOL (Ad) A1 6.542
6 237272 C WIJCKMANS (Chris) A1 5.500
5 170241 A. SOL (Albert) A1 4.572
Krul Woudsend - Speelsterkte 7.528
Teamleider: 220321 S. KRUL (Stan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 212263 J.A. MINKE (Jan August) A1 8.325
3 120018 J.J.L. HUTTEN (John-luc) A1 8.213
6 237176 P. van der GOOT (Peter) A1 7.671
2 205133 R.C. de NEEF (Rob) A1 5.903
5 170042 G. NOIJA (George) A1 5.247
4 156433 J. MIEDEMA (Johannes) A1 5.000
7 220321 S. KRUL (Stan) A1 4.358
Honky Tonk / Vonk Glas - Speelsterkte 10.962
Teamleider: 163864 I.C. t MANNETJE (Ies)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, CAFÉ HONKY TONK, Slagveld 1, 3231 AN BRIELLE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 175602 W.R. OLIVIEIRA (Winston) A1 14.500
2 163864 I.C. t MANNETJE (Ies) A1 11.704
3 173135 A. MEELDIJK (Ton) A1 10.237
4 125345 I. SARI (Ismail) A1 7.407
5 144890 P. BOERS (Peter) A1 7.303
6 180496 M. VONK (Marco) A1 6.910
7 141382 L.H. BAAY (Leo) A1 4.925
VOP / DWH - Speelsterkte 10.247
Teamleider: 202634 G.C.M. KAUFFELD (Guido)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Partycentrum De Witte Hoeve, Gasstraat 5, 5801 CT Venray, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
5 202634 G.C.M. KAUFFELD (Guido) A1 15.970
1 172186 P.F.C. van RENGS (Piet) A1 10.050
2 217123 J.G.P.M. BRUEREN (Jan) A1 7.734
3 121743 R L.F.M. STEEGH (Lei) A1 7.532
4 130952 P.J.J. ZANDERS (Jan) A1 7.235
6 122249 R L.M.G. CUIJPERS (Leo) A1 6.000
7 124538 R P.J.M. VEGER (Paul) A1 6.000
8 215243 D.A.G. KOEIJVOETS (Danny) A1 4.577
De Oase - Speelsterkte 10.534
Teamleider: 128293 T. van de VEN (Theo)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, De Oase zalencentrum, Bachstraat 51, 6137RX Sittard, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 160270 P.F.J. JANSSEN (Patrick) A1 15.276
2 128293 T. van de VEN (Theo) A1 9.038
3 127710 J.P.E. TITSELAAR (John) A1 9.542
4 162301 H.C. KERSTEN (Hen) A1 8.283
6 127470 J. ZIELEMANS (Jan) A1 6.146
5 120152 M. WILDAU (Martin) A1 5.509
Warme Bakker Ad Ketels / BV Velsen - Speelsterkte 8.331
Teamleider: 146158 A.J.M. KETELS (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Velsen, Wüstelaan 79, 2082AB Santpoort, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
7 115715 R M. HOFLAND (Mike) A1 19.915
3 103736 R. OVERDIJK (Rob) A1 9.011
1 146158 A.J.M. KETELS (Ad) A1 8.679
2 160575 P.G. OSKAM (Peter) A1 7.961
4 115501 J.L. RIPKE (Jaap) A1 7.675
6 141288 H. KOOLEN (Hans) A1 7.639
5 221261 W.B. HEEREMANS (Jeroen) A1 5.955
Op de Klos 1 - Speelsterkte 16.941
Teamleider: 200982 E. BERGER (Eddy)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe `t Piepke, Kerkplein 22, 6245 KH Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 200982 E. BERGER (Eddy) A1 30.600
2 237006 M. ANGELETTI (Marcel) A1 20.923
6 103075 E. SCHOLS (Emile) A1 8.460
4 100339 R. IJSSERMANS (Remie) A1 7.784
3 159570 H.L.S. WOJCIK (Stanis) A1 7.550
5 159571 J.M. SCHUIJREN (Jean Marie) A1 7.465
B.C. Tegelen / De Picardie - Speelsterkte 14.631
Teamleider: 138030 H. LEIJENDECKERS (Huub)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 130496 H. van den BOOGAARD (Harrie) A1 27.579
2 121541 J.C.E. BURHENNE (Sjeng) A1 9.258
3 217178 D. GLISSENAAR (Daan) A1 12.222
4 102780 P.J. DIERYCK (Philip) A1 9.465
5 130497 J.C.W. van TIENEN (John) A1 8.020
7 159425 W. van TIENEN (Wim) A1 6.250
8 130306 J.P. JOOSTEN (Jac) A1 6.000
6 228168 H. SCHATTENKERK (Huub) A1 6.000
De Poedel - Speelsterkte 17.205
Teamleider: 171694 C.J. van de GROEP (Cor)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, De Poedel, Nieuwstraat 3, 3861AJ Nijkerk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 107702 G. VEER (Geurt) A1 26.816
1 171694 C.J. van de GROEP (Cor) A1 18.238
5 104903 E. VEER (Eep) A1 15.256
3 164762 H. SMINK (Harry) A1 8.511
4 101162 A. VEER (Arie) A1 6.459
De Kolonie Diamanttechniek Noord - Speelsterkte 10.741
Teamleider: 216497 R. BRUMMER (Roel)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Ons Dorphuis, Linth.Homanstraat 14, 8384 EE Wilhelminaoord, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 109222 F. DAVIDS (Freddy) A1 23.000
3 156585 J.H. WESTERBEEK (Jan) A1 8.090
2 111503 A. KUIK (Albert) A1 6.168
4 216497 R. BRUMMER (Roel) A1 5.707
5 166750 R W.S. TUINMAN (Willem) A1 5.262
6 108755 G. FIJN (Gerrit) A1 4.556
Kaderteam Verploegen Party- en Congrescentrum - Speelsterkte 11.195
Teamleider: 113442 T.H.J. DERKSEN (Theo)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Verploegen Party- & Congrescentrum, Woeziksestraat 100, 6604 CM WIJCHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
4 154984 H. SLETTENAAR (Herold) A1 14.738
2 106340 A. VERPLOEGEN (Tonnie) A1 10.962
1 113442 T.H.J. DERKSEN (Theo) A1 10.112
3 106330 M.H.J. MEGENS (Rini) A1 8.971
6 149520 H.J.H. HUTTNER (Hans) A1 7.860
5 176005 TH.E.G. van der VEN (Theo) A1 5.102
Kaderteam B.I.O.S - Speelsterkte 12.742
Teamleider: 142008 G. van BEEK (Gert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BIOS, Schoutenstraat 88, 3771 CL BARNEVELD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 143121 E. van der LINDEN (Erik) A1 19.539
1 142008 G. van BEEK (Gert) A1 15.454
3 159930 H.J.M. de HEUS (Henny) A1 10.431
5 246256 D. de HAAS (Denny) A1 5.546
6 246255 B. de HAAS (Bert) A1 5.043
4 246257 R. BRINK (Riny) A1 4.939
B.C. Gorredijk - Speelsterkte 12.799
Teamleider: 183834 S. VISSER (Sipke)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Clubhuis De Trochstjitter, Leitswei 17, 8401 CL GORREDIJK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 154527 M. LUONG (Mike) A1 20.648
3 170071 M. NOYA (Manneke) A1 11.263
1 183834 S. VISSER (Sipke) A1 9.971
4 167582 J. SPAARGAREN (Jaap) A1 9.315
5 202554 J. POST (Johan) A1 6.395
6 209687 C.J. UKTOLSEJA (Chris) A1 5.923
B.V. `t Centrum `47 - Speelsterkte 13.808
Teamleider: 126875 B. ALINK (Boudewijn)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Café Restaurant Concordia, Lange Voor 4, 7591 GE Denekamp, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162865 R.M. PRAKKE (Robert) A1 15.584
3 152941 J. SCHULTE (Jeroen) A1 13.535
2 126875 B. ALINK (Boudewijn) A1 12.554
4 159908 G.A.E. TIEMAN (Edwin) A1 13.561
5 137918 F. ALINK (Frederik) A1 10.329
6 143575 A. BRUINS (André) A1 7.808
De Hazelaar 1 - Speelsterkte 17.817
Teamleider: 111710 P.H.J. de JONGH (Piet)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 103161 A.M. ULIJN (Alex) A1 29.254
5 208704 J. KANTERS (Jordy) A1 21.047
2 104332 D. POLMAN (Dennis) A1 12.810
3 111710 P.H.J. de JONGH (Piet) A1 8.157
6 167616 TH.L. HENDRIKS (Theo) A1 5.930
4 143641 L.P.J. van PINXTEREN (Bart) A1 5.873
Posthoorn / RBS 2 - Speelsterkte 7.446
Teamleider: 120895 P.L. VERMAAS (Piet)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, De Posthoorn, Sportlaan 30, 3299 XG Maasdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 126608 M. VERDOOLD (Martin) A1 9.328
3 115564 P. STOLK (Piet) A1 8.852
2 224035 R M.C.J. KORTLEVER (Marcel) A1 6.717
5 110520 J. VEENENDAAL (Koos) A1 5.915
4 120895 P.L. VERMAAS (Piet) A1 5.690
6 203107 A. MANDEMAKER (Bert) A1 4.729
Mark_Us - Speelsterkte 12.068
Teamleider: 127439 C.M.G. HEESPELINK (Cor)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 246725 R. DAHMEN (Roger) A1 15.288
1 127439 C.M.G. HEESPELINK (Cor) A1 13.272
5 165740 J.F.G. LIEBREGTS (Jan) A1 10.000
4 221996 R. MANDERS (Roy) A1 9.712
3 260373 B. REMMERS (Bert) A1 6.500
6 128172 N. SMEETS (Nico) A1 4.729
Billardcafé de Veemarkt - Speelsterkte 9.012
Teamleider: 130563 B. van RAAIJ (Bennie)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Billardcafé De Veemarkt, Veemarkt 4, 7001 EE DOETINCHEM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 144362 W.J. SIEBELINK (Willem) A1 12.217
1 128240 B. SIEBELINK (Bart) A1 8.645
6 107366 W.T.H.H. NOVA (Wim) A1 7.909
8 153137 G.H.J. WAENINK (Gerard) A1 7.280
2 203373 Y.V. JANSEN (Yannik) A1 6.068
5 205485 M. JOLINK (Mike) A1 5.707
4 130563 B. van RAAIJ (Bennie) A1 5.442
7 114297 S. SLOOTS (Sander) A1 3.909
HWA Hotel van Krimpen - Speelsterkte 16.524
Teamleider: 134446 A.B. BLOMBERG (Arie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 179762 R. GOUD (Ricardo) A1 23.620
2 151679 J. VLOT (Jos) A1 15.523
4 133271 D. KATSIS (Dimitri) A1 16.283
5 122504 J. van KRIMPEN (Jan) A1 10.671
6 147668 W.M. van BEEK (Wilfried) A1 7.139
1 134446 R A.B. BLOMBERG (Arie) A1 5.210
Van Esch Biljarts / De Peel - Speelsterkte 7.673
Teamleider: 122932 G.A.M. van ASTEN (Gerrit)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, ,
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161340 A.W.P. JANSSEN (Noud) A1 9.907
2 160804 J.H.M. van OOSTERHOUT (Jan) A1 9.550
4 172185 P.W.J. HENDRIKS (Peter) A1 5.663
3 142826 J.C.M. VERBERNE (Jos) A1 5.573
5 122932 G.A.M. van ASTEN (Gerrit) A1 5.163
6 172202 R J.L.A. POELS (Jo) A1 4.350
Zandweerd 1 - Speelsterkte 8.631
Teamleider: 180358 G. KORDERIJNK (Gerrit)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartvereniging Zandweerd, Jacob van Deventerstraat 44, 7412 EW Deventer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 111353 W.F. MEUSSEN (Wim) A1 11.835
6 178026 R P. KARABERIS (Pavlos) A1 10.246
2 111985 J.W. SELLIS (Jan Willem) A1 8.302
5 111334 R. CHITOE (Robbie) A1 7.536
4 180358 G. KORDERIJNK (Gerrit) A1 6.853
3 100512 M. WITTEVEEN (Mark) A1 6.275
7 127125 R G.W. MULDER (Gijs) A1 4.800
B.C. `t Heukske / EuroBiljarts - Speelsterkte 11.241
Teamleider: 224237 F. DIEDEREN (Frank)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 224237 F. DIEDEREN (Frank) A1 15.413
1 122334 A.H.M. VERJANS (Andy) A1 13.969
3 229902 P.L.J. CUSTERS (Peter) A1 9.364
6 142350 R. CLUMPKENS (Rob) A1 6.221
4 128023 F.G. VERJANS (Frans) A1 4.596
5 128086 J.H.G. op 't EYNDE (Jean) A1 4.225
Deventer `83 - AMS Bruijns - Speelsterkte 10.093
Teamleider: 122947 J.G. PETTER (Sjors)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum de Beestenmarkt, Rozengaardeweg 2a, 7416 BN Deventer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
6 151203 J. de GRAAF (John) A1 12.025
5 122951 C.M.M. de BIE (Charles) A1 9.800
4 122947 J.G. PETTER (Sjors) A1 9.525
2 154802 G.R. VOS (Erik) A1 9.025
3 111349 A.G.A. de LAAK (Aart) A1 7.634
1 109109 R. van DIJK (Rutger) A1 6.000
Snelpost 12 - Speelsterkte 9.936
Teamleider: 139110 W.J. LUBBERS (Willem)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 110354 R. GIELENS (Raymon) A1 12.409
7 140718 R. GERRITS (Rene) A1 11.561
3 168951 J.L.W. BERENTSEN (Jan) A1 8.076
2 116836 B. van der MEIDEN (Bas) A1 7.701
5 154954 J.T. RATERING (Hans) A1 4.722
6 168581 M. KNOOPS (Marco) A1 4.480
4 139110 W.J. LUBBERS (Willem) A1 4.278
Jan Brock Biljarts - Speelsterkte 7.566
Teamleider: 110266 R.P. SCHOTHUIS (Remco)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe rest Sterrebos, Beuningerstraat 71, 7588 RG Beuningen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143396 M.A.J. ROS (Martin) A1 7.614
4 110026 A.C.M. ZWIER (Anton) A1 9.314
2 111776 J. LUBBELINKHOF (Jan) A1 7.635
3 110266 R.P. SCHOTHUIS (Remco) A1 5.703
5 215060 R.G.M. SCHOTHUIS (Raymond) A1 4.696
Gelre 1 - Speelsterkte 8.117
Teamleider: 205896 G. VELDHUIZEN (Gert-Jan)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Clubhuis W.V. Ede, Horsterweg 5, 6715 CT Ede, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 205896 G. VELDHUIZEN (Gert-Jan) A1 14.430
2 105622 M. NEUTEBOOM (Marten) A1 6.658
4 149676 J.P. SCHIPPER (Jean Paul) A1 6.364
3 146748 J.A. de KONING (Hans) A1 5.019
5 107210 R F.A. WILLEMSEN (Frits) A1 4.862
Samonda - Speelsterkte 7.319
Teamleider: 172597 R.L.M. VERSCHOOR (Rudy)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum Samonda, Genemuidenstraat 208- 210, 2545 NZ 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 172597 R.L.M. VERSCHOOR (Rudy) A1 9.926
1 121006 A.J. van CAMPENHOUT (Hans) A1 7.865
3 158620 H. VERSCHOOR (Harry) A1 6.466
4 180087 A.P. JUTTE (Aad) A1 5.022
5 144419 M.C.R. STUURLAND (Marlon) A1 4.725