Inschrijvingen Kader Bekercompetitie 2017-2018

47 Teams

Kabelrups.com / Kronenhuis - Speelsterkte 9.559
Teamleider: 167186 J. TIJDINK (Jan)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Eetcafé Biljart Kronenhuis, Markt 23, 7101 DA Winterswijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
6 127091 J. van ALST (Jeroen) A1 10.171
4 167186 J. TIJDINK (Jan) A1 10.000
2 161732 E. MASSEN (Emil) A1 9.507
1 111352 H. LEUSSINK (Henk) A1 8.559
5 108287 E.A.A. te MOLDER (Eddy) A1 7.631
3 112952 G. WOORDES (Gerrit) A1 5.704
BVM Apollo Etikon - Speelsterkte 13.623
Teamleider: 149687 D. HEFFTY (Dennis)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Wijkcentrum 't Schuurtje, Zwanenkamp 1301, 3607 NZ Maarssen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217055 J. de BEURS (Jacques) A1 18.907
2 149687 D. HEFFTY (Dennis) A1 12.703
3 150002 R. van der MADE (Ronald) A1 10.734
4 114087 I.D.A. de HEK (Ivar) A1 12.150
5 155853 F.A.J. VERHOEF (Frank) A1 9.835
7 116562 C.B. TIMMER (Kees) A1 7.000
6 124151 H.C. CLAESSENS (Hennie) A1 5.250
HWA Verhaar BKS - Speelsterkte 8.379
Teamleider: 154137 P. VERHAAR (Piet)
Locatie en tijd: Zondag 11:00, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 116429 P. van der VEEN (Pieter) A1 11.451
2 212023 P. van VEEN (Piet) A1 7.804
3 209198 D. EXALTO (Dick) A1 7.623
4 154137 P. VERHAAR (Piet) A1 6.641
5 119801 W.P.A. van de GOOR (Wim) A1 5.925
6 180508 R.R. van LUIJK (Richard) A1 5.700
7 119707 C.G. van EIJK (Chris) A1 5.068
Kaderteam Almere `83 - Speelsterkte 16.368
Teamleider: 141933 R. van AERLE (René)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Almere '83, Sas van Gentstraat 10-12,, 1324CT Almere Stad, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147498 R. van GARDEREN (Raymond) A1 17.414
2 178938 R. DITERS (Ricardo) A1 17.185
3 164899 M.G. VREEKAMP (Martin) A1 15.343
4 103677 F.P. DRIESSEN (Fred) A1 15.533
5 141933 R. van AERLE (René) A1 10.000
6 221517 J.B. HUISMAN (Ed) A1 9.950
7 152288 D. van 't HOF (Dennis) A1 8.780
8 213841 J. WALRAVEN (Hans) A1 7.850
Kaderteam B.V. De Hoog - Van der Wilt - Speelsterkte 9.857
Teamleider: 167368 B. van der WILT (Bas)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart en Bridgecentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe O.Z. 11b, 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 117804 R. TULL (Rene) A1 14.175
2 112355 P.A.C. BOSMAN (Paul) A1 9.633
3 114007 M. WEDEMA (Michael) A1 8.060
4 167368 B. van der WILT (Bas) A1 7.561
5 183247 J. MONSTER (Jurgen) A1 6.544
6 225374 H.P.M. BOOTSMA (Harry) A1 6.000
7 178933 H. de VRIES (Hans) A1 5.297
HCR Prinsen - Speelsterkte 14.590
Teamleider: 126722 B.T.J. ter BRAAK (Brian)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe-rest. Prinsen, Eibergseweg 13, 7273 SP Haarlo, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
6 126722 B.T.J. ter BRAAK (Brian) A1 17.192
7 158316 R C. LASSIG (Carsten) A1 21.210
3 135794 G. ten LOHUIS (Gerard) A1 14.800
4 108604 R.J.G. POT (Rob) A1 14.657
5 112710 P. HEUTINCK (Peter) A1 11.712
1 112704 R M. ERNST (Marcel) A1 6.990
2 131238 P. WISSINK (Paul) A1 6.318
8 149383 R A. de JONG (Asmond) 0.000
VIOS / Van Esch Biljarts - Speelsterkte 10.646
Teamleider: 149559 H.H. VOGELS (Harry)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, De Geseldonk, Cederhoutstraat 44, 5706XC Helmond, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 155729 R.A. DEELEN (Roland) A1 20.793
2 173437 H. ROSMULDER (Henk) A1 8.208
3 106543 W.N.M. WESSELING (Willem) A1 6.967
4 176089 P. van de LINDEN (Peter) A1 6.619
5 183925 J. NOTEN (Jan) A1 6.180
6 149559 H.H. VOGELS (Harry) A1 5.970
7 179869 B. BRUISTEN (Berco) A1 4.576
B.C. Maarland 2 - Speelsterkte 12.159
Teamleider: 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Lokaal de Sjiemd, Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 128103 S. EHLEN (Seppo) A1 19.120
2 127297 W. SMEETS (Willy) A1 16.153
3 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) A1 7.807
4 181316 W. SNIJDERS (Willem) A1 5.556
6 160665 R. VAASSEN (Roger) A1 5.555
5 136026 D.J.L. VERMEIREN (Daniël) A1 4.813
Honky Tonk 1 - Speelsterkte 15.755
Teamleider: 175604 D.J. van VLIET (Dick)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, CAFÉ HONKY TONK, Slagveld 1, 3231 AN BRIELLE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162192 M. BAKKER (Matthijs) A1 21.257
2 175577 W. GANTVOORT (Wilbert) A1 18.818
4 175604 D.J. van VLIET (Dick) A1 11.819
3 164845 C. de GROOT (Casper) A1 11.126
5 169720 B. de HOOG (Ben) A1 7.488
6 182052 R. TIMMERS (Raymond) A1 6.837
8 201915 R I. MARSEILLE (Ivo) A1 6.000
7 137310 R F.S. KRIJGSMAN (Fred) A1 4.090
De Vriendenkring 1 - Speelsterkte 11.118
Teamleider: 106620 H.J. BULTE (Henk)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Dorpshuis de Zandloper, De Weem 1, 6617 BG Bergharen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 165915 J.H. van DONGEN (Jan) A1 18.474
2 129770 T. TEMMINK (Tom) A1 9.871
3 121257 J.P.M. MEGENS (Jo) A1 8.447
4 106620 H.J. BULTE (Henk) A1 7.680
5 112470 W.J. de KLEIN (Wim) A1 7.011
HWA Alblasserdam - Speelsterkte 14.171
Teamleider: 138265 R. van KOOTEN (Reijer)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 182749 J. van der ZALM (Jim) A1 12.000
1 138265 R. van KOOTEN (Reijer) A1 21.350
4 158619 J. de BRUIN (Jan) A1 11.710
2 122153 G. JOHLER (Gerard) A1 11.625
5 129594 J.T. van der ZALM (John) A1 6.645
6 217298 G.J.J. BOSMAN (Gerard) A1 6.048
De Engel / van der Aart - Speelsterkte 9.878
Teamleider: 117895 L. OPSTAL (Louis)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, RBV de Kuip, Gruenepad 32, 2203 EZ Noordwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
8 105095 R. FILIPPO (Ronald) A1 9.467
1 117895 L. OPSTAL (Louis) A1 12.291
3 172244 N. van NOORD (Niels) A1 8.950
4 204519 I. OPSTAL (Ivo) A1 8.805
7 117883 C. JUFFERMANS (Cas) A1 8.560
5 148895 F.J.J. DUIVENVOORDEN (Frank) A1 7.024
6 117870 E. van DIJK (Erik) A1 5.918
2 117864 A.J.J. van der AART (Andre) A1 5.295
Padoc Kaderteam - Speelsterkte 12.506
Teamleider: 208814 H. OVERBEEK (Hennie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BV PADOC, Hoge Rijndijk 3 B, 3449 HA Woerden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143447 H. BORST (Hans) A1 15.173
2 105359 T. ZWARTHOED (Theo) A1 13.323
3 208814 H. OVERBEEK (Hennie) A1 13.035
5 155316 C.J.M. WILLEMSE (Christel) A1 8.493
4 208755 A. SLOF (Anton) A1 8.493
6 222052 R D. KAMPERMAN (Dick) A1 3.740
B.V. Moira - Speelsterkte 13.542
Teamleider: 152880 F. de BRUIJN (Frank)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe Waalzicht, Oosterhoutsedijk 21, 6663 KS LENT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151022 S. NABUURS (Sven) A1 19.241
2 123035 J.W.F. MEIJER (André) A1 12.650
3 134785 J.L.A. VERBEET (Jean) A1 13.375
6 100063 W.J.L. MOURICK-WULLINGS (Winfried) A1 8.904
5 170766 C.M. JANSSEN (Chris) A1 7.898
4 152880 F. de BRUIJN (Frank) A1 6.870
7 229871 R C van der ZOUWEN (Coen) A1 6.230
8 106332 R H. RULLMANN (Harry) A1 5.540
De Markt / De Onderbouw - Speelsterkte 12.647
Teamleider: 122069 M. BROERS (Maarten)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, ZALENCENTRUM DE ONDERBOUW, Juliana van Stolberglaan 5, 6981 EK Doesburg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142125 H. SCHMALE (Heinz) A1 17.014
2 122069 M. BROERS (Maarten) A1 16.644
3 173511 R.E. van ES (Rob) A1 8.485
4 215424 M. KRUK (Martin) A1 8.448
5 159055 H. van HEUMEN (Harry) A1 6.813
6 107084 L. BERENDSEN (Leo) A1 6.313
Willemsen Bestratingen / B.V. De Driehoek - Speelsterkte 13.779
Teamleider: 160770 R. GIERKINK (Roy)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe-rest. de Driehoek, Lievelderweg 2, 7131 MC Lichtenvoorde, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 129796 T. PETERS (Timo) A1 17.592
2 145448 W. WILLEMSEN (William) A1 12.545
5 112987 R TH.B.A. PETERS (Theo) A1 14.350
1 160770 R. GIERKINK (Roy) A1 14.258
4 153363 F.G.H. UBBINK (Frank) A1 10.724
6 109736 S. SESSINK (Sjaak) A1 8.433
7 178510 G.M. NIJENHUIS (Maarten) A1 6.000
B.C. Maarland 1 - Speelsterkte 14.249
Teamleider: 202927 M. SANGEN (Maurice)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Lokaal de Sjiemd, Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 136777 P.P.W.H. HAANEN (Peter) A1 18.169
2 161416 F.H. BORGIGNONS (Frans) A1 16.271
3 202927 M. SANGEN (Maurice) A1 11.195
4 125878 J.M.W.F. van GLABBEECK (John) A1 11.363
5 164870 E.J.H. ROIJEN (Emiel) A1 5.372
De Hazelaar 3 - Speelsterkte 12.161
Teamleider: 211980 W.J.N. van de VEN (Walco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132218 P. van de WOUW (Paul) A1 13.036
3 154028 H.A.R.L. MEGENS (Harold) A1 16.250
2 211980 W.J.N. van de VEN (Walco) A1 10.050
4 102548 P. LEERMAKERS (Piet) A1 9.311
5 211443 P. van BELJOUW (Peter) A1 8.354
Pelikaan 1 - Speelsterkte 15.376
Teamleider: 159107 R.H. PAAP (René)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum De Pelikaan, Troelstralaan 39-43, 7204LC ZUTPHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel) A1 26.250
2 159107 R.H. PAAP (René) A1 13.926
3 152150 I. GERRITSEN (Ivo) A1 11.291
4 150535 F. KOSTER (Frans) A1 10.037
5 113655 J. NIEUWENHUIZEN (Jan) A1 9.600
B.V. De Ram - Speelsterkte 15.200
Teamleider: 135906 P.M. van DONGEN (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Ram, Kalsdonksestraat 135, 4702 ZC Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161145 D. PATTIRUHU (Demi) A1 20.666
2 101810 A. POLS (Adrie) A1 15.000
3 215766 W. van DIJKE (Wilbert) A1 13.400
4 217429 H. J. SNELLEN JR. (Hans) A1 11.735
5 154723 A.H. MEEUWISSEN (Aaron) A1 6.730
7 135906 R P.M. van DONGEN (Peter) A1 5.770
6 219423 R. BOERSEN (René) A1 5.724
8 143181 R R. van HASSEL (Rick) A1 5.000
Pelikaan 2 - Speelsterkte 8.668
Teamleider: 106726 R. PETERS (Reinder)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum De Pelikaan, Troelstralaan 39-43, 7204LC ZUTPHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106726 R. PETERS (Reinder) A1 9.758
2 112709 R. HARGEERDS (Rob) A1 8.828
3 111335 R.S. CHITOE (Roy) A1 8.589
4 110326 W.M. SCHIGT (Wilfred) A1 7.500
5 219181 D. van de KAA (Dienand) A1 6.000
Carambole / Rademaker - Speelsterkte 13.615
Teamleider: 105353 H. de RIDDER (Hans)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142431 J.G. de RIDDER (Jurgen) A1 19.269
2 164489 J. de JONG (Jan) A1 13.415
3 159542 F. BAMBACHT (Frans) A1 11.690
4 113997 T. van MEEUWEN (Tonny) A1 10.088
5 206221 D. van VELDHOVEN (Danny) A1 6.845
6 105353 H. de RIDDER (Hans) A1 5.842
7 209290 T. van DAM (Teus) A1 5.710
Treffers / VTS / Activtek - Speelsterkte 15.513
Teamleider: 134815 B.J.J. van HOOIJ (Bernie)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café Cambrinus, Spoorstraat 34, 5831 CM Boxmeer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157696 R. SWERTZ (Raymund) A1 26.480
2 160004 J.H.J. JANSEN (Sjef) A1 16.781
3 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco) A1 10.921
4 100953 H. KLEINLUGTENBELD (Hendrie) A1 7.872
5 134815 B.J.J. van HOOIJ (Bernie) A1 6.811
7 131030 J.H.R. TOONEN (Hans) A1 6.000
6 207179 A.H.M. PEETERS (Tonnie) A1 5.821
Carambole / BBG - Speelsterkte 12.490
Teamleider: 101977 C.F.M. KIVITS (Marco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101977 C.F.M. KIVITS (Marco) A1 16.707
2 174132 F. VERMEULEN (Frank) A1 16.800
3 112490 H.L. van de WIEL (Henk) A1 9.444
4 171699 M. van de DONK (Maikel) A1 7.011
5 101979 R. van de SANDE (Richard) A1 6.119
Het Wapen van Liempde / RegioBank - Speelsterkte 10.454
Teamleider: 107493 M.A. van den TILLAART (Martien)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Dienstencentrum De Kloosterhof, Kloosterhof 7A, 5298 BW LIEMPDE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 107493 M.A. van den TILLAART (Martien) A1 14.589
3 123567 A. ROVERS (Ton) A1 11.084
2 120057 H. van DIJK (Henry) A1 8.500
4 181655 C.L.T.M. van EINDHOVEN (Cees) A1 7.643
5 102242 L. van HASTENBERG (Leo) A1 6.562
6 217095 H. van de LAAR (Harm) A1 5.790
Moira Lith - Speelsterkte 8.430
Teamleider: 212433 J.M.F.M. van LITH (Jeroen)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, de Hoeve, Pastoor van Hapertstr. 1 1, 5397BJ Lith, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 135795 A.J.M. van LOOSBROEK (Tony) A1 12.919
2 103056 B.M. van den BOGAERT (Ben) A1 8.168
3 212433 J.M.F.M. van LITH (Jeroen) A1 7.782
8 156033 R T.H.W. JANSSEN (Theo) A1 6.000
4 103107 P.A.G.A. BOEIJEN (Peter) A1 4.854
7 208210 R H.M. van LOOSBROEK (Henk) A1 4.510
5 170289 A.S.H. REYS (Guus) A1 4.466
6 103115 R TH.W. KUIJPERS (Theo) A1 4.140
Carambole / R&H Kassa - Speelsterkte 11.805
Teamleider: 182981 E.B. VINK (Bert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 182981 E.B. VINK (Bert) A1 12.925
2 100173 F. ADELAAR (Freddie) A1 12.125
3 156427 P. ADELAAR (Piet) A1 8.975
4 183123 G. YILDIZ (Gunay) A1 13.196
5 167459 R. DROST (Raymond) A1 7.490
7 106906 T.H.E.O. SANDERS (Theo) A1 7.000
6 158698 D. JANSEN (Dennis) A1 7.000
O.G.B. - Speelsterkte 10.019
Teamleider: 129638 R. de BRUIN (Rene)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Gebouw Komin, Elise Dammershof 24, 1403 SE BUSSUM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 144516 J. ZEPEDA VARAS A1 7.584
2 161441 J. RODERMOND (Johan) A1 13.310
3 129638 R. de BRUIN (Rene) A1 9.450
4 139387 R.G. OUT (Rob) A1 8.666
5 104508 J. VEENSTRA (Jan) A1 8.650
6 178866 R M. VEERMAN (Marcel) A1 5.465
B.C. Concordia - Speelsterkte 12.629
Teamleider: 106829 W. DULLEMOND (Willem)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, CAFE RESTAURANT CONCORDIA, Engelenburgerlaan 1, 6971 BT Brummen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 165377 M. van EXTER (Monique) A1 11.920
2 106829 W. DULLEMOND (Willem) A1 13.618
3 181487 T. HAGENUS (Tom) A1 13.550
4 130570 J.G.W.M. BERENDSEN (Hans) A1 11.430
5 167295 G.H. VEENSTRA (Henk) A1 5.762
Honky Tonk / Vonk Glas - Speelsterkte 11.700
Teamleider: 163864 I.C. t MANNETJE (Ies)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, CAFÉ HONKY TONK, Slagveld 1, 3231 AN BRIELLE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 175602 W.R. OLIVIEIRA (Winston) A1 14.500
2 163864 I.C. t MANNETJE (Ies) A1 13.942
3 173135 A. MEELDIJK (Ton) A1 10.890
4 125345 I. SARI (Ismail) A1 7.470
5 144890 P. BOERS (Peter) A1 6.197
6 180496 M. VONK (Marco) A1 5.890
7 141382 L.H. BAAY (Leo) A1 4.941
VOP / DWH - Speelsterkte 9.691
Teamleider: 202634 G.C.M. KAUFFELD (Guido)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Partycentrum De Witte Hoeve, Gasstraat 5, 5801 CT Venray, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
5 202634 G.C.M. KAUFFELD (Guido) A1 16.285
1 172186 P.F.C. van RENGS (Piet) A1 8.181
2 217123 J.G.P.M. BRUEREN (Jan) A1 7.912
3 121743 R L.F.M. STEEGH (Lei) A1 6.841
4 130952 P.J.J. ZANDERS (Jan) A1 6.387
8 215243 D.A.G. KOEIJVOETS (Danny) A1 3.754
6 122249 R L.M.G. CUIJPERS (Leo) 0.000
7 124538 R P.J.M. VEGER (Paul) 0.000
Kaderteam De Jol - Speelsterkte 17.757
Teamleider: 114492 E.R. ZWEERS (Edwin)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, De Jol, Schouw 45-03,, 8232AZ Lelystad, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
3 114492 E.R. ZWEERS (Edwin) A1 22.153
4 172795 M. LUBBES (Michael) A1 17.060
5 139298 S. DAMEN (Stefan) A1 16.666
2 114384 S. VIJVER (Sietse) A1 15.151
6 184379 F.P.M. KOOLEN (Frans) A1 11.445
1 112753 R W. WUBBELS (Wim) A1 8.580
Warme Bakker Ad Ketels / BV Velsen - Speelsterkte 9.247
Teamleider: 146158 A.J.M. KETELS (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Velsen, Wüstelaan 79, 2082AB Santpoort, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
7 115715 R M. HOFLAND (Mike) A1 15.947
1 146158 A.J.M. KETELS (Ad) A1 10.524
2 160575 P.G. OSKAM (Peter) A1 8.975
3 103736 R. OVERDIJK (Rob) A1 8.906
6 141288 H. KOOLEN (Hans) A1 8.583
4 115501 J.L. RIPKE (Jaap) A1 7.346
5 221261 W.B. HEEREMANS (Jeroen) A1 6.266
Op de Klos 1 - Speelsterkte 13.977
Teamleider: 200982 E. BERGER (Eddy)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe `t Piepke, Kerkplein 22, 6245 KH Eijsden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 200982 E. BERGER (Eddy) A1 17.940
2 237006 M. ANGELETTI (Marcel) A1 18.765
3 159570 H.L.S. WOJCIK (Stanis) A1 9.794
4 100339 R. IJSSERMANS (Remie) A1 9.411
6 103075 E. SCHOLS (Emile) A1 8.460
5 159571 J.M. SCHUIJREN (Jean Marie) A1 6.900
B.C. Tegelen / De Picardie - Speelsterkte 11.341
Teamleider: 138030 H. LEIJENDECKERS (Huub)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 130496 H. van den BOOGAARD (Harrie) A1 13.787
2 121541 J.C.E. BURHENNE (Sjeng) A1 10.485
3 217178 D. GLISSENAAR (Daan) A1 10.802
4 102780 P.J. DIERYCK (Philip) A1 10.293
7 159425 W. van TIENEN (Wim) A1 6.250
8 130306 J.P. JOOSTEN (Jac) A1 6.000
5 130497 J.C.W. van TIENEN (John) 0.000
6 228168 H. SCHATTENKERK (Huub) 0.000
De Poedel - Speelsterkte 16.917
Teamleider: 171694 C.J. van de GROEP (Cor)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, De Poedel, Nieuwstraat 3, 3861AJ Nijkerk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 107702 G. VEER (Geurt) A1 22.692
5 104903 E. VEER (Eep) A1 19.101
1 171694 C.J. van de GROEP (Cor) A1 17.888
4 101162 A. VEER (Arie) A1 7.987
3 164762 H. SMINK (Harry) A1 7.924
Kaderteam Verploegen Party- en Congrescentrum - Speelsterkte 13.554
Teamleider: 113442 T.H.J. DERKSEN (Theo)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Verploegen Party- & Congrescentrum, Woeziksestraat 100, 6604 CM WIJCHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113442 T.H.J. DERKSEN (Theo) A1 17.216
4 154984 H. SLETTENAAR (Herold) A1 16.446
3 106330 M.H.J. MEGENS (Rini) A1 12.321
2 106340 A. VERPLOEGEN (Tonnie) A1 8.233
5 176005 TH.E.G. van der VEN (Theo) A1 8.097
6 149520 H.J.H. HüTTNER (Hans) A1 7.985
B.V. `t Centrum `47 - Speelsterkte 15.889
Teamleider: 126875 B. ALINK (Boudewijn)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Café Restaurant Concordia, Lange Voor 4, 7591 GE Denekamp, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162865 R.M. PRAKKE (Robert) A1 21.730
2 126875 B. ALINK (Boudewijn) A1 14.611
3 152941 J. SCHULTE (Jeroen) A1 12.584
4 159908 G.A.E. TIEMAN (Edwin) A1 14.631
5 137918 F. ALINK (Frederik) A1 10.129
6 143575 A. BRUINS (André) A1 5.788
De Hazelaar 1 - Speelsterkte 16.400
Teamleider: 111710 P.H.J. de JONGH (Piet)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 103161 A.M. ULIJN (Alex) A1 29.619
5 208704 J. KANTERS (Jordy) A1 15.971
2 104332 D. POLMAN (Dennis) A1 12.927
3 111710 P.H.J. de JONGH (Piet) A1 7.083
4 143641 L.P.J. van PINXTEREN (Bart) A1 5.941
6 167616 TH.L. HENDRIKS (Theo) A1 5.930
Mark_Us - Speelsterkte 12.140
Teamleider: 127439 C.M.G. HEESPELINK (Cor)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127439 C.M.G. HEESPELINK (Cor) A1 14.960
2 246725 R. DAHMEN (Roger) A1 13.900
5 165740 J.F.G. LIEBREGTS (Jan) A1 9.901
4 221996 R. MANDERS (Roy) A1 9.800
3 260373 B. REMMERS (Bert) A1 6.500
6 128172 N. SMEETS (Nico) A1 6.000
HWA Hotel van Krimpen - Speelsterkte 15.168
Teamleider: 134446 A.B. BLOMBERG (Arie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
2 151679 J. VLOT (Jos) A1 13.960
3 179762 R. GOUD (Ricardo) A1 22.462
4 133271 D. KATSIS (Dimitri) A1 14.880
5 122504 J. van KRIMPEN (Jan) A1 9.370
6 147668 W.M. van BEEK (Wilfried) A1 6.990
1 134446 R A.B. BLOMBERG (Arie) A1 5.210
DOS `71 - Speelsterkte 11.553
Teamleider: 126829 T. van de WETERING (Tonnie)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Herberg D'n Bekker, Burg. Wolterstraat 76 76, 5384KW Heesch, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 126829 T. van de WETERING (Tonnie) A1 17.040
2 171982 A.P.M. THOONEN (Bert) A1 11.790
3 148873 J. HUIZINGA (John) A1 10.150
4 169988 A.A.M. van der VEN (Tonnie) A1 7.233
5 175812 W.G.D. VISSERS (Wim) A1 5.644
De Korenmolen 1 - Speelsterkte 8.803
Teamleider: 160660 A.J. HOEVERS (Arnoud)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, CAFE RESTAURANT CONCORDIA, Engelenburgerlaan 1, 6971 BT Brummen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106796 J. van ZADELHOFF (Johan) A1 11.538
2 172559 E.A. TABOR (Erik) A1 11.173
3 208934 D.R. DORLAND (Daniël) A1 8.034
5 160660 A.J. HOEVERS (Arnoud) A1 4.468
4 172611 W. MENSINK (Wim) A1 3.888
B.C. `t Heukske / EuroBiljarts - Speelsterkte 9.622
Teamleider: 224237 F. DIEDEREN (Frank)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122334 A.H.M. VERJANS (Andy) A1 13.533
2 224237 F. DIEDEREN (Frank) A1 10.859
3 229902 P.L.J. CUSTERS (Peter) A1 7.197
6 142350 R. CLUMPKENS (Rob) A1 6.902
5 128086 J.H.G. op 't EYNDE (Jean) A1 4.918
4 128023 F.G. VERJANS (Frans) A1 3.924
Deventer `83 - AMS Bruijns - Speelsterkte 10.362
Teamleider: 151203 J. de GRAAF (John)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum de Beestenmarkt, Rozengaardeweg 2a, 7416 BN Deventer, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
5 122951 C.M.M. de BIE (Charles) A1 11.330
6 151203 J. de GRAAF (John) A1 10.794
4 122947 J.G. PETTER (Sjors) A1 11.338
3 111349 A.G.A. de LAAK (Aart) A1 7.986
2 154802 G.R. VOS (Erik) A1 7.618
1 109109 R. van DIJK (Rutger) A1 6.000
Snelpost 12 - Speelsterkte 8.988
Teamleider: 139110 W.J. LUBBERS (Willem)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 110354 R. GIELENS (Raymon) A1 11.734
2 116836 B. van der MEIDEN (Bas) A1 10.050
3 168951 J.L.W. BERENTSEN (Jan) A1 7.170
5 154954 J.T. RATERING (Hans) A1 7.000
4 139110 W.J. LUBBERS (Willem) A1 6.000
6 168581 M. KNOOPS (Marco) A1 6.000
7 140718 R. GERRITS (René) 0.000
Samonda - Speelsterkte 9.080
Teamleider: 172597 R.L.M. VERSCHOOR (Rudy)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljartcentrum Samonda, Genemuidenstraat 208- 210, 2545 NZ 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 121006 A.J. van CAMPENHOUT (Hans) A1 12.720
2 172597 R.L.M. VERSCHOOR (Rudy) A1 8.774
3 158620 H. VERSCHOOR (Harry) A1 8.197
4 180087 A.P. JUTTE (Aad) A1 6.629
5 144419 M.C.R. STUURLAND (Marlon) A1 6.500