Inschrijvingen Driebanden groot Eredivisie 2017-2018

11 Teams

HCR Prinsen - Speelsterkte 1.558
Teamleider: 108000 B.D. PRINSEN (Dinand)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, HCR Prinsen, Eibergseweg 13, 7273 SP HAARLO, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148083 D. JASPERS (Dick) A1 2.059
2 117098 E. LEPPENS (Eddy) A2 1.537
3 113631 R J. PHILIPOOM (Jozef) A2 1.432
4 127132 A. de KLEINE (Anno) A3 1.249
5 154485 J.H. PIJL (Jelle) A3 1.390
6 157696 R. SWERTZ (Raymund) A4 1.047
7 116890 R J. CLAESSEN (Johan) A4 1.000
A1 Biljarts - Speelsterkte 1.281
Teamleider: 154493 A. WIENK (Addy)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 209550 M. NILSSON (Michael) A2 1.400
2 151330 D RUDOLPH (Christian) A3 1.352
3 202206 R R. LINDEMANN (Ronny) A2 1.512
4 100867 M. van der SPOEL (Martien) A3 1.302
5 182694 H. BLAUWBLOMME (Henk) A4 1.055
6 130688 K.C.H. de ZWART (Kay) A4 1.073
7 151238 R M.J.A. van SILFHOUT (Michel) B2 0.876
8 140718 R R. GERRITS (René) B2 0.801
9 154493 A. WIENK (Addy) B1 0.949
DPC - Speelsterkte 1.536
Teamleider: 138921 D. MOLIER (Danny)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, 't Oogh van Vlaerdingh, 1e van Leyden Gaelstraat 17-19, 3134 LE Vlaardingen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181093 N. POLYCHRONOPOULOS (Nikos) A1 1.936
2 246642 B. UYMAZ (Birol) A1 1.609
3 263970 J. BARBEILLON (Jerome) A3 1.350
4 113129 M. SPOORMANS (Martin) A3 1.250
5 263971 C. MELNYTSCHENKO (Cedric) A4 1.085
6 142866 R. BITALIS (Richard) A3 1.217
7 140036 R R. DANIELS (Ronnie) A4 1.030
8 118845 R T.H. BEEMSTERBOER (Tom) A4 1.100
9 215197 R E. HENS (Erwin) B1 0.943
10 138921 R D. MOLIER (Danny) B4 0.669
S.I.S. Schoonmaak - Speelsterkte 1.481
Teamleider: 180219 C.G.A. TRAMPE (Cor)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcafe Jorissen, Heelsumstraat 92, 2573 NP 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 163195 G. HOFMAN (Glenn) A2 1.534
2 107450 J.L.M. van ERP (Jean) A2 1.498
3 136942 R.J. BURGMAN (Raimond) A2 1.469
4 143706 J. JORISSEN (Jeffrey) A2 1.423
5 140720 H. van DAALEN (Herman) B1 0.960
6 131902 R S. JONEN (Sander) B1 0.939
7 118919 R R.J. NIEUWENBURG (Ruud) B1 0.959
8 164661 R W.W.F.M. van WIJK (Wilco) B2 0.852
9 173827 R R.B. LAMBOO (Rob) B1 0.919
MCR - Speelsterkte 1.305
Teamleider: 217859 N. LOENEN (Nick)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246752 F. KASIDOKOSTAS (Filippos) A1 1.836
2 201716 T. FRINGS (Thorsten) A3 1.365
3 147430 E. SCIACCA (Emilio) A4 1.089
4 157524 L.C.C.M. HOEFNAGELS (Bert) B1 0.933
5 152940 R S.H.A. LENTING (Stefan) B2 0.888
6 217859 N. LOENEN (Nick) C1 0.546
7 176727 L. BROUWER (Leon) B4 0.683
8 136390 R. LOENEN (Randy) B3 0.749
Dallinga.com - Speelsterkte 1.553
Teamleider: 146821 P. VASSEUR (Patrick)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, H.C.R. Dallinga, St. Elisabethlaan 49, 4541 GS Sluiskil, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113472 F. CAUDRON (Fréderic) A1 2.059
2 129499 J.P.C.G.M. de BRUIJN (Jean Paul) A2 1.422
3 264114 J.J. SHIN (Jung-Ju) A2 1.400
4 180225 S. van ACKER (Steven) A3 1.334
5 105577 R R. CEULEMANS (Raymond) A3 1.212
6 217617 R M. JANSSEN (Marco) A4 1.118
7 146821 P. VASSEUR (Patrick) B3 0.767
8 179473 R B. CEULEMANS (Bart) A4 1.116
9 109460 B. DALLINGA (Berry) B2 0.801
10 138950 R J.P. de KRAKER (Jean Paul) B1 0.960
De Veemarkt - Speelsterkte 1.382
Teamleider: 130389 R.G.M. DERICKS (Rene)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, BC De Veemarkt, Veemarkt 4, 7001 EE Doetinchem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180521 T. TASDEMIR (Tayfun) A1 1.664
2 246730 M. CAN CAPAK (Murat) A2 1.550
3 250213 K. KIRAZ (Tolgahan) A3 1.217
4 216737 D. JäSCHKE (Dustin) A4 1.097
5 173614 H.W.A. WILKOWSKI (Huub) A4 1.037
6 237739 T. ANDERS (Torsten) A4 1.033
7 222195 D. GROSSJUNG (Dieter) A4 1.002
8 206046 R. DURDU (Ramazan) B1 0.971
9 130389 R.G.M. DERICKS (Rene) B1 0.921
10 112633 R E. VIJVERBERG (Erik) B1 0.906
Hoogwerf BV - Speelsterkte 1.413
Teamleider: 180098 J. HOOGWERF (Jeroen)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 107328 E. MERCKX (Eddy) A1 1.735
2 114029 D. CHRISTIANI (Dave) A2 1.410
3 179378 R J. HAACK SORENSEN (Jacob) A2 1.425
4 149443 G. VALENTIJN (Gerwin) A3 1.317
5 138739 J. TIJSSENS (John) A4 1.191
6 142683 R H.W. HABRAKEN (Henk) B1 0.979
7 132890 R J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey) B1 0.989
8 150663 R G.J.J. BRUIJSTENS (Paul) A4 1.057
9 100486 J.G. van der WURF (Johannes) C3 0.328
STZ – ZUNDERT - Speelsterkte 1.372
Teamleider: 140672 J. van KERKOERLE (Jan)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 178143 R. FORTHOMME (Roland) A1 1.616
2 139906 P. CEULEMANS (Peter) A2 1.596
3 121619 B.A.F. van BEERS (Barry) A3 1.296
4 136029 R R. van BEERS (Rik) A4 1.199
5 132920 R R.F.J.A. UIJTDEWILLEGEN (Roland) A4 1.110
6 223854 R G.D.R.H. GEYSEN (Danny) B1 0.903
7 207915 R.G.M. GROOT (Raymon) B1 0.983
8 179176 R L.J.G.L. SCHRAUWEN (Lennart) B3 0.783
9 203880 R S. van ETTEN (Sam) B3 0.758
Team Eekhoorn - Speelsterkte 1.240
Teamleider: 208902 C.J.A. HERMANS (Jerry)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 123992 F. van KUYK (Frans) A2 1.529
2 100153 K. CEULEMANS (Kurt) A4 1.176
3 161357 R J.A.C.M. WIJNEN (Jack) A4 1.131
4 141999 K. MIATTON (Kenny) A4 1.074
5 208902 C.J.A. HERMANS (Jerry) A4 1.182
6 133988 R E. WILLEMS (Eddy) A4 1.034
7 126205 R H.J.A. HANEGRAAF (Henriek) B3 0.716
8 217608 R J. de KOK (Joey) B2 0.867
`t Hartje \\ Van Wanrooy - Speelsterkte 1.378
Teamleider: 131329 A.S.M. BROEDERS (Ad)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Hartje Van Oosterhout, De Braak 31, 4901 JL OOSTERHOUT NB, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246468 P. DE BACKER (Peter) A1 1.638
2 246727 S. BULUT (Savas) A2 1.419
3 250200 H. INCEKARA (Hakan) A4 1.195
4 153358 R H.H.J. van de VEN (Harrie) A3 1.219
5 135545 A. KOOREVAAR (Ad) A4 1.111
6 208817 D. van HAVERE (Davy) A4 1.177
7 131329 A.S.M. BROEDERS (Ad) A4 1.004
8 152502 F.C.J. MARTENS (Frank) A3 1.261
9 118802 W.A.A. van CROMVOIRT (Wim) B2 0.886
10 140123 R V. CETIN (Volkan) B2 0.834