Inschrijvingen Driebanden groot 3e divisie 2017-2018

75 Teams

Veilingzicht - Speelsterkte 0.521
Teamleider: 134201 J. de BRUIJN (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Veilingzicht, Bosschendijk 79, 4731 DB OUDENBOSCH, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133953 B. FRIJTERS (Ben) C1 0.542
2 149637 P.A.A.M. van STEEN (Piet) C1 0.577
3 150931 R. BARTELEN (Rien) C2 0.476
4 133910 M.H. MACHIELSE (Rinus) C2 0.490
5 134209 M.W. de JONG (Theo) C2 0.464
6 136905 J.A.A. RIJSDIJK (Sjaak) C2 0.450
7 134201 J. de BRUIJN (Jan) C2 0.434
8 201500 K. LAMBREGTS (Kees) C4 0.285
Hertog Jan van Mans 1 - Speelsterkte 0.749
Teamleider: 123439 E.A.H. de GROOT (Erwin)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café-Rest. Mans, Nieuweweg 4 4, 7692 AG Mariënberg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 173827 R.B. LAMBOO (Rob) B1 0.954
2 112633 E. VIJVERBERG (Erik) B2 0.808
3 123439 E.A.H. de GROOT (Erwin) B3 0.726
4 151738 M. PRUIM - EMMENS (Mirjam) C1 0.508
5 106186 R H. BINNENMARS (Eric) C2 0.494
6 218650 R A. ALI (Alae) C2 0.469
7 205616 D. WERDEKKER (Daisy) C2 0.462
8 176488 R L.J. MOLENAAR (Jos) C3 0.350
VB1 / Gorissen Furniture - Speelsterkte 0.660
Teamleider: 160665 R. VAASSEN (Roger)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 167508 G.L.J. SCHOENS (Roger) B3 0.749
2 152141 M.M.G. WOLFS (Marco) B4 0.629
3 177095 J. COOLEN (Jean) B4 0.681
4 128324 G. HOLKA (Ger) C1 0.584
5 202641 G.M.E.A. BORREMANS (Ger) C1 0.568
6 160665 R. VAASSEN (Roger) C1 0.515
7 143400 J.J.M. GORISSEN (John) C3 0.339
8 143882 R W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) C3 0.330
TOVV 4 - Speelsterkte 0.573
Teamleider: 145932 W. op 't ENDE (Wil)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe Biljart `t Oogh van Vlaerdingh, 1e van Leyden Gaelstraat 17, 3134 LE Vlaardingen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138890 W. KROON (Wim) B4 0.652
2 120256 A. GORT (André) C1 0.569
3 150871 A. van BRANDWIJK (Arno) C1 0.539
4 134432 A. SOL (André) C1 0.533
5 142675 P. TANIS (Peter) C1 0.507
6 145932 W. op 't ENDE (Wil) C3 0.300
Karssen Metals - Speelsterkte 0.479
Teamleider: 220910 K. KARSSEN (Rolus)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum "L'Acquit", Terpweg 2, 7902 NW Hoogeveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 216461 T. SPIJKERMAN (Teunis) C1 0.537
2 112006 H.B. PIEPER (Bennie) C1 0.550
3 112789 H.E. SCHONEWILLE (Henny) C2 0.497
4 220910 K. KARSSEN (Rolus) C3 0.334
5 223226 J.R.F.L. ROODE (Jan) C3 0.335
6 214389 A. FRATERMAN (Arend) C4 0.283
DCM1 - Den Boerenstamppot - Speelsterkte 0.531
Teamleider: 217573 H. SCHNEIJDERBERG (Henk)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 208944 R. de GRAUW (Ron) C1 0.550
2 179644 F. LOYENS (Frits) C1 0.588
3 163619 V. WENNEKERS (Vincent) C2 0.493
4 217573 H. SCHNEIJDERBERG (Henk) C2 0.495
5 145797 M. KLEY (Marco) C2 0.492
6 217663 R J.G.H. van DOOREN (Jan) C2 0.489
7 241126 R J. BONGAARDS (Jack) C2 0.450
8 159912 R R. OONINCX (Ruud) C2 0.413
The Friends -Ad\'s Catering - Speelsterkte 0.567
Teamleider: 126418 A. BATTEN (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 159890 TH. PEETERS (Theo) B4 0.621
2 234816 J. van APEREN (Jul) C1 0.561
3 182638 F. VERMEIREN (Frans) C1 0.563
4 249164 P. WILMS (Paul) C1 0.524
5 264124 R. ADRIAENSEN (Roger) C1 0.500
6 212437 F.M.J. GOSENS (Frans) C2 0.490
7 181619 P. SLOKKERS (Peter) C2 0.440
8 161324 A. van AGTMAAL (Ad) C2 0.418
9 126418 A. BATTEN (Ad) C3 0.334
Carambole / HPS Industrial - Speelsterkte 0.627
Teamleider: 182981 E.B. VINK (Bert)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Carambole, Boutensteinseweg 2B, 4156 JZ Rumpt, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 100173 F. ADELAAR (Freddie) B3 0.756
2 182981 E.B. VINK (Bert) B4 0.627
3 174132 F. VERMEULEN (Frank) B4 0.627
4 220799 J. SISAK (Jos) C1 0.500
5 105356 K. VERSTEEGH (Koos) C2 0.477
6 158698 D. JANSEN (Dennis) C2 0.450
7 167459 R. DROST (Raymond) C2 0.450
8 106906 L.G.T.T. SANDERS (Theo) C2 0.450
Distel Biljarts 3 - Speelsterkte 0.580
Teamleider: 133722 J. VERDULT (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, De Distel, Kade 46, 4703 GH Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133342 J. DOGGEN (Jac) B4 0.674
2 147735 R. van MERRIENBOER (Richard) C1 0.565
3 202640 E. YILDIRIM (Ekber) C1 0.560
4 133722 J. VERDULT (Jan) C1 0.523
5 211497 M.A..J. PIJNEN (René) C2 0.472
6 225885 R W.A.P. GORISSEN (Wim) C2 0.468
7 166704 R. van den BOSCH (Robin) C2 0.446
8 213534 F.A.P. HOPMANS (Frank) C4 0.235
Rietlander 1 - Speelsterkte 0.621
Teamleider: 214178 T. van HEUMEN (Ton)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Rietlander, Wilhelmina Bladergroenstraat 47, 3207 TA Spijkenisse, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120689 H. ELSINGA (Harry) B4 0.630
2 163864 I.C. t MANNETJE (Ies) B4 0.659
3 214178 T. van HEUMEN (Ton) B4 0.604
4 101891 R B.H. HOUKE (Bas) B4 0.654
5 144890 P. BOERS (Peter) C1 0.591
6 225204 M.S. de BRUIN (Michaël) C1 0.567
7 225360 R M WARNAAR (Marco) C2 0.472
8 214179 R C. LAGEWEG (Cees) C2 0.416
9 181357 R J. VOOGT (Jan) C2 0.413
Cafe \'t Valkennest - Speelsterkte 0.488
Teamleider: 138477 J. KROES (John)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Valkennest, Valkenboslaan 233, 2563 CW Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138477 J. KROES (John) C1 0.565
2 229713 F.A. van LEEUWEN (Fred) C1 0.500
3 175531 C.P. van der MEER (Peter) C2 0.454
4 125344 R. SIPS (Rolf) C2 0.434
5 237138 E.J. HOOGLAND (Ed) C2 0.433
6 171228 A.P.M. van EMMERIK (André) C3 0.346
De Eekhoorn / Biljartpoint.nl - Speelsterkte 0.565
Teamleider: 132484 P.W. RIJCKAERT (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132484 P.W. RIJCKAERT (Peter) B4 0.615
2 182549 E. van WOERKOM (Erik) C1 0.576
3 200087 P.J.F.M. OELP (Patrick) C1 0.541
4 171987 A. NOOTEN (Nol) C1 0.530
5 132476 J.B. RIJCKAERT (Jan) C2 0.499
6 209072 G.J.M. MOLENSCHOT (Geoffrey) C2 0.461
Beauty Sauna Peize - Speelsterkte 0.662
Teamleider: 131168 G.E. EDENS (Gerard)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Friesche Club, Ruiterskwartier 57, 8911 BP LEEUWARDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157629 J.N. BEERSTRA (Jan-niek) B2 0.820
2 114593 A. HOEKSTRA (Anne) B4 0.649
3 113837 P. de HAAN (Paul) B4 0.608
4 141031 F.M. DILLEMA (Feije-mient) C1 0.571
5 131168 G.E. EDENS (Gerard) C2 0.484
6 123290 J.W. van der VLIES (Joop) C2 0.455
7 113865 G.R. POPMA (Geert) C2 0.404
A3 BC 1 - Speelsterkte 0.501
Teamleider: 136914 R.C.J. van der ZWET (Rene)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum De Sport, Huigsloterdijk 3A, 2156 LD WETERINGBRUG, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 164833 E. van HAESTREGT (Erik) B4 0.653
2 149656 E.W.S. de HEK (Edgar) C2 0.475
3 121684 W.L.M. van DIEMEN (Wilco) C2 0.446
4 136914 R.C.J. van der ZWET (Rene) C2 0.431
5 216710 D. SASSEN (Dennis) C2 0.430
6 138487 N.A.P. SCHOUTEN (Norbert) C2 0.409
NAS/Outlet DHZ Valkenswaard - Speelsterkte 0.524
Teamleider: 165402 P. ROEFS (Piet)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Zalencentrum De Graver, Kerstroosstraat 20, 5552 NS VALKENSWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 152894 M. ROEFS (Martijn) B4 0.688
2 225509 A.J.M van VEGHEL (Berry) C2 0.477
3 140301 J. WILLEMS (Jac) C2 0.476
4 152523 F.H.H.M. GIELEN (Frank) C2 0.458
5 165402 P. ROEFS (Piet) C3 0.370
6 234535 JM van SCHAIJK (Hans) C4 0.270
Biljartshop Leiden - Speelsterkte 0.532
Teamleider: 172259 M. van DELDEN (Marcel)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38 A, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 172259 M. van DELDEN (Marcel) C1 0.596
2 135010 R F.X.B. PAF (Fabian) B4 0.603
3 201525 R H.E. VERSTEEGE (Harry) C1 0.588
4 157824 W.J. den HEIJER (Wim) C2 0.491
5 176694 J.C.M. HOEFNAGELS (Hans) C2 0.489
6 118058 B. DUIVENVOORDE (Ben) C1 0.555
7 157977 J. CORTES QUERO (Jesus) C2 0.455
8 222291 R R.A. van SCHIE (Richard) C3 0.327
Bolwerk\'81 - Speelsterkte 0.495
Teamleider: 118597 R. BOOGAARD (Rob)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Denksportc. 't Spaerne, Spaarndamseweg 416, 2022EA Haarlem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 118597 R. BOOGAARD (Rob) C1 0.586
2 123005 H.H.M. NAUS (Bert) C1 0.501
3 217389 N. BOOGAARD (Nick) C2 0.455
4 135364 P. STEENKEN (Peter) C2 0.438
5 150169 A.J BOOGAARD (Aad) C2 0.435
6 223261 T. VENEMA (Terry) C2 0.421
BCTO - Speelsterkte 0.572
Teamleider: 100540 R.L.A. SCHRETLEN (Reinier)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140119 B.J. KATWIJK (Ben) B4 0.694
2 104371 C. ZOMERDIJK (Cor) B4 0.663
3 100540 R.L.A. SCHRETLEN (Reinier) C1 0.517
4 135926 R K. IBRAHIM (Kenneth) C2 0.449
5 156501 I. KOOISTRA (Ineke) C2 0.417
6 100750 M. HAMBURG (Martin) C2 0.410
7 104085 W.A.M. NEP (Willem) C3 0.398
Moira - Speelsterkte 0.585
Teamleider: 180594 L.C.E. VERHOEVEN (Eddy)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café Waalzicht, Oosterhoutsedijk 21, 6663 KS Lent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151022 S. NABUURS (Sven) B4 0.617
2 157603 J. van de VEN (Joep) B4 0.616
3 180594 L.C.E. VERHOEVEN (Eddy) C1 0.569
4 205310 W. SMOLDERS (Winfried) C1 0.539
5 123035 J.W.F. MEIJER (André) C2 0.469
6 229436 P.W.A. VERHOEVEN (Peter) C2 0.408
GS v/d IJssel B.V . - Speelsterkte 0.529
Teamleider: 120542 J.L. HENDRIKS (Jan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, t Raedthuys, Westwater 36, 2651 JN Berkel & Rodenrijs, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181577 M.J.M. CASTELIJNS (Mark) C1 0.577
2 120542 J.L. HENDRIKS (Jan) C1 0.557
3 181060 J.C.L. van der KROGT (Johan) C1 0.501
4 142455 H.J. ROTMANS (Dick) C2 0.484
5 121139 R N.B.M. van VELZEN (Niek) C3 0.363
6 121107 C. MOSTERT (Cor) C3 0.302
7 176347 L. TOUSAIN (Leo) C3 0.344
Struijk Metaal Recycling - Speelsterkte 0.561
Teamleider: 150143 A. STRUIJK (Arie)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Snooker en Biljartcentrum Vink, Veenslag 78-80, 3905 SL Veenendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150143 A. STRUIJK (Arie) B4 0.623
2 128700 E. van de BOVENKAMP (Eddy) C1 0.585
3 150139 A.J. HENDRIKSEN (Anton) C1 0.517
4 150137 J.L. DROST (John) C1 0.522
5 161621 C. van ENGELEN (Tinus) C2 0.477
6 215158 R M. van den HATER (Dennis) C2 0.408
KIRI-Automaten - Speelsterkte 0.530
Teamleider: 122441 B. de LEEUW (Broer)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum "L'Acquit", Terpweg 2, 7902 NW Hoogeveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 111249 A. STRIJKER (Arno) B4 0.639
2 111497 S.O. BRUNSTING (Onno) C1 0.553
3 200844 W.A. SANTINGE (Wim) C1 0.509
4 122441 B. de LEEUW (Broer) C2 0.406
5 104337 A. FRATERMAN (Anjo) C3 0.394
6 137455 A. HILBERTS (Appie) C3 0.370
7 135042 J. van DALEN (Joop) C2 0.421
The Gamblers - Speelsterkte 0.493
Teamleider: 122407 J.M.J. KROON (Sjaak)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Merwehof, Plein 1940-1945, 3313 CV Dordrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 122407 J.M.J. KROON (Sjaak) C1 0.588
2 167698 A.J. den HARTOG (Fred) C2 0.471
3 141865 M. OKKERSE (Mario) C2 0.490
4 165675 D.A. VOL (Danny) C2 0.423
5 164588 W.J. MORET (Wim) C3 0.398
6 122485 R G. di SPIRITO (Giuseppe) C3 0.368
7 157741 R J.J. van LANKEREN (Jan) C3 0.353
Sportprijzenkampioen.nl - Speelsterkte 0.636
Teamleider: 164972 D. SNIP (Dirk)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe Millers, Middenweg 247, 1701 GC HEERHUGOWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 164972 D. SNIP (Dirk) B4 0.663
2 203880 S. van ETTEN (Sam) B4 0.650
3 208146 F. JONG (Ferry) B4 0.650
4 115557 G.R. BOLTEN (Gregory) C1 0.581
5 142537 T.W.S. JONG (Dirk) C1 0.575
6 143568 W.F. DROGE (Frans) C1 0.580
7 264003 M. ELMACI (Mustafa) C1 0.550
8 264002 A.J. GENG (Ayhan) C1 0.550
`s Lands Welvaren 2 /AVH Auto’s/VSS Machinebo - Speelsterkte 0.884
Teamleider: 159889 M.J. HOPMANS (Marcel)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 139918 T. PERSYN (Tom) A4 1.015
2 139917 R.C.G. PERSYN (Rudy) B1 0.910
3 159889 M.J. HOPMANS (Marcel) B2 0.838
4 179372 A. HERREWEGHE (Vic) B3 0.776
5 161419 M. van den BOOM (Marc) C1 0.591
6 157668 M. REIJNDERS (Mark) C1 0.573
7 128818 A.P. de WAARD (Bram) C2 0.462
`s Lands Welvaren 3 /AVH Auto’s/VSS Machinebo - Speelsterkte 0.493
Teamleider: 158632 A.P. KARELSE (André)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 165244 A. van den DRIES (Alfred) C1 0.520
2 133481 F. de KOCK (Frans) C2 0.487
3 181023 N. PEETERS (Nico) C2 0.496
4 158632 A.P. KARELSE (André) C2 0.470
5 121609 R D. WESTSTRATE (Daan) C2 0.465
6 174480 R J.L. SMULDER (Jean Louis) C2 0.448
7 139659 M.D.J. RIJK (Rinus) C2 0.415
8 128913 M. van der HAGE (Mark) C2 0.405
9 201917 R A.C. SCHOUWENAAR (André) C3 0.372
10 206313 R M. HENDRIKSEN (Martijn) C3 0.316
TMG Biljarpromotie Team / De DistelBiljarts 4 - Speelsterkte 0.586
Teamleider: 132307 R. van den ENDEN (Rick)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, De Distel, Kade 46, 4703 GH Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132307 R. van den ENDEN (Rick) B4 0.630
2 146890 T. De GREEF (Tony) C1 0.599
3 261449 R. VERELST (Rudi) C1 0.580
4 177151 J. BOSTERS (Johan) C1 0.536
5 205780 R S.A.H. van den HOOFF (Stephan) C1 0.506
6 219028 R A. van MECHELEN (Adrie) C1 0.501
7 214881 W. BUIJZEN (Wilfred) C2 0.491
8 180649 R J.F. VERSPRILLE (Jan) C2 0.464
9 154532 R H.A. NIEWENHUIJSE (Erik) C3 0.396
BV Zaanzicht - Speelsterkte 0.567
Teamleider: 114759 F.J. OTTENHOFF (Freek)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljart Centrum Purmerend, Karekietpark 22, 1444hv Purmerend, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 169175 G.J. RAYER (Gertjan) B4 0.651
2 127697 J. GIESKENS (Jan) B4 0.605
3 141136 W.C. van WESTROP (Wim) C1 0.522
4 114759 F.J. OTTENHOFF (Freek) C2 0.491
5 182371 P. PORSIUS (Peter) C2 0.430
6 213324 H.G.P.F. LAMMERTS (Pieter) C2 0.427
van den Berg biljarts 1 - Speelsterkte 0.629
Teamleider: 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café 't Oventje, Voor Oventje 32 32, 5411NV Zeeland, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264121 D. DELMEZ (Dirk) B4 0.677
2 264122 D. van ROMPAEY (Daniel) B4 0.659
3 182625 A. van den HURK (Anton) B4 0.620
4 159016 A.G.R. BONGERS (Toine) C1 0.562
5 175859 P.H.M. van de BERG (Pedro) C1 0.542
6 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco) C2 0.463
7 156927 J.T.W.L. ZEEGERS (Jurgen) C2 0.456
8 175858 G.P.H. van de BERG (Gerard) C2 0.417
9 211307 J.H.P. van ZUTPHEN (Jan) C3 0.358
BC Uden - Speelsterkte 0.666
Teamleider: 151698 M. THIELE (Matthijs)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BILJARTCENTRUM UDEN, Neringstraat - West 1, 5401 GB UDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 141353 M.A.H.G HERMSE (Marty) B1 0.955
2 222538 L.O.R. de COSTER (Luc) B4 0.680
3 169520 J.M. PAASHUIS (Hans) C1 0.520
4 226111 D.R. SIROYT (Davy) C1 0.512
5 224329 M. KOSAR (Murat) C2 0.493
6 218924 D.E. THIELE (Dirk) C2 0.483
7 151698 M. THIELE (Matthijs) C2 0.440
Haven 1 - Speelsterkte 0.613
Teamleider: 170838 L.T.J. van MOORST (Bert)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café de Haven, Industriestraat 206, 7553 CW Hengelo, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158035 A.J. VRIENDTS (Hans) B3 0.775
2 147847 N. HASTER (Nico) C1 0.516
3 138536 R. STRONKS (Rene) C1 0.512
4 170838 L.T.J. van MOORST (Bert) C2 0.410
5 230144 B van der ZALM (Bert) C2 0.414
6 143396 M.A.J. ROS (Martin) B4 0.652
7 178912 J. van ENGELEN (Johnny) C2 0.449
De Harmonie Groningen - Speelsterkte 0.582
Teamleider: 157552 F. BREEUWSMA (Fred)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Sociëteit de Harmonie, Kreupelstraat 10, 9712 HW Groningen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 110108 K. THOMA (Koeno) B3 0.755
2 118707 S.R. RIEPMA (Koos) C1 0.579
3 203395 J. VEENSTRA (Jerrit) C1 0.549
4 115531 H.G. PLOEGER (Harrie) C2 0.448
5 237171 J. LEUPEN (Jan) C2 0.419
6 157552 F. BREEUWSMA (Fred) C3 0.384
7 154897 L.H.A. MEIJERINK (Bert) C3 0.382
8 153957 F. SPAKMAN (Folke) C3 0.370
9 174800 J. OOSTING (Jenne) C3 0.363
De Bandstoters - Speelsterkte 0.556
Teamleider: 225839 J.A.M. VERBRUGGEN (Jan)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 212953 B. OZTURK (Bahadir) C1 0.586
2 131640 G.C.T.H. HARKS (Gerrit) C1 0.575
3 225839 J.A.M. VERBRUGGEN (Jan) C1 0.548
4 201240 B. SCHAEKEN (Bjorn) C1 0.518
5 172492 R R.S.G. WONG (Rob) C2 0.437
6 224729 R L.J.M. NIJS (Luc) C3 0.390
7 178504 M.Y. SöNMEZ (Murad) C3 0.397
Roof Security - De Hoog - Speelsterkte 0.557
Teamleider: 157409 M.A.C. SPAARGAREN (Martin)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 92714 B.J. SCHEP (Ben) C1 0.590
2 209097 P. SCHEP (Piet) C1 0.573
3 144148 A. PRINS (André) C1 0.568
4 122068 R F.H. ASSCHEMAN (Fred) C1 0.505
5 157409 M.A.C. SPAARGAREN (Martin) C2 0.498
6 217156 J. van BEMMEL (Jan) C3 0.372
7 100975 E.R. van den BERG (Ed) C2 0.484
BV75 - Speelsterkte 0.569
Teamleider: 141199 A. van 't HOF (Ap)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bv.'75, Bavoortseweg 17 B, 3833BM Leusden, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 109258 L. PORTENGEN (Leo) B4 0.632
2 143123 A. BROUWER (Arno) C1 0.572
3 219022 P. SCHAPER (Peter) C1 0.564
4 148032 K. HOPMAN (Klaas) C1 0.508
5 141199 A. van 't HOF (Ap) C2 0.470
6 148033 H.M. de GRAAFF (Hennie) C2 0.436
7 145610 T. NETTEN (Dorus) C2 0.450
BV Steenwijk - Speelsterkte 0.610
Teamleider: 146927 J. van den BERG (Jaap)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 109223 J.H.K. DIJKSTRA (Hans) B3 0.706
2 159512 R.K. BOELENS (Ruud) B4 0.605
3 226343 C.M. WIJNBEEK (Kees) C1 0.582
4 173441 H.P. HANEKAMP (Peter) C1 0.550
5 146927 J. van den BERG (Jaap) C1 0.507
6 172165 W.A.M. GODSCHALK (Wilfried) C2 0.462
7 210709 N. KUINDERSMA (Nynke) C3 0.327
8 132180 E. van ZANTEN (Erik) C4 0.291
Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Speelsterkte 0.619
Teamleider: 219418 A.J.C. LEUSINK (Fred)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart-café De Viersprong, Zijtak O.Z. 1 1, 7833 AL Nieuw Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 131995 R. KOK (Rudy) B3 0.767
2 219418 A.J.C. LEUSINK (Fred) B4 0.600
3 224680 R. de BLECOURT (Ramon) B4 0.600
4 104342 H. de VRIES (Henk) C1 0.510
5 114057 W. de VRIES (Wietse) C3 0.399
6 141647 H. EGGENGOOR (Henk) C3 0.376
boeve afbouw - Speelsterkte 0.552
Teamleider: 172586 A. STRUIK (Arnold)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114830 A.T.M. VERHEIJEN (Jos) C1 0.579
2 106164 G.A.W REIMINK (Gerald) C1 0.590
3 142253 F.T.H. WIPPERT (Ferry) C1 0.521
4 156585 J.H. WESTERBEEK (Jan) C1 0.520
5 181324 A. HOOGENBOOM (Arie) C2 0.459
6 172586 A. STRUIK (Arnold) C3 0.395
7 155537 J.D.J. van DRIESSEN (Joop) C4 0.299
B C Tegelen 3 - Speelsterkte 0.503
Teamleider: 228169 W.G.P. PELZER (Wiel)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 184159 N. REIDING (Nico) C1 0.502
2 228167 M.A. SCHATTENKERK (Marcel) C1 0.522
3 228168 H. SCHATTENKERK (Huub) C1 0.525
4 228169 W.G.P. PELZER (Wiel) C2 0.464
5 107941 R.A.J. PETERS (René) C2 0.400
6 228171 R S. JACOBS (Sjra) C3 0.301
7 140071 A.J.A. SMAAK (Tom) C2 0.464
8 226544 R W. CLABBERS (Wim) C2 0.402
9 137642 R H.P.C. van TIENEN (Hay) C3 0.327
10 106657 R B.M.G. JANSSEN (Ben) C2 0.409
\'t Hartje/ RMSC - Speelsterkte 0.492
Teamleider: 206071 A.J.P. van der AA (Jos)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljart/Pool centrum `T Hartje van Oosterhout, Braak 31, 4901 JL Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 119741 A.A. KRIJNEN (Antoon) C1 0.555
2 206071 A.J.P. van der AA (Jos) C1 0.541
3 200598 G.K. van ROEKEL (Gerrit) C2 0.498
4 209727 R P.A.H.C.H. HUIJBREGTS (Sebastian) C2 0.449
5 110914 R N. CARDON (Nick) C2 0.408
6 226313 R J. van STRIEN (Jan) C2 0.407
7 153234 B. STADHOUDERS (Ben) C3 0.376
B.V Waterland - Speelsterkte 0.569
Teamleider: 177919 K. EVERS (Klaas)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljart Centrum Purmerend, Karekietpark 22, 1444hv Purmerend, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 153305 F.A.P. GROEN (Fred) B3 0.712
2 173938 J. van de KUILEN (Jeroen) C1 0.542
3 141062 J. STROOBER (Joop) C1 0.532
4 184237 R.E. BASTIAAN (Robin) C2 0.490
5 177919 K. EVERS (Klaas) C2 0.443
6 182176 H. OLIJ (Hans) C2 0.441
7 103661 J.G.M. BUSMAN (John) C2 0.481
8 104200 J. BROERTJES (Jan) C3 0.340
BONANZA - Speelsterkte 0.577
Teamleider: 127702 M.L.M.J. SPIERTZ (Marcel)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127702 M.L.M.J. SPIERTZ (Marcel) B4 0.620
2 230085 D. BOREAS (Danny) B4 0.607
3 127566 P.H. GERRITS (Piet) C1 0.572
4 149341 E.M.G. KORVER (Emile) C1 0.512
5 126801 F. TELENG (Frans) C2 0.481
6 214488 G.L. COORT (Gerrit) C2 0.473
7 236751 B. SIMON (Bert) C2 0.431
BC Tegelen 2 - Speelsterkte 0.589
Teamleider: 105434 C. OOMS (Cock)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145560 A.G.M. van HAREN (Noud) B4 0.610
2 105434 C. OOMS (Cock) C1 0.598
3 223690 R. SNIJDERS (Rene) C1 0.573
4 172150 M. van GESTEL (Martien) C1 0.576
5 212860 H.M.C. van AARSSEN (Har) C1 0.506
6 153307 L. MANS (Leon) C1 0.506
7 159425 W. van TIENEN (Wim) C2 0.473
Samonda Diehaghe - Speelsterkte 0.624
Teamleider: 169212 B.J. THIJSSEN (Ben)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Samonda, Genemuidenstraat 208- 210, 2545 NZ 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 169212 B.J. THIJSSEN (Ben) B4 0.645
2 110154 J.G.H. POL (Jo) C1 0.575
3 222412 M.A.H. VANE (Rinus) C1 0.579
4 156360 E.H. SCHAAP (Ed) B3 0.700
5 208081 A.C.M. van WESTBROEK (Ab) C2 0.494
6 235955 M. van ES (Marcel) C3 0.386
Café Biljart Siemens 2 - Speelsterkte 0.504
Teamleider: 125148 W. SIEMENS (Willie)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café Biljart Siemens, Hoofdweg 230, 9681 AM Midwolda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143850 R. BERG (René) C1 0.545
2 109927 J. MIDDEL (Jaap) C1 0.504
3 141879 H. HOGENBIRK (Henk) C2 0.492
4 125148 W. SIEMENS (Willie) C2 0.477
5 109158 R. MAATJES (Roel) C3 0.382
6 162668 M. VEENHUIS (Max) C3 0.366
7 208101 E. KROEZE (Erik) C3 0.350
8 129106 T. SCHAUB (Tjaart) C4 0.289
Autobedrijf Schrauwen - Speelsterkte 0.521
Teamleider: 182538 J.J.M. MARTENS (Jack)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246662 D. HERMANS (Dirk) C1 0.586
2 246646 J.M. SOMMEN (Andre) C1 0.505
3 246661 H.A.W.M. van ASPERT (Rick) C2 0.493
4 182538 J.J.M. MARTENS (Jack) C1 0.501
5 208996 J.P.C. van der HEIDEN (Hans) C2 0.423
6 181905 A.A.C. HAVERMANS (Fons) C3 0.349
7 263939 R W. van den HOVEN (Willem) C3 0.367
8 234740 R A.W.C. van GOOL (Ad) C3 0.342
9 217071 R P. LUCK (Piet) C3 0.341
Tapperijke 2 - Speelsterkte 0.536
Teamleider: 161549 J. EMBREGTS (Johan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161549 J. EMBREGTS (Johan) B4 0.606
2 224209 W. HOENERVANGERS (Willie) C1 0.518
3 166790 R C. BAKKERS (Corné) C1 0.521
4 161548 C. BROOS (Cees) C1 0.536
5 162731 J. van GINNEKEN (Johan) C2 0.484
6 171905 F.R. de GRAAF (Frank) C2 0.470
7 171903 R. DAM (René) C2 0.444
8 166787 O. van BEEK (Oscar) C2 0.404
Megafa Betty Boop - Speelsterkte 0.543
Teamleider: 137361 A.J. VERHOEF (Adri)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Wijkcentrum 't Schuurtje, Zwanenkamp 1301, 3607 NZ Maarssen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 155667 L. ten HAAFT JR. (Bert) B4 0.671
2 137361 R A.J. VERHOEF (Adri) C1 0.500
3 143635 P. van der SCHEUR (Peter) C1 0.500
4 164212 P. SULMAN (Piet) C1 0.533
5 164702 B. la HAYE C2 0.470
6 105466 J.B. SLAGT (Jan Bart) C2 0.462
7 164515 L. ten HAAFT (Bert) C2 0.451
8 106668 E.H. van der SLUIJS (Enno) C2 0.400
9 165348 J. SMIT (Jan) C4 0.285
bierwinkeltje - Speelsterkte 0.439
Teamleider: 129591 J. BREUR (Joke)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Zaal Reseda, Noordweststraat 11, 4551 CA Sas Van Gent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 129230 C.A. WISSEL (Cees) C1 0.522
2 163328 C.J. WISSEL (Cees) C2 0.489
3 100050 A. BAART (Fons) C2 0.415
4 129591 R J. BREUR (Joke) C2 0.439
5 116563 A.E.M. van LEEUWEN (Albert) C3 0.331
6 229942 R J J SANDERSE (Jony) C3 0.309
La plaza 2 - Speelsterkte 0.560
Teamleider: 111578 P.A. van HOUWELINGEN (Peter)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 111578 P.A. van HOUWELINGEN (Peter) B4 0.664
2 127769 H. VEREGGEN (Hub) C1 0.579
3 143383 M. PAFFEN (Michel) C1 0.558
4 171821 H.J.J. GOOTZEN (Harrie) C2 0.439
5 127924 W.P.J.C. FAESSEN (wim) C2 0.435
6 142656 R J. KRICHEL (Ton) C2 0.431
7 135130 P. VEREGGEN (Peter) C3 0.369
VB2 / Teleng Schilderwerken BV - Speelsterkte 0.622
Teamleider: 126977 J.P.M. GEERLINGS (Jacky)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 146908 L.M.C. KEUTEN (Ludy) B4 0.660
2 205835 P.J.G. JAUBIN (Paul) B3 0.715
3 205837 L.O.E. THON (Luc) C1 0.598
4 126977 J.P.M. GEERLINGS (Jacky) C1 0.503
5 125433 R J. CONINX (Jan) C1 0.504
6 155946 R.M.E. CLEUSKENS (Roger) C1 0.518
7 135877 J.E. TELENG (Jacques) C2 0.467
8 128236 R L. VISSER (Lex) C2 0.462
9 220602 R N. BEMER (Nathan) C4 0.297
Eekhoorn 4 - Speelsterkte 0.504
Teamleider: 138912 A. HERMANS (Arie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138912 A. HERMANS (Arie) C1 0.540
2 229373 R. van der VLIET (Ronny) C2 0.498
3 224213 J. van den BERG (Jaap) C1 0.504
4 202974 M. van OPDORP (Maikel) C2 0.474
5 182632 W. RIJVERS (Wim) C2 0.411
6 153311 R. LUIKEN (René) C3 0.362
Biljartteam Hilvarenbeek 2 - Speelsterkte 0.636
Teamleider: 225983 P. van den BERGH (Patrick)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217860 V.O.S. van ORSHAEGEN (Sven) B2 0.829
2 201477 A.P.M. van GRINSVEN (Guus) B4 0.621
3 225983 P. van den BERGH (Patrick) C1 0.528
4 124815 M.L.F. PERSOONS (Marcel) C1 0.569
5 201833 L.W.M. KAETHOVEN (Wiet) C2 0.492
6 264069 S. van GEMERT (Stijn) C2 0.450
Excelsior - Speelsterkte 0.513
Teamleider: 113660 J.W. SCHREURS (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113630 H.J. AARTS (Henk) C2 0.476
2 207730 C. OZYILMAZ (Coskun) C1 0.550
3 207728 T.H. RAKHORST (Theo) C1 0.534
4 111282 H. ten BERK DE BOER (Henk) C2 0.493
5 113629 A. AARTS (Arend) C2 0.465
6 113660 J.W. SCHREURS (Wim) C2 0.436
7 112324 F.G.M. WEIJN (Frans) C3 0.386
Vanmelis.nl - Speelsterkte 0.569
Teamleider: 126819 A.J.L.C. HEESAKKERS (Ad)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Zwaan, Dorpsstraat 22, 5761 BN BAKEL, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151266 C.W.F. STEENBAKKERS (Christian) B3 0.746
2 134862 C.H.C. van der HEIJDEN (Christ) C2 0.475
3 127148 J.H. VERMULST (Hans) C1 0.559
4 126819 A.J.L.C. HEESAKKERS (Ad) C2 0.497
5 120042 R J.G. ROSMULDER (Jan) C2 0.438
6 206576 R M. van HOUT (Mari) C2 0.426
7 205657 J.J.M. BERKERS (Jos) C2 0.427
Voorbrood Meubelen - De Hoog - Speelsterkte 0.494
Teamleider: 123579 N.R. van der VLIST (Niels)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 123579 N.R. van der VLIST (Niels) C1 0.508
2 122068 F.H. ASSCHEMAN (Fred) C1 0.505
3 109407 D.C.P. van LEEUWEN (Danny) C2 0.483
4 217820 P.A de VOS (Paul) C2 0.480
5 179333 R.J.G. van LEEUWEN (Rene) C2 0.457
6 153567 B. de ZEEUW (Bob) C2 0.437
7 141830 K.F. VENINGA (Koert) C2 0.435
8 201244 H.A. SMOLDERS (Henk) C3 0.301
Carambole 2 - Speelsterkte 0.601
Teamleider: 111783 H. VOS (Henk)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartzaal `t Vossehol, Spoorstraat 7 7, 7687 AM Daarlerveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 112891 G. SCHOLTEN (Gerrit) C1 0.574
2 105534 B. JANNINK (Bennie) C1 0.530
3 166636 R. SLUITER (Dolf) C1 0.506
4 111783 H. VOS (Henk) B3 0.795
5 160997 R R. van DIJK (Ronnie) C2 0.492
6 147882 R C. BAKKER (Chris) C2 0.459
7 221530 H. GIERVELD (Dieks) C3 0.300
van Rossum Tegelwerken - Speelsterkte 0.467
Teamleider: 102870 L.A.M. PANSIER (Bert)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, D'n Iemhof, Sterrebos 50, 5344 AR OSS, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 167974 P.J.M. van ROSSUM (Peter) C1 0.532
2 130090 J.M.J. HARTOGS (Jordy) C1 0.500
3 118826 TH.M.W. van DINTHER (Theo) C2 0.458
4 102870 L.A.M. PANSIER (Bert) C3 0.379
5 163875 G.A.M. van LITH (Geert) C3 0.371
6 138399 S. J. M. LEIJTEN (Stefan) C4 0.268
DKMtools 3 - Speelsterkte 0.614
Teamleider: 217111 A. PALS (Anton)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 139904 H. CAS (Harrie) B2 0.807
2 175327 R.J.J. HOUTEPEN (Rob) B4 0.623
3 208500 P. den RIDDER (Piet) C1 0.535
4 148204 R J.A.A. de CRAEN (Jan) C1 0.514
5 222498 J. VERKOOIJEN (John) C2 0.493
6 182545 P.A.J. SMANS (Peter) C2 0.479
7 221657 F. MICHIELSEN (Frans) C2 0.434
8 181450 R G. KOEDAM (Ger) C2 0.419
Café \'t Steegje 2 / Cortini Automotive - Speelsterkte 0.555
Teamleider: 206065 P. CORTINI (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 176765 C.G.A.B. de BRUIJN (Gerrie) B4 0.616
2 159542 F. BAMBACHT (Frans) C1 0.564
3 202890 F.A. van HEES (Fabian) C1 0.522
4 217111 A. PALS (Anton) C1 0.519
5 206065 P. CORTINI (Peter) C1 0.516
6 224302 J. SEGEREN (Jimmy) C2 0.491
7 209716 M. BASTIAANSEN (Martijn) C2 0.474
8 82867 P. DAMEN (Peter) C2 0.414
DAB - Speelsterkte 0.592
Teamleider: 172082 P.H.A. SMITS (Piet)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Mixx, Bogardeind 112A, 5664 EL GELDROP, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149405 B.A.A.P. SMITS (Benny) B3 0.715
2 172082 P.H.A. SMITS (Piet) B4 0.650
3 209447 F. van NUNEN (Frans) C1 0.509
4 147759 T. van ZANTVOORT (Twan) C2 0.496
5 146609 J.P.H. PETERS (Jan) C2 0.406
6 150393 R G. de GREEF (Gerben) B4 0.610
7 218205 R W. van DEURSEN (Wim) C3 0.368
8 218879 R L. van de MORTEL (Lars) C3 0.375
Thekes Herpen 3 - Speelsterkte 0.555
Teamleider: 102934 A.J.L.M. SMITS (Anton)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café-Zaal Thekes, Alard van Herpenplein 9 9, 5373AH Herpen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145829 P.J.P.M. van de LINDEN (Peter) C1 0.582
2 140441 W.A.L.E. PETERS (William) C1 0.571
3 130004 M.T.F.M. van den HEUVEL (Marcel) C1 0.509
4 135795 A.J.M. van LOOSBROEK (Tony) C1 0.539
5 102919 T. FLEUREN (Theo) C1 0.531
6 102934 A.J.L.M. SMITS (Anton) C2 0.487
7 217020 R.B.T. DIBBETS (Ray) C2 0.481
8 208210 H.M. van LOOSBROEK (Henk) C2 0.450
Hoog/Laag Keukens - Speelsterkte 0.479
Teamleider: 140027 B. HOPPENBROUWERS (Ben)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 139737 L.W.H. HAVERMANS (John) B4 0.622
2 145422 R D. van NIJNATTEN (Daniël) B4 0.604
3 237268 R M.C.M. ZAGERS (Mark) C1 0.500
4 140026 J.A. HOEKMAN (Jaap) C2 0.484
5 237266 F.C.M. GOMMERS (Frank) C2 0.425
6 182639 H. van AALST (Herman) C3 0.381
7 140027 B. HOPPENBROUWERS (Ben) C3 0.385
8 217910 A. de BAKKER (Adrie) C3 0.350
BH Keukens - Speelsterkte 0.498
Teamleider: 140026 J.A. HOEKMAN (Jaap)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 226172 M. SIMONS (Marcel) C1 0.565
2 237267 J.C.M Van STEEN (Jan) C2 0.496
3 206057 R R. VERMEULEN (Ruud) C1 0.509
4 203199 C. van STEEN (Kees) C2 0.482
5 246728 R D. HANEGRAAF (Daan) C2 0.476
6 151134 G.A.M. KROESE (Gerard) C2 0.451
7 222458 R J. ZAGERS (Jean-luc) C2 0.450
8 140031 R J. HAVERMANS (Jos) C2 0.429
van Hot naar Her - Speelsterkte 0.528
Teamleider: 165830 A.W. van ES (Arie Willem)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 173826 C.J. WAGENAAR (Carel) B3 0.722
2 165075 J.C. van HESE (Jan) C2 0.498
3 165830 A.W. van ES (Arie Willem) C2 0.486
4 132636 R. VISSERS (Rob) C2 0.409
5 121504 R. van LEEUWEN (Ron) C2 0.407
6 73524 R P. SWANENBURG (Paul) C3 0.389
7 141915 R.W. van ONSELEN (Ron) C3 0.316
BV Jorissen 2000/4 - Speelsterkte 0.507
Teamleider: 151167 P. DIENDER (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Jorissen, Heelsumstraat 94, 2573 NP Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143409 W.B. HOFMAN (Willem) C1 0.532
2 151167 P. DIENDER (Peter) C1 0.543
3 218613 R B.P. ROETEN (Bradley) C1 0.527
4 153658 J. HENDERSON (Jimmy) C1 0.504
5 204487 R K.F. van der VEEN (Ferry) C2 0.490
6 138834 R H. JORISSEN (Henk) C2 0.461
7 263955 R. VIJN (Ron) C2 0.450
8 180219 R C.G.A. TRAMPE (Cor) C3 0.392
9 210647 R CH.N. DISMA (Charles) C3 0.337
BV Sprundel 4 - Speelsterkte 0.596
Teamleider: 212003 J.M.W. GIJZEN (Bonny)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 220142 J.A.M. STAFF (Jan) B4 0.668
2 212003 J.M.W. GIJZEN (Bonny) B4 0.611
3 212006 R. MAES (Rudy) C1 0.572
4 222493 H.J.A.W. SULSTERS (Helmut) C1 0.533
5 126373 J.K.J.M. VERGOUWEN (Jan) C1 0.533
6 132707 B. RAAYMAKERS (Ben) C3 0.312
\'s-GBC - Speelsterkte 0.555
Teamleider: 119006 G.L.J. van ELSACKER (Guido)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, samonda, Genemuidenstraat 208-210, 2545 NZ Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120932 J.A. NIEUWENHUIZEN (Jos) B4 0.632
2 119006 G.L.J. van ELSACKER (Guido) C1 0.575
3 120709 W.L.G.J. van DEVENTER (Willem) C1 0.512
4 215615 L. van der HEIJDEN (Leo) C1 0.503
5 113959 J.H. den DULK (Jaques) C2 0.445
6 180179 TH.J. van KLEEF (Theo) C3 0.395
7 210566 J. den HEIJER (Jan) C3 0.318
8 137348 J.M.W. BAKKER (Jan) C3 0.303
Hazelaar 1 - Speelsterkte 0.568
Teamleider: 170629 P. VIGUURS (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244 GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 134493 C.A.H. van de LEEST (Henk) B4 0.615
2 170555 P.J.M. LEERMAKERS (Paul) C1 0.576
3 102636 C.E.J.H. WITTENS (Cees) C1 0.567
4 170629 P. VIGUURS (Peter) C1 0.515
5 170627 R F.A. van ROOIJ (Frank) C1 0.500
6 130388 H.H.M. DERICKS (Eric) C2 0.450
Hazelaar 2 - Speelsterkte 0.554
Teamleider: 103145 G.J.M. SWINKELS (Gert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 103145 G.J.M. SWINKELS (Gert) B4 0.614
2 206598 A.L.T.J. van TEEFELEN (Arno) B4 0.621
3 159915 D.P.M. VERLOUW (Niels) C1 0.516
4 164658 J.W.J. de REGT (Jaap) C2 0.467
5 167616 R TH.L. HENDRIKS (Theo) C2 0.431
6 208595 R P. van HASSEL (Peter) C3 0.304
Hazelaar 3 - Speelsterkte 0.466
Teamleider: 105427 H.A.J. MULDERS (Harrie)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 236390 F. van der HEIJDEN (Frans) C1 0.560
2 148304 W.N.M. HOLLANDER (Willem) C2 0.482
3 168776 H.G.W.J. ENGELEN (Harold) C2 0.463
4 122304 G.C.F. GERRITS (Gerard) C3 0.362
5 103121 H.A.L. van VLIJMEN (Henk) C3 0.362
6 105427 H.A.J. MULDERS (Harrie) C3 0.340
Het Koetshuys 2 - Speelsterkte 0.487
Teamleider: 118299 A. de BRUIN (Arno)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Denksportc. 't Spaerne, Spaarndamseweg 416, 2022EA Haarlem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 137345 P. de WIT (Peter) B4 0.608
2 221296 M. ORRU (Maurice) C1 0.501
3 118299 A. de BRUIN (Arno) C2 0.462
4 118772 W. POST (Wilfried) C3 0.343
5 183173 R H. SCHIJVENAAR (Henk) C2 0.450
6 121259 R J. GOEDEGEBUURE (Joop) C2 0.446
7 155919 P. van WEES (Pijke) C3 0.380
8 104365 R J. PEETAM (Jan) C3 0.345
9 162698 R P. LINSEN (Peter) C4 0.286
Noorderling - Speelsterkte 0.506
Teamleider: 160522 A. de WILDE (Albert)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, De Noordeling, Edisonstraat 29, 8861 NA HARLINGEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 163591 F. LEUNGE (Frans) B4 0.651
2 113884 D.R. van der VEEN (Dirk) C2 0.467
3 182336 M. ROSIER (Meindert) C2 0.455
4 218426 M. BOOMSTRA (Marcel) C2 0.451
5 160522 A. de WILDE (Albert) C3 0.390
6 181532 M.L. BOONSTRA (Martin) C3 0.379
7 200212 J. KWAST (Janet) C4 0.266
De Stene Brug - Speelsterkte 0.602
Teamleider: 172120 A. MENHEERE (Ad)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 135071 M.P. PANKOW (Rinus) B4 0.603
2 165248 W. de KOK (Wim) B4 0.633
3 240971 P. WILLEMS (Peter) B4 0.612
4 118588 R. van LINDEN (Rob) C1 0.562
5 174478 E. GELUK (Edwin) C1 0.510
6 205059 M.C. KRAMER (Rinus) C2 0.498
7 180553 P.H. NGUYEN (Phuc) C2 0.450
8 172120 A. MENHEERE (Ad) C2 0.417
9 128776 A.J. HOONDERT (Eddy) C3 0.394
De Distel Biljarts 7 - Speelsterkte 0.462
Teamleider: 219028 A. van MECHELEN (Adrie)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum De Distel, Kade 46, 4703 GH ROOSENDAAL, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 219028 A. van MECHELEN (Adrie) C1 0.501
2 180649 J.F. VERSPRILLE (Jan) C2 0.464
3 151111 J.W.J. SNELDERS (John) C2 0.454
4 123380 A. ROOIJACKERS (Tonnij) C2 0.430
5 236569 F. van der PLUIM (Fred) C3 0.349
6 154591 R F. van YPEREN (Francine) C3 0.314
7 106554 G. de REGT (Gerrit) C4 0.287
8 213534 F.A.P. HOPMANS (Frank) C4 0.235