Inschrijvingen Driebanden groot 1e divisie 2017-2018

24 Teams

Biljartteam Hilvarenbeek - Speelsterkte 0.912
Teamleider: 150663 G.J.J. BRUIJSTENS (Paul)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150663 G.J.J. BRUIJSTENS (Paul) B2 0.897
2 215197 E. HENS (Erwin) B1 0.990
3 181240 W. van DIJCK (Wim) B1 0.935
4 154555 M.T de VRIES (Menno) B2 0.827
5 141974 R R. SPIJKERS (Roger) B1 0.921
6 205491 R F. HOMMERING (Frank) B3 0.758
7 151822 R P.M. van ENGELEN (Marten) B3 0.723
8 201477 R A.P.M. van GRINSVEN (Guus) B4 0.621
9 167050 R P.J.C. AERTS (Eric) B4 0.674
W .v.d. Sanden - Speelsterkte 1.000
Teamleider: 166754 J.M.J. van PEER (Jack)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 166754 J.M.J. van PEER (Jack) A4 1.110
2 116890 J. CLAESSEN (Johan) A4 1.000
3 140016 M. ROOFTHOOFT (Marc) B1 0.973
4 140123 V. CETIN (Volkan) B2 0.820
5 132195 R. BERKELMANS (Richard) B1 0.920
6 217860 R V.O.S. van ORSHAEGEN (Sven) B2 0.829
7 163202 C. MEKES (Charles) B3 0.743
`s Lands Welvaren 1 /AVH Auto’s/VSS Machinebo - Speelsterkte 1.108
Teamleider: 128896 A.A. van IWAARDEN (Tonnie)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142422 F. FORTON (Francis) A3 1.284
2 179199 D. WEEREMANS (Dirk) A4 1.054
3 142880 R. BRANTS (Ronny) A4 1.069
4 217857 A. de BONDT (Andy) A4 1.025
5 139918 R T. PERSYN (Tom) A4 1.015
6 139917 R R.C.G. PERSYN (Rudy) B1 0.910
7 159889 R M.J. HOPMANS (Marcel) B2 0.838
8 179372 R A. HERREWEGHE (Vic) B3 0.776
9 128896 A.A. van IWAARDEN (Tonnie) B3 0.728
10 218867 M.E. VINK (Michael) B4 0.668
FDV Jacoby/ Schuler Cues - Speelsterkte 0.880
Teamleider: 132890 J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132890 J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey) A4 1.023
2 119144 R M. ZWAKENBERG (Michael) B2 0.872
3 174680 F. de VOS (Frans) B2 0.862
4 210710 R.T. RONGé (Tom) B2 0.849
5 222284 B. VANGENECHTEN (Bryan) B3 0.788
6 181048 R H. FRIJTERS (Hans) B2 0.811
7 179573 R. HENDRICKX (rudi) B3 0.748
8 263928 M.H.R. DOGAN (Yilmaz) B4 0.687
9 133985 R P. BRUNEEL (Paul) B4 0.677
Land Transport - Speelsterkte 0.785
Teamleider: 175048 G. van der VEEN (Gert-Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Friesche Club, Ruiterskwartier 57, 8911 BP LEEUWARDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 175048 G. van der VEEN (Gert-Jan) B1 0.908
2 157629 R J.N. BEERSTRA (Jan-niek) B2 0.820
3 113849 J. KEUR (Jildo) B3 0.789
4 216240 A. KOOISTRA (Albert) B3 0.789
5 140462 H. BANDSTRA (Hylke) B4 0.656
6 113854 K. KUINDERSMA (Klaas) B4 0.603
7 141395 R G. ELBERTSEN (Gijs) B4 0.696
8 141031 R F.M. DILLEMA (Feije-mient) C1 0.571
9 131168 R G.E. EDENS (Gerard) C2 0.484
Jan Brock Amusement - Speelsterkte 0.874
Teamleider: 138782 G.J. ESVELT (Gert Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljartzaal `t Vossehol, Spoorstraat 7 7, 7687 AM Daarlerveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 213520 M. GöKMEN (Murat) A4 1.044
2 114142 R E. SIEMENS (Eddie) B1 0.992
3 203343 D.H.J.J. HOOGAKKER (Dennis) B2 0.899
4 183172 R D. HARWARDT (Dirk) B2 0.895
5 112842 M. KRIKHAAR (Marcel) B2 0.819
6 138782 G.J. ESVELT (Gert Jan) B3 0.734
7 143421 R J. VOS (Jan) B4 0.628
8 103371 R A.C. van SCHAIK (Ton) B4 0.615
9 181071 R P. TIMMER (Peter) C1 0.563
Kippenpan.nl/van Beers-Son - Speelsterkte 0.914
Teamleider: 179080 H. HAVERMANS (Henk)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 223854 G.D.R.H. GEYSEN (Danny) A4 1.097
2 179176 L.J.G.L. SCHRAUWEN (Lennart) B2 0.877
3 222108 P. MEERSMAN (Peter) B2 0.896
4 130368 M. HAVERMANS (Mark) B3 0.787
5 156700 A. de HOON (Ton) B3 0.742
6 228164 R W.M.M. PELDERS (Wim) B3 0.793
7 159115 R H. SNIJDERS (Hans) B3 0.765
8 179080 R H. HAVERMANS (Henk) C1 0.510
9 173068 R A.G.M. DUIVENVOORDE (Fons) B4 0.611
Beekman HPL - Speelsterkte 1.081
Teamleider: 131902 S. JONEN (Sander)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Denksportc. 't Spaerne, Spaarndamseweg 416, 2022EA Haarlem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 230217 L. DUNCH (Lars) A4 1.195
2 139730 F. van SCHAIK (Frans) A4 1.109
3 154540 C. HJOLLUND (Carsten) A4 1.063
4 131902 S. JONEN (Sander) B1 0.958
5 139366 M.C. SCHEFFER (Marcel) B2 0.823
6 105134 M. EL ASHKAR (Mark) B2 0.815
7 162284 G.J.M. WINDT (Ger) B2 0.806
8 204996 R.S. SCHEFFER (Robert) C1 0.507
Man op Maat - \'t Caves - Speelsterkte 1.100
Teamleider: 217364 A.J.M. van BOXEM (Toon)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113631 J. PHILIPOOM (Jozef) A2 1.434
2 105577 R. CEULEMANS (Raymond) A4 1.159
3 222279 R I. STITSCHINSKY (Ivan) A4 1.035
4 215168 L. MENHEER (Leslie) B1 0.973
5 246645 R O. EROGUL (Orhan) B2 0.850
6 102911 R M.F.J. ZWIERS (Riny) B2 0.846
7 105997 W.P.H.J. JANSSEN (Wil) B2 0.834
8 152894 R M. ROEFS (Martijn) B4 0.688
9 164770 R P. BLANKERS (Piet) B4 0.645
10 217364 R A.J.M. van BOXEM (Toon) C2 0.425
N-Surance/De Hoog - Speelsterkte 0.911
Teamleider: 122324 J.P. van MIERLO (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142849 L.W. SMOLDERS (Leon) B1 0.963
2 161647 R H. SLIKKER (Herman) B1 0.956
3 81632 H. SEE (Huidji) B2 0.861
4 143361 R. DEKKER (Richard) B1 0.923
5 173134 J. de GROOT (Hans) B2 0.898
6 122324 J.P. van MIERLO (Peter) B2 0.849
7 106556 R J. van ESSEN (John) B3 0.750
8 122223 R E. van HOORN (Eric) B3 0.729
9 121832 R W.F. DOKTER (Willem) B4 0.695
10 123579 R N.R. van der VLIST (Niels) C1 0.508
Hotel Stadt Lobberich/BCT - Speelsterkte 0.878
Teamleider: 153306 R. MANS (Rob)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 226657 T. LöWE (Tom) B1 0.992
2 212440 K.H. GERTZEN (Karl Heinz) B1 0.933
3 153306 R. MANS (Rob) B1 0.901
4 140745 P. SAVELKOUL (Paul) B4 0.686
5 229567 R R. LöWE (Roland) B3 0.726
6 182772 R P. WOLTERS (Peter) B4 0.683
7 105434 R C. OOMS (Cock) C1 0.598
8 130497 R J.C.W. van TIENEN (John) C1 0.585
9 223690 R R. SNIJDERS (Rene) C1 0.573
De Distel 1 - Speelsterkte 0.995
Teamleider: 132913 A.A.C.H. DEMMING (Adrie)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, De Distel, Kade 46, 4703 GH Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 171367 T. KLOMPENHOUWER (Therese) A4 1.002
2 131266 J.C.M. ARNOUTS (Jan) A4 1.155
3 132913 A.A.C.H. DEMMING (Adrie) A4 1.016
4 225882 P. van NASSAU (Peter) B2 0.807
5 151109 R J. BROUWERS (John) B2 0.831
6 139648 R D. BREUR (Dan) B1 0.902
7 146549 R P. van LIESHOUT (Peter) B2 0.850
8 147668 R W.M. van BEEK (Wilfried) B3 0.797
9 132813 R J. BUIJK (Jack) B4 0.600
Sportfoyer De Hazelaar - Speelsterkte 0.686
Teamleider: 147752 P. HEERKENS (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147752 P. HEERKENS (Peter) B2 0.830
2 178921 R W.W.P. MEUSEN (Wilco) B3 0.714
3 126644 M. van BERKEL (Marcel) B3 0.713
4 123567 R A. ROVERS (Ton) B3 0.700
5 159368 F.W.G. van PRUYSSEN (Frans) B4 0.656
6 215103 R P.J. van AART (Puck) B4 0.667
7 152141 R M.M.G. WOLFS (Marco) B4 0.629
8 211087 M.J.T. DONDERS (Mischa) C1 0.547
9 154375 R W.H.P. SMETSERS (Willy) C1 0.556
BV Sprundel 1 - Speelsterkte 0.900
Teamleider: 133606 L.C.J. KOOLS (Ludo)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217331 M. DONVIL (Marc) A4 1.014
2 229507 R K. SIEPMANN (Kai) B1 0.918
3 264046 R B. de VISSER (Bart) B1 0.910
4 133606 L.C.J. KOOLS (Ludo) B2 0.886
5 155636 S. DIANOV (Serg) B2 0.866
6 155744 M.P. BOEREN (Rini) B2 0.837
7 138944 R W.F. WAUMANS (Floor) B2 0.821
8 142874 R L. ROYBERGHS (Luc) B3 0.775
9 156883 R L.C.B. KUIJSTERMANS (René) B3 0.735
10 177418 R A.A. van SCHIJNDEL (Arthur) B4 0.698
DKMtools 1 - Speelsterkte 0.915
Teamleider: 180265 W. DAMEN (Willie)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161357 J.A.C.M. WIJNEN (Jack) A3 1.205
2 101905 K. WITTENS (Kees) B2 0.895
3 140183 W. van den HEUVEL (Wiljan) B2 0.877
4 180265 W. DAMEN (Willie) B4 0.686
5 117044 N.F.M. van den HEUVEL (Nico) B4 0.680
6 105681 B. HULTERMANS (Bart) B4 0.605
7 159542 R F. BAMBACHT (Frans) C1 0.564
8 222498 R J. VERKOOIJEN (John) C2 0.493
Burgmans Biljarts - Speelsterkte 1.123
Teamleider: 138641 J.A.T. ROIJERS (Johan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum Hoeks Van Gompel, Loo 92, 5571 KS BERGEIJK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 136029 R. van BEERS (Rik) A3 1.264
2 217617 M. JANSSEN (Marco) A4 1.192
3 179473 B. CEULEMANS (Bart) A4 1.003
4 138641 J.A.T. ROIJERS (Johan) A4 1.035
5 142863 J.A. van MANEN (Bert) B1 0.992
6 178870 R M. JANSSEN (Maarten) B1 0.900
7 153979 R R. ROEFS (Roger) B2 0.840
8 142869 R R.M.A. PETERS (René) B3 0.797
Biljart Centrum Arnhem 1 - Speelsterkte 0.867
Teamleider: 113575 R. GERRITSEN (Rudy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 117855 H.J. KüHL (Hans-Jürgen) A4 1.113
2 184099 K.F. BRAND (Karel) B2 0.864
3 113575 R. GERRITSEN (Rudy) B3 0.789
4 133391 A.J.H. KONINGS (Anton) B3 0.702
5 130692 M. EGBERS (Martijn) B4 0.674
6 173277 R R. de la MOTTE (Rob) B4 0.698
7 206110 R E.B. EICKHOFF (Eric) B4 0.661
8 100011 A. C. KLAASSEN (Arno) C1 0.593
Post Luchtkanalen - Speelsterkte 0.990
Teamleider: 223479 M.W.J. PERSONS (Rinus)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142683 H.W. HABRAKEN (Henk) A4 1.097
2 140036 R. DANIELS (Ronnie) A4 1.019
3 202196 M. CELEN (Marc) B1 0.936
4 145594 R L. van NEYEN (Leslie) A4 1.033
5 164661 W.W.F.M. van WIJK (Wilco) B1 0.909
6 222478 R K. van CAMP (Koen) B1 0.937
7 101596 R H.A.A.C. ADRIAANSE (Huub) B1 0.914
Aardexpress - Speelsterkte 1.207
Teamleider: 218924 D.E. THIELE (Dirk)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, BILJARTCENTRUM UDEN, Neringstraat - West 1, 5401 GB UDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 202206 R. LINDEMANN (Ronny) A3 1.280
2 153358 H.H.J. van de VEN (Harrie) A4 1.195
3 264096 V. BATEN (Volker) A4 1.190
4 133801 R. de LAET (Rudy) A4 1.164
5 141353 R M.A.H.G HERMSE (Marty) B1 0.955
6 102910 R.M.G. WIJNEN (René) B1 0.903
7 158296 N.C.J.W. van VENROOY (Nicky) B2 0.800
8 169520 R J.M. PAASHUIS (Hans) C1 0.520
9 218924 R D.E. THIELE (Dirk) C2 0.483
\'t Hartje / Total Power Europe - Speelsterkte 0.835
Teamleider: 160385 A.M.A. ROOVERS (Ton)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljart/Pool centrum `T Hartje van Oosterhout, Braak 31, 4901 JL Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145832 W.M. ZUIJKERBUIJK (Nick) A4 1.110
2 237400 L. C. SCHIETTECATTE (Yves) B3 0.785
3 160385 A.M.A. ROOVERS (Ton) B3 0.749
4 205918 M. HAYTA (Murat) B4 0.698
5 155687 A.F.J.L. KRIJNEN (Anjo) B4 0.696
6 170226 M. GROENEVELD (Marrie) B4 0.653
7 119741 R A.A. KRIJNEN (Antoon) C1 0.555
8 200598 R G.K. van ROEKEL (Gerrit) C2 0.498
La Plaza Hoensbroek - Speelsterkte 0.929
Teamleider: 141598 R. ZIELEMANS (Roy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 141598 R. ZIELEMANS (Roy) B1 0.942
2 217817 A CLABOTS (Alain) B1 0.964
3 161755 M. MONNISSEN (Mathy) B1 0.931
4 224212 P. WALLERAND (Paul) B2 0.881
5 126613 R H. JACOBS (Heinz) B4 0.678
6 230085 R D. BOREAS (Danny) B4 0.607
7 137641 F. ZIELEMANS (Francois) C1 0.597
Constructor Staalbouw - Speelsterkte 0.925
Teamleider: 149746 J. POSTHUMIUS (Jan)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcentrum de Liefhebber, Oude Wal 25, 1749 CA Warmenhuizen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 118845 T.H. BEEMSTERBOER (Tom) A4 1.015
2 149738 H. OVERMARS (Henk) B1 0.955
3 116440 P. VLAAR (Peter) B2 0.871
4 149746 J. POSTHUMIUS (Jan) B2 0.847
5 219638 J. ANNEVELDT (Jim) B2 0.862
6 160567 W. STROET (Wim) B3 0.745
7 153672 H. LUB (Henk) B4 0.664
8 236665 T.N.J. SLIKKER (Tom) B4 0.650
Eekhoorn 2 - Speelsterkte 0.983
Teamleider: 208902 C.J.A. HERMANS (Jerry)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132920 R. UIJTDEWILLEGEN (Roland) A4 1.174
2 133988 E. WILLEMS (Eddy) A4 1.041
3 126205 H.J.A. HANEGRAAF (Henriek) B1 0.906
4 118196 R C. TELLEKAMP (Cris) B2 0.801
5 217608 J. de KOK (Joey) B2 0.813
6 138912 R A. HERMANS (Arie) C1 0.540
7 171987 R A. NOOTEN (Nol) C1 0.530
Pearle Opticiens 1 - Speelsterkte 0.940
Teamleider: 139121 C.M.J.J. van DAM (Carlo)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Zaal Reseda, Noordweststraat 11, 4551 CA Sas Van Gent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 219985 P. CLAUS (Pascal) A4 1.024
2 183082 J. van DAM (Jens) B1 0.936
3 144648 R R. de BRUIN (Richard) B1 0.915
4 246717 P RODTS (Piet) B1 0.914
5 264019 J. de WITTE (Jeffrey) B2 0.887
6 264021 R B. ROSSEL (Bart) B2 0.844
7 206792 A.A. VOETS (Alex) B3 0.710
8 212892 R D.A. BERGMANS (Dion) B4 0.665