Inschrijvingen Driebanden groot 2e divisie 2017-2018

47 Teams

Schroevengroothandel.nl - Speelsterkte 0.766
Teamleider: 217359 L.G.A. de JONG (Leo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe Millers, Middenweg 247, 1701 GC HEERHUGOWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161647 H. SLIKKER (Herman) B2 0.863
2 125362 J.P. HANDGRAAF (Hans) B3 0.724
3 142269 D. van MOURIK (Dirk) B2 0.816
4 154393 P.A. TUIN (Perry) B4 0.663
5 217359 L.G.A. de JONG (Leo) C1 0.569
6 153305 R F.A.P. GROEN (Fred) B2 0.814
7 122966 J.M.J.E. VOGELS (Jacques) C1 0.592
De Molen 3 - Speelsterkte 0.705
Teamleider: 149526 W.H.A.M. de WIT (Wil)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 230133 D. MUYLAERT (Dirk) B3 0.772
2 149526 W.H.A.M. de WIT (Wil) B3 0.722
3 132201 M. KORTHOUT (Martin) B4 0.678
4 117979 J.L.A. van LIEROP (Hans) C1 0.597
5 237277 J CATRY (Jan) B4 0.649
6 201721 B. van OUDHEUSDEN (Berry) C2 0.437
7 153294 R W.B.A. KANEN (Wil) C2 0.483
DPC-A1 - Speelsterkte 0.883
Teamleider: 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264027 S. DIRKS (Stefan) A4 1.039
2 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel) B2 0.876
3 140718 R. GERRITS (Rene) B2 0.801
4 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy) B2 0.819
5 115759 H.J.M. WEZENBEEK (Henny) C1 0.561
6 120406 G. WANINK (Gerard) C1 0.556
7 207728 R T.H. RAKHORST (Theo) C2 0.453
8 111282 R H. ten BERK DE BOER (Henk) C2 0.454
TREVA 1 - Speelsterkte 0.962
Teamleider: 144976 S. ECKEL (Sylvia)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 241042 M. GöREN (Mehmet) A3 1.300
2 145594 L. van NEYEN (Leslie) B1 0.928
3 119144 M. ZWAKENBERG (Michael) B2 0.831
4 228164 W.M.M. PELDERS (Wim) B3 0.790
5 241041 R R. van HOYLANDT (Roger) B4 0.692
6 151163 L. PEETERS (Luc) B4 0.657
7 110265 F. DIELIS (Frank) B4 0.616
8 222234 R O. CAN (Onur) B4 0.648
9 215153 R R. van GEYT (Ronald) B4 0.670
10 224825 R R. PEETERS (Raymond) C1 0.590
Albert Heijn Van Rijn - Speelsterkte 0.600
Teamleider: 104937 W.L. van der LAAN (Wim)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum ´t Gooi, Vaartweg 43c, 1211 JE Hilversum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 104293 G. van RIJN (Gijs) B3 0.756
2 170533 R R. van der GRIEND (Robert) B4 0.641
3 160123 E. de GRAAF (Eddie) B4 0.638
4 150143 R A. STRUIJK (Arie) B4 0.672
5 107633 G.P. BOS (Gerton) C1 0.514
6 104937 W.L. van der LAAN (Wim) C2 0.492
7 219842 R M.S. BEEMSTERBOER (Marco) C2 0.460
8 212146 R.L. SPOOR (Richard) C4 0.286
Rechtswinkel ZuidWest NL - Speelsterkte 0.713
Teamleider: 177418 A.A. van SCHIJNDEL (Arthur)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140792 J.H. van der STEEN (Jack) B4 0.636
2 177418 A.A. van SCHIJNDEL (Arthur) B4 0.688
3 203630 S. BUELENS (Steven) B3 0.747
4 209077 E. DE BUSSER (Eric) B3 0.700
5 166124 R. LUIJENDIJK (Ron) B3 0.718
6 224185 J. VANTOURNHOUT (Jef) C1 0.552
7 220142 R J.A.M. STAFF (Jan) B3 0.756
8 182638 R F. VERMEIREN (Frans) C1 0.524
HCR Prinsen 2 - Speelsterkte 0.801
Teamleider: 108000 B.D. PRINSEN (Dinand)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, HCR Prinsen, Eibergseweg 13, 7273 SP HAARLO, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158316 C. LASSIG (Carsten) B2 0.825
2 125085 F.H.A. ter BRAAK (Freddy) B3 0.761
3 222204 M.W. WIRGS (Markus) B2 0.814
4 224027 S. SIEGBURG (Stefan) B3 0.720
5 140805 F. SPECKMANN (Frank) C1 0.551
6 125723 R. TEUNISSEN (Raymond) B3 0.704
7 108000 B.D. PRINSEN (Dinand) B4 0.632
8 107427 F.A.J. TUSVELD (Frans) B2 0.805
9 131412 L.H. DEEGENS (Bennie) C2 0.448
HWA/Hordijk Biljartartikelen - Speelsterkte 0.766
Teamleider: 147668 W.M. van BEEK (Wilfried)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 146314 P. WITVELD (Peter) B3 0.732
2 138944 W.F. WAUMANS (Floor) B3 0.739
3 155885 P.J.G. BERNDSEN (Peter) B2 0.811
4 147668 W.M. van BEEK (Wilfried) B3 0.784
5 161419 R M. van den BOOM (Marc) C2 0.467
6 120878 J. BIJL (Jan) C1 0.566
7 122504 J. van KRIMPEN (Jan) C2 0.429
S&P/ De Molenvliet - Speelsterkte 0.711
Teamleider: 101606 F. PELDERS (Frans)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe Molenvliet, Laageinde 30, 5142 EH Waalwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101596 H.A.A.C. ADRIAANSE (Huub) B2 0.838
2 151822 P.M. van ENGELEN (Marten) B3 0.714
3 214528 H.D.J. de JONGH (Henny) B4 0.650
4 131459 M.H.G.J. SOETERBOEK (René) B4 0.642
5 144095 J.H.G. de BROUWER (Jos) C1 0.571
6 159915 R D.P.M. VERLOUW (Niels) C1 0.574
7 101606 F. PELDERS (Frans) C2 0.491
8 216815 R M. SCHILDERS (Mitchell) C2 0.486
aMate Communications - Speelsterkte 0.765
Teamleider: 102035 W.J. MINKELS (Willie)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Het Wapen van Eerschot, Mgr. Bekkersplein 2, 5491 EB St. Oedenrode, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 222478 K. van CAMP (Koen) B1 0.953
2 156130 A.H.M. DEKKERS (Toine) B3 0.730
3 147629 F.C.P.M. SMETSERS (Frank) B4 0.691
4 143520 J.A. van HASTENBERG (Joop) B4 0.689
5 102035 W.J. MINKELS (Willie) C1 0.553
6 179311 M.J.G. van den BOGAARD (René) C1 0.586
7 207734 A.R. SIKKERS (Ruud) C2 0.427
Stolting Advocatuur / De Laan - Speelsterkte 0.559
Teamleider: 172219 I. STOLTING (Ivo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Amorti, Dr. Arienslaan 88, 4761 EP Zevenbergen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148333 A.M.M. GOVERDE (Jos) B4 0.687
2 172219 I. STOLTING (Ivo) B4 0.692
3 141889 E. EIJSKOOT (Eef) C2 0.437
4 107519 C.A. VIJFHOEK (Kees) C2 0.420
5 148338 R W. KANTERS (Wim) C1 0.516
6 123364 R R. van VLAARDINGEN (Robbert) C3 0.356
7 148341 R J. BROEDERS (Jos) C1 0.523
8 237042 A.C. GOOSSENS (Toon) C3 0.376
9 129641 R M. HOEVEN (Marjo) C2 0.410
Vervat Vastgoed - Speelsterkte 0.817
Teamleider: 123875 J.M.A. ZWIERS (Johan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 222279 I. STITSCHINSKY (Ivan) B1 0.950
2 246645 O. EROGUL (Orhan) B2 0.850
3 102911 M.F.J. ZWIERS (Riny) B4 0.698
4 123875 J.M.A. ZWIERS (Johan) B4 0.613
5 164770 P. BLANKERS (Piet) B3 0.770
6 225839 R J.A.M. VERBRUGGEN (Jan) B4 0.616
7 156927 R J.T.W.L. ZEEGERS (Jurgen) C2 0.432
Carambole - Speelsterkte 0.835
Teamleider: 152940 S.H.A. LENTING (Stefan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartzaal `t Vossehol, Spoorstraat 7 7, 7687 AM Daarlerveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 152940 S.H.A. LENTING (Stefan) B2 0.888
2 183172 D. HARWARDT (Dirk) B2 0.826
3 246663 T.B. BOUERDICK (Tobias) B1 0.942
4 113175 B.G.A. VELTHUIS (Ben) B4 0.669
5 143421 J. VOS (Jan) B4 0.687
6 103371 A.C. van SCHAIK (Ton) B4 0.636
7 181071 P. TIMMER (Peter) C1 0.558
8 153447 G. VEENSTRA (Gerard) C1 0.508
Lynn-Somers - Speelsterkte 0.643
Teamleider: 182630 C.A.J. MARTENS (Kees)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181048 H. FRIJTERS (Hans) B3 0.719
2 159115 H. SNIJDERS (Hans) B3 0.715
3 178583 J. van AERT (Jack) B4 0.600
4 182541 J.M.C.L. JACOBS (Jef) C2 0.468
5 182630 C.A.J. MARTENS (Kees) C1 0.523
6 184232 T.R.P. MACHIELSE (Tilo) C1 0.541
7 263868 G. VANDERHENST (Gui) C1 0.520
BV Sprundel 3 - Speelsterkte 0.821
Teamleider: 156883 L.C.B. KUIJSTERMANS (René)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:30, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264046 B. de VISSER (Bart) B1 0.910
2 269285 J. ENGELS (Jimmy) B2 0.831
3 215485 N. .A. ARAS (Noel) B2 0.813
4 133981 R E. KORTSMIT (Erik) B3 0.749
5 151164 M.V. VERHAEGEN (Marc) B3 0.732
6 156883 L.C.B. KUIJSTERMANS (René) B4 0.665
7 212006 R R. MAES (Rudy) B4 0.623
8 146890 R T. De GREEF (Tony) C1 0.597
9 261434 D. WITTEMANS (Dimitri) C1 0.587
10 145512 R.J. EVERAERT (Roger) C1 0.501
`t Steegje - Speelsterkte 0.679
Teamleider: 173624 D.C.L.C. van der GELD (Daniël)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 209471 G. de BOK (Goof) B4 0.688
2 157661 M. van TETERING (Mike) B4 0.659
3 173624 D.C.L.C. van der GELD (Daniël) B3 0.743
4 120820 G. van de LEE (Gerbert) B4 0.628
5 159542 F. BAMBACHT (Frans) B4 0.617
6 176765 R C.G.A.B. de BRUIJN (Gerrie) C1 0.588
7 217106 J. LEEMAN (Johan) C4 0.276
De Distel Biljarts 2 - Speelsterkte 0.664
Teamleider: 126417 C. JASPERS (Cor)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, De Distel, Kade 46, 4703 GH Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151109 J. BROUWERS (John) B2 0.810
2 144727 A. TERLOO (Ad) B4 0.637
3 132813 J. BUIJK (Jack) B4 0.666
4 126417 C. JASPERS (Cor) C1 0.546
5 132307 R R. van den ENDEN (Rick) B4 0.637
6 202640 R E. YILDIRIM (Ekber) C1 0.579
7 133722 R J. VERDULT (Jan) C1 0.534
Drukkerij 3in1 - Speelsterkte 0.652
Teamleider: 141395 G. ELBERTSEN (Gijs)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 141395 G. ELBERTSEN (Gijs) B3 0.744
2 149974 T.J. VELLINGA (Tjeerd) B3 0.721
3 111521 J. ZIJLSTRA (Jan) B4 0.644
4 226343 R C.M. WIJNBEEK (Kees) B4 0.666
5 114830 R A.T.M. VERHEIJEN (Jos) B4 0.673
6 146927 R J. van den BERG (Jaap) C1 0.518
7 182334 R.H. van SLINGERLAND (René) C1 0.500
8 172165 R W.A.M. GODSCHALK (Wilfried) C1 0.579
9 132180 R E. van ZANTEN (Erik) C4 0.291
De Molen 1 - Speelsterkte 0.785
Teamleider: 129732 A.M.A. VERMEER (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142515 R.P.J. SLEDDENS (Rick) B3 0.771
2 167880 R. ELSHOF (Rutger) B3 0.782
3 205491 F. HOMMERING (Frank) B3 0.776
4 164289 P.J.J.C. SLEDDENS (Piet) B2 0.811
5 129732 A.M.A. VERMEER (Ad) B4 0.623
6 209153 T. DEVOGHT (Tonnie) C1 0.545
De Driehoek / Thebo Speelautomaten - Speelsterkte 0.815
Teamleider: 153378 H.J. SLIJKHUIS (Harrold)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe-rest. de Driehoek, Lievelderweg 2, 7131 MC Lichtenvoorde, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 183932 A. NIEHAUS (Andreas) B1 0.932
2 242167 J. SCHERTL (Jorg) B3 0.753
3 112987 TH.B.A. PETERS (Theo) B1 0.906
4 134066 M. van den BURG (Marc) B4 0.660
5 237074 A. TEBEST (Andre) B4 0.609
6 181980 P.M. STAKENBURG (Peter) B4 0.671
7 129796 T. PETERS (Timo) B4 0.632
8 145448 W. WILLEMSEN (William) C1 0.525
9 153378 H.J. SLIJKHUIS (Harrold) C1 0.512
De Veemarkt 2 - Speelsterkte 0.803
Teamleider: 165024 M.A. WILKOWSKI (Monique)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, De Veemarkt, Veemarkt 4 , 7001 EE Doetinchem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 241005 T. WILDFORSTER (Thomas) A4 1.060
2 107343 H. van MOURIK (Henk) B4 0.665
3 237157 T. RüTTEN (Torsten) B3 0.799
4 264113 G. KARAKASLI (Guzin) B4 0.689
5 154171 J. HORNSCHEMEYER (Jurgen) C1 0.563
6 165024 M.A. WILKOWSKI (Monique) C1 0.509
7 134954 J.A.M. GERRITS (Hans) C1 0.513
8 263958 D. HEINISCH (Dieter) C2 0.483
9 112151 W. MIJNEN (Willem) C1 0.521
10 220116 M. VERMEER (Martin) C1 0.510
BCO/Paeoniapassion.com - Speelsterkte 0.723
Teamleider: 178360 R.C.J. KOSTER (Robert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38 A, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 112554 P.C. WITTEMAN (Paul) B4 0.640
2 178360 R.C.J. KOSTER (Robert) B3 0.750
3 167936 R.F.A. van INGEN SCHENAU (Bob) B3 0.716
4 135959 A.R. HOEBA (Rens) B4 0.665
5 138931 I. van KRIEKEN (Ian) B3 0.764
6 164833 R E. van HAESTREGT (Erik) B3 0.709
7 172259 R M. van DELDEN (Marcel) B4 0.644
8 176694 R J.C.M. HOEFNAGELS (Hans) C1 0.540
Café Biljart Siemens 1 - Speelsterkte 0.702
Teamleider: 129106 T. SCHAUB (Tjaart)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Café Biljart Siemens, Hoofdweg 230, 9681 AM Midwolda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114142 E. SIEMENS (Eddie) B1 0.919
2 155380 H. VISWAT (Harry) B4 0.691
3 178460 D. BLAAUW (Danny) B4 0.606
4 140044 L. BRONSEMA (Lucas) C1 0.547
5 140049 J.A. BEERLINGS (Jarno) C1 0.593
6 141879 R H. HOGENBIRK (Henk) C1 0.525
7 125148 R W. SIEMENS (Willie) C1 0.518
8 129106 R T. SCHAUB (Tjaart) C4 0.289
Schidersbedrijf v.d. Bruggen - Speelsterkte 0.677
Teamleider: 143522 P. HULSEN (Pieter)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Het Wapen van Eerschot, Mgr. Bekkersplein 2, 5491 EB St. Oedenrode, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158407 A.M.G.M. HENSKENS (Toine) B3 0.728
2 123567 A. ROVERS (Ton) B4 0.615
3 167050 P.J.C. AERTS (Eric) B4 0.696
4 139082 E.E.M. van den BOOM (Edwin) C1 0.562
5 107493 M.A. van den TILLAART (Martien) B4 0.670
6 156547 E.J.H.J. JUNGGEBURT (Edwin) C1 0.588
7 143522 P. HULSEN (Pieter) C1 0.580
BV Setpoint-1 - Speelsterkte 0.683
Teamleider: 178582 J.F.A.M. HULTERMANS (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum Roothaert, D.J. Jittastraat 2, 5042 MX Tilburg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143709 W. OOIJEN (Werner) B1 0.902
2 174107 L.J.H. TABBERS (Lucien) B4 0.652
3 125508 M.C.A.W.J. de LAAT (Martin) C1 0.589
4 178582 J.F.A.M. HULTERMANS (Jan) C1 0.531
5 179103 A.M. HULTERMANS (Ton) C1 0.589
6 132122 R H.J.A. WESTERBURGER (Huub) C1 0.502
7 132121 R J.H.A. WESTERBURGER (Sjef) C1 0.506
8 152803 R A. VERHOEVEN (Toine) C2 0.429
Eddies-hr.nl - Speelsterkte 0.876
Teamleider: 178921 W.W.P. MEUSEN (Wilco)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Hoeks Van Gompel, Loo 92, 5571 KS BERGEIJK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 178870 M. JANSSEN (Maarten) B2 0.899
2 153979 R. ROEFS (Roger) B2 0.869
3 142869 R.M.A. PETERS (René) B2 0.820
4 179408 U. ARNDT (Uwe) B1 0.901
5 143591 P.M.J.G. van der HEIJDEN (Peter) B3 0.726
6 178921 W.W.P. MEUSEN (Wilco) B2 0.836
7 154508 E.A.W. van WOERKUM (Edwin) B4 0.620
8 137292 A.J.M.G. BURGMANS (Ad) B4 0.673
9 152523 R F.H.H.M. GIELEN (Frank) C2 0.406
Brouwer Project Design - Speelsterkte 0.766
Teamleider: 169551 A. van STRAATEN (André)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Wijkcentrum 't Schuurtje, Zwanenkamp 1301, 3607 NZ Maarssen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 159725 D.T. van UUM (Dirk) B1 0.932
2 126964 B.J. BROUWER (Ben) B3 0.740
3 142113 M. de KRUIJF (Marnix) B3 0.714
4 169551 A. van STRAATEN (André) B4 0.612
5 100530 H.J. HOLTROP (Henk) B4 0.679
6 217670 M.V. de VRé (Maurice) C2 0.483
7 137361 R A.J. VERHOEF (Adri) C2 0.440
8 150709 F. SCHAAP - VAN TERGOUW (Frank) C2 0.466
9 167836 R A. van BEEK (Anton) C4 0.291
Aannemersbedrijf Beer de Jong - Speelsterkte 0.752
Teamleider: 137772 B. de JONG (Beer)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe Jorissen, Heelsumstraat 92, 2573 NP Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 118919 R.J. NIEUWENBURG (Ruud) B1 0.959
2 137358 R. SCHOLTES (Rob) B4 0.676
3 179889 M. NIJMAN (Mike) B3 0.738
4 125014 R M. SMINK (Mario) B4 0.686
5 153361 J.P. SNEL (Peter) B4 0.636
6 137772 B. de JONG (Beer) C2 0.454
7 151167 R P. DIENDER (Peter) C1 0.550
8 153658 R J. HENDERSON (Jimmy) C1 0.575
Pearle Opticiens 2 - Speelsterkte 0.622
Teamleider: 129429 E.J.M. van GOETHEM (Eddie)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Zaal Reseda, Noordweststraat 11, 4551 CA Sas Van Gent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 212892 D.A. BERGMANS (Dion) B3 0.746
2 223996 Y.W. WELVAERT (Yves) C1 0.524
3 116629 E. van DAMME (Etienne) B4 0.659
4 129401 C. de JONGE (Cor) C1 0.561
5 163337 R T.L. PLATJOUW (Theo) C1 0.501
6 137605 R. CLAERHOUDT (Robin) C2 0.474
7 129429 E.J.M. van GOETHEM (Eddie) C2 0.495
8 129260 R P.M.G.J. SNELDERS (Peter) C3 0.378
Biljartcentrum Goirle - Speelsterkte 0.810
Teamleider: 141974 R. SPIJKERS (Roger)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcentrum Goirle, Kloosterstraat 30, 5051 RD Goirle, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 156312 E. HENDRICKX (Eric) B1 0.944
2 141974 R. SPIJKERS (Roger) B2 0.881
3 142874 L. ROYBERGHS (Luc) B2 0.866
4 134878 R. BRANDS (Ronnie) C1 0.550
5 156806 P. van de SANDE (Peter) C1 0.521
6 128888 M. HAMERS (May) C1 0.526
Ribas - Speelsterkte 0.617
Teamleider: 164755 B.H. DERKS (Ben)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe de Windhoek, Laan van Nieuw Guinea 39, 3531 JC Utrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 164755 B.H. DERKS (Ben) B3 0.781
2 105136 P.A. TIMMERS (Perry) C1 0.574
3 100245 J.R. KRIEKAARD (Jos) B4 0.648
4 180431 R N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico) C1 0.543
5 164552 R. FOKKER (Rene) C2 0.468
6 174311 T. UITTENBOGERT (Teus) C2 0.424
7 154366 R T.C. van UUM (Theo) C1 0.518
Machielsen Fin. Adv. - Speelsterkte 0.674
Teamleider: 173068 A.G.M. DUIVENVOORDE (Fons)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 146490 J. van den OUWELANT (Jan) B2 0.852
2 173068 A.G.M. DUIVENVOORDE (Fons) B4 0.609
3 208638 W.L.M. van LOON (Wim) C1 0.551
4 152866 R.J.A.M. BROUWERS (Reggy) B4 0.661
5 246662 R D. HERMANS (Dirk) B4 0.607
6 221312 F. MACHIELSEN (Frans) C1 0.576
7 246646 R J.M. SOMMEN (Andre) C2 0.469
BC Tegelen 1 - Speelsterkte 0.618
Teamleider: 140071 A.J.A. SMAAK (Tom)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 229567 R. LöWE (Roland) B4 0.617
2 182772 P. WOLTERS (Peter) B4 0.650
3 219805 R. EVERS (Rudy) B4 0.639
4 130497 J.C.W. van TIENEN (John) C1 0.567
5 145560 R A.G.M. van HAREN (Noud) C1 0.564
6 228168 R H. SCHATTENKERK (Huub) C1 0.515
7 228167 R M.A. SCHATTENKERK (Marcel) C1 0.509
8 140071 R A.J.A. SMAAK (Tom) C2 0.464
Hektisch Biljartschool / Frans van Kuyk - Speelsterkte 0.727
Teamleider: 114087 I.D.A. de HEK (Ivar)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106556 J. van ESSEN (John) B3 0.756
2 122223 E. van HOORN (Eric) B3 0.777
3 121832 W.F. DOKTER (Willem) B3 0.741
4 114087 I.D.A. de HEK (Ivar) B4 0.602
5 118819 J.A.M. KUIJKEN (John) B4 0.637
6 120542 R J.L. HENDRIKS (Jan) C1 0.511
7 149656 R E.W.S. de HEK (Edgar) C2 0.475
8 157409 R M.A.C. SPAARGAREN (Martin) C3 0.399
Teletronika - Speelsterkte 0.707
Teamleider: 179177 E.L.C. VISSENBERG (Erwin)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180275 R. VERMEIREN (René) B3 0.740
2 133985 P. BRUNEEL (Paul) B4 0.658
3 181029 M. VERHAEGEN (Marc) B4 0.636
4 168728 P.A.P. STUIVER (Peter) B3 0.731
5 139737 R L.W.H. HAVERMANS (John) B4 0.623
6 171383 H.C.A. HANEGRAAF (Hein) B3 0.702
7 179177 E.L.C. VISSENBERG (Erwin) B4 0.629
8 140026 R J.A. HOEKMAN (Jaap) C2 0.497
BC Arnhem Centraal - Speelsterkte 0.642
Teamleider: 155480 N.A. MORTIER (Nico)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 153360 M.M.F. JETTEN (Mark) B4 0.611
2 173277 R. de la MOTTE (Rob) B3 0.745
3 206110 E.B. EICKHOFF (Eric) B4 0.648
4 173284 R.T.B. de BOOYS (Ronald) C2 0.475
5 155480 N.A. MORTIER (Nico) C1 0.566
6 132019 T.H. SCHOLTEN (Theo) C2 0.479
7 225832 T. van VO (Tommy) C2 0.444
Polka Print - Speelsterkte 0.798
Teamleider: 173633 M.L. DALLINGA (Meerten)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Dorpshuis `t Meulengat, Nieuwe Kerkstraat 5, 4541 EB Sluiskil, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161401 K. SAVER (Koen) B1 0.951
2 138950 J.P. de KRAKER (Jean Paul) B1 0.960
3 209232 D. VLERICK (Dirk) B4 0.656
4 173633 M.L. DALLINGA (Meerten) B4 0.628
5 129205 L. DALLINGA (Louis) C2 0.494
6 163328 R C.J. WISSEL (Cees) C2 0.446
7 100050 R A. BAART (Fons) C2 0.413
8 151850 J. de WITTE (Johan) C3 0.355
De Molen 2 - Speelsterkte 0.804
Teamleider: 142254 W.A. WELLESSEN (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 134851 E. van LOON (Erik) A4 1.008
2 134266 S.G.M. RUTTEN (Stephan) B2 0.818
3 129394 K. JETTEN (Karina) B4 0.698
4 215166 P.L.A. ADAMS (Patrick) B4 0.694
5 157704 P.E. van HEES (Peter) B4 0.632
6 209658 P. VLOEMANS (Patrick) C1 0.543
7 142254 W.A. WELLESSEN (Wim) C1 0.531
Take 5 - Speelsterkte 0.602
Teamleider: 118364 R. SPIERENBURG (Rob)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BV Onder Ons, Adrichemlaan 3, 1947KX Beverwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140143 J. VISKIL (Jan) B3 0.774
2 157917 A. LENAERS (Ab) B4 0.629
3 225423 R T. HOLLENBERG (Ton) C1 0.565
4 147105 R.S. RUTKENS (Ronald) C2 0.491
5 118364 R. SPIERENBURG (Rob) C1 0.517
6 201989 R E. WENNING (Eric) C1 0.526
7 105172 R J. TIECKEN (John) C2 0.431
8 115625 R J.J. PRIKKEL (Jan) C2 0.428
E.D.O. 83 - 1 - Speelsterkte 0.654
Teamleider: 145333 F.H.W. van den ASSEM (Frans)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122945 F. de VRIES (Frans) B4 0.694
2 136190 R.I. van der ERF (Richard) B4 0.602
3 145333 F.H.W. van den ASSEM (Frans) B3 0.704
4 184007 D. BRINK (Derek) B4 0.618
5 149546 R J.P.J. GROEN (Sjaak) C1 0.587
6 157886 A. VELDMAN (Bert) C2 0.485
7 205574 H. MEIJER (Henk) C2 0.442
8 104233 P. MEINTJENS (Peter) C2 0.410
TOVV 3 - Speelsterkte 0.628
Teamleider: 143232 F.A.A. van BEUNINGEN (Frans)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, 't Oogh van Vlaerdingh, 1e van Leyden Gaelstraat 17-19, 3134 LE Vlaardingen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120651 T. PARIS (Tom) B2 0.800
2 146876 R. POLEIJ (Richard) B4 0.610
3 120255 M. van der CIJS (Mar) B4 0.624
4 118692 R E. VOOGT (Ed) C1 0.562
5 143232 F.A.A. van BEUNINGEN (Frans) C2 0.479
6 121351 R G. GEELEN (Gerrie) C1 0.517
7 126060 R T.W.P. van den BERG (Ted) C2 0.409
CAFEDEPIJP.NL - Speelsterkte 0.634
Teamleider: 120763 R. van DIJK (Ralph)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, CAFE DE PIJP, Hillelaan 41c, 3072 JE ROTTERDAM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138065 R. VERMA (Rajiv) B4 0.638
2 139445 R J. BEK (Hans) B4 0.648
3 155271 A.R.J. VERKIJK (Arno) B4 0.607
4 144572 C. van DIJK (Cor) C1 0.500
5 158899 D.J. WILLEBRAND (Dick) B4 0.601
6 222464 R.A. BUIJS (Aad) B4 0.623
7 120763 R. van DIJK (Ralph) B4 0.671
8 135458 K.S. IP (Bob) C1 0.532
Tapperijke 1 - Speelsterkte 0.727
Teamleider: 104861 A.D. POPPELAARS (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 173384 J.P. ROOVERS (John) A4 1.000
2 131335 R. HEEREN (Ries) B3 0.725
3 119115 A.J.D.A.M. SCHRAUWEN (Tonny) C1 0.585
4 176741 A.F.C.M. HOEFNAGELS (Toon) C1 0.591
5 104861 A.D. POPPELAARS (Ad) C1 0.593
6 161549 R J. EMBREGTS (Johan) C1 0.565
7 146957 W. de WERD (William) C1 0.542
8 162731 R J. van GINNEKEN (Johan) C2 0.488
9 114147 R A. BRASPENNING (Ad) C2 0.413
DBG `t Ottertje 1 - Speelsterkte 0.638
Teamleider: 159333 J.J. van BAAL (Joost)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum 't Ottertje, St. Janstraat 1, 6595 AA Ottersum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 170741 J. BAARS (Joop) B4 0.635
2 178414 A. NAB (André) B3 0.719
3 159333 J.J. van BAAL (Joost) C1 0.581
4 170130 J.M.G. JANSSEN (Jac) C1 0.566
5 151771 G.J. MANDERS (Geert-jan) C1 0.545
6 133355 M. van BOMMEL (Michel) C1 0.550
7 180594 R L.C.E. VERHOEVEN (Eddy) C1 0.544
8 263986 R A. NAB (Andy) C1 0.550
9 106544 T. WILLEMS (Theo) B4 0.617
Capelle 1 - Speelsterkte 0.846
Teamleider: 139648 D. BREUR (Dan)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 139648 D. BREUR (Dan) B1 0.990
2 159705 R.C.A. SCHUMANN (Ron) B1 0.901
3 146549 P. van LIESHOUT (Peter) B2 0.806
4 215103 P.J. van AART (Puck) B4 0.688
5 225843 R H.M.W. WEBER (Henk) B3 0.793
6 264135 R. TEIXEIRA (Rui Miguel dos Santos) C1 0.503
7 82538 R S. OSNABRUG (Stefan) C1 0.536
Merwehof / DEROGEE BEVEILIGINGEN - Speelsterkte 0.642
Teamleider: 164586 W. DéROGéE (Wim)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Merwehof, Plein 1940 1945 7-8, 3313 CV DORDRECHT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140757 P. van ES (Piet) B3 0.768
2 142853 R. den ADEL (Rijn) B4 0.676
3 137006 M. POSTHUMUS (Martin) B4 0.657
4 164586 W. DéROGéE (Wim) C2 0.468
5 151379 P. den BOER (Piet) C2 0.469
6 122407 R J.M.J. KROON (Sjaak) C1 0.579
7 122570 R C.A. SCHEENING (Kees) C2 0.459
DKM Tools 2 - Speelsterkte 0.700
Teamleider: 118196 C. TELLEKAMP (Cris)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 139904 R H. CAS (Harrie) B2 0.811
2 118196 C. TELLEKAMP (Cris) B3 0.749
3 173219 R. van STEVENDAAL (Robert) B3 0.716
4 103677 F.P. DRIESSEN (Fred) B3 0.738
5 132484 R P.W. RIJCKAERT (Peter) B3 0.745
6 264127 T. GORREBEECK (Tim) B4 0.600
7 225048 A. MASTROMATTEO (Aldo) C1 0.584