Inschrijvingen Driebanden groot 4e divisie 2017-2018

83 Teams

Ottertje - Speelsterkte 0.500
Teamleider: 165924 J. DAMEN (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum 't Ottertje, St. Janstraat 1, 6595 AA Ottersum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 263986 A. NAB (Andy) C1 0.550
2 108368 R. van der SCHUUR (René) C1 0.506
3 142622 M.T. THIECKE (Maicol) C1 0.520
4 181499 J. RITMEYER (Jacky) C2 0.424
5 165924 J. DAMEN (Jan) C2 0.400
6 153418 T.W.J. REUVERS (Theo) C3 0.349
BV setpoint-2 - Speelsterkte 0.461
Teamleider: 132121 J.H.A. WESTERBURGER (Sjef)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Roothaert, D.J. Jittastraat 2, 5042 MX Tilburg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132122 H.J.A. WESTERBURGER (Huub) C1 0.551
2 152803 A. VERHOEVEN (Toine) C2 0.472
3 132121 J.H.A. WESTERBURGER (Sjef) C1 0.517
4 236866 H.V. van der WEEGEN (Bart) C3 0.306
5 101522 A. ANSEMS (Toon) C4 0.267
6 110170 J.C.A.M. WOUTERS (Jan) C4 0.216
Capelle 7 - Speelsterkte 0.436
Teamleider: 181650 C. van der STEL (Kees)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 177808 M. van der HOUT (Marco) C2 0.476
2 222426 L.W. HOEFAKKER (Lucas) C2 0.471
3 181650 C. van der STEL (Kees) C2 0.413
4 130964 N.A. de BOER (Nico) C3 0.386
5 81112 J. BREUR (John) C3 0.344
6 220980 L. J. BRUINS (Lodewijk) C3 0.321
7 131346 R. van STRAALEN (Roy) C3 0.300
8 76446 R. van LIER (René) C4 0.233
BC Bousema 3 - Speelsterkte 0.488
Teamleider: 145053 J.H. VREEMAN (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Café-rest. Bousema, Zutphenseweg 35, 7241 KP Lochem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 111352 H. LEUSSINK (Henk) C1 0.531
2 122953 H. KLOK (Hans) C1 0.500
3 145053 J.H. VREEMAN (Jan) C2 0.475
4 202861 H. MENGERINK (Haico) C2 0.447
5 206427 R. BROEKE (Reint) C2 0.424
6 225810 M. DILIBUYUK (Mehmet) C3 0.388
7 202494 E. BASARAN (Enver) C3 0.383
8 229722 L. BOS (Lakchai) C3 0.350
9 202493 B. AKBULUT (Bulent) C3 0.333
Blauw Wit/De Klos - Speelsterkte 0.492
Teamleider: 114463 J. KRUIKEMEIER (Joep)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149546 J.P.J. GROEN (Sjaak) C1 0.566
2 114463 J. KRUIKEMEIER (Joep) C1 0.522
3 163180 P.J.A. van BECKUM (Piet) C2 0.448
4 168126 R.S. HUDEPOHL (Ruud) C2 0.434
5 180907 N. KUIL (Nick) C3 0.399
6 156157 J.H. VOS (Joost) C3 0.360
7 122225 W. MULDER (Wim) C3 0.318
8 106709 E. DIJKSTRA (Evert) C4 0.297
van Dijk-Winterhoeve - Speelsterkte 0.419
Teamleider: 126577 W.G. WINTER (Wim)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Zaal 't Vossehol, Spoorstraat 7, 7687 AM DAARLERVEEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 160997 R. van DIJK (Ronnie) C2 0.492
2 147882 C. BAKKER (Chris) C2 0.459
3 153915 H. SCHEPERS (Henk) C2 0.409
4 126577 W.G. WINTER (Wim) C3 0.316
5 181898 R. ter HALLE (Roy) C3 0.310
6 213040 M. van MIL (Marcel) C3 0.302
7 147880 C. WEIJERS (Chris) C3 0.300
TREVA 2 - Speelsterkte 0.596
Teamleider: 144976 S. ECKEL (Sylvia)
Locatie en tijd: Zaterdag 14:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 241041 R. van HOYLANDT (Roger) B3 0.717
2 222234 O. CAN (Onur) C1 0.591
3 215153 R. van GEYT (Ronald) C1 0.547
4 224825 R. PEETERS (Raymond) C1 0.529
5 144976 S. ECKEL (Sylvia) C1 0.506
6 235962 R. ECKEL (Raymond) C2 0.403
TREVA 3 - Speelsterkte 0.450
Teamleider: 212962 M.C. KOOIMAN (Marco)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145712 J. .E. .G. MAILLEUR (Jean) C2 0.491
2 226887 K. SNOEP (Kees) C2 0.450
3 133558 J.T. van de KASTEELE (Johan) C2 0.445
4 219216 C.A. MIJNSBERGEN (Chris) C2 0.416
5 212962 M.C. KOOIMAN (Marco) C2 0.406
6 145546 P.E. van der ELST (Peter) C2 0.400
7 127016 N. LASSCHE (Natasja) C3 0.315
pelikaan 13 - Speelsterkte 0.501
Teamleider: 159107 R.H. PAAP (René)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum De Pelikaan, Troelstralaan 39-43, 7204LC ZUTPHEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 152150 I. GERRITSEN (Ivo) C1 0.550
2 111071 A.A. BRINKERT (Allan) C1 0.517
3 159107 R.H. PAAP (René) C2 0.480
4 167650 H. HIDDINK (Henk) C2 0.458
5 106807 B. KABLAU (Bart) C3 0.386
6 160872 A.J. HAGELEN (Alphons) C3 0.366
Zandee Kloetinge - Speelsterkte 0.467
Teamleider: 108783 J.M.P. van den OUDENHOVEN (Joop)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157911 M.W. CAPELLE (Martin) C2 0.473
2 173188 P.G. VERSCHURE (Piet) C2 0.447
3 121609 D. WESTSTRATE (Daan) C2 0.465
4 156456 K.R.R PöPSEL (Koen) C2 0.484
5 137186 P.W. BODBIJL (Paul) C3 0.397
6 126249 L. KOOPMAN (Leo) C3 0.335
7 139807 J.W. SLABBER (Jan Willem) C4 0.244
8 108783 J.M.P. van den OUDENHOVEN (Joop) C4 0.289
De Peel - Speelsterkte 0.451
Teamleider: 158356 E.H. VANDERPLAETSEN (Eric)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Café Biljartzaal Van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS TEGELEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158356 E.H. VANDERPLAETSEN (Eric) C1 0.520
2 206576 M. van HOUT (Mari) C2 0.426
3 183434 E.P.M. van de VENNE (Edmond) C2 0.422
4 106657 B.M.G. JANSSEN (Ben) C2 0.409
5 180134 R G.J.L. van BAKEL (Gerrit) C2 0.439
6 120042 J.G. ROSMULDER (Jan) C2 0.438
7 224163 M. van de WATER (Martin) C3 0.309
Push And Win 1 - Speelsterkte 0.472
Teamleider: 135318 C.H. WAAL (Charles)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 135913 S.P. DOEKHIE (Surin) C1 0.539
2 135318 C.H. WAAL (Charles) C2 0.487
3 135926 K. IBRAHIM (Kenneth) C2 0.449
4 211958 N KAYNAK (Necat) C2 0.415
5 135920 A.H. NANHEKHAN (Ben) C3 0.330
6 234571 Y GURSOY (Yahyah) C3 0.325
7 213712 F. ZULALOGLU (Fazli) C4 0.240
Push And Win 2 - Speelsterkte 0.348
Teamleider: 234571 Y GURSOY (Yahyah)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 135926 K. IBRAHIM (Kenneth) C2 0.449
2 135920 A.H. NANHEKHAN (Ben) C3 0.330
3 234571 Y GURSOY (Yahyah) C3 0.325
4 255350 M. UNVER (Mikail) C4 0.290
5 213712 F. ZULALOGLU (Fazli) C4 0.240
6 255351 E. YAVUZ (Ersen) C4 0.240
7 245229 R. ANDAS (Ramazan) C4 0.230
8 238826 L. ANDAS (Latif) C4 0.230
Jacobs Mannenmode 2 - Speelsterkte 0.368
Teamleider: 112127 F.J. van der VLIET (Frits)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145645 J.A. de PUNDER (Johan) C2 0.411
2 135694 P.D. RIEMENS (Ellen) C3 0.354
3 112127 F.J. van der VLIET (Frits) C3 0.345
4 208453 P. BOM (Piet) C3 0.342
5 147757 C.G. VERMEULEN (Kees) C3 0.323
6 152014 J.B. BRUGGEMAN (Jurgen) C3 0.314
7 213482 W. VERBEEK (Willie) C3 0.363
8 102674 I.J. WESDORP (Iman) C4 0.266
Café Molenvliet - Speelsterkte 0.464
Teamleider: 206811 M. PIJNENBURG (Mark)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe Molenvliet, Laageinde 30, 5142 EH Waalwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 176411 A. van CROMVOIRT (Ad) C1 0.505
2 129115 L. de HAAN (Luuk) C2 0.473
3 216815 M. SCHILDERS (Mitchell) C2 0.446
4 151804 H.J.G.M. MOOLENSCHOT (René) C2 0.435
5 105357 A. VOESENEK (Adrie) C2 0.404
6 206811 M. PIJNENBURG (Mark) C3 0.353
7 132104 F.A.M. MAAS (Frans) C3 0.349
de Mixx - Speelsterkte 0.483
Teamleider: 140300 J.G.M. de BRIE (Jos)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, de Mixx, Bogardeinde 112, 5664 EL Geldrop, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 230087 A. TEIXEIRA (Americo) C1 0.500
2 158922 H.M. PEETERS (Henny) C2 0.480
3 140300 J.G.M. de BRIE (Jos) C2 0.482
4 229685 H.A.C.M. van ZANTVOORT (Harrie) C2 0.472
5 230088 T. PEETERS (Tim) C2 0.450
6 151649 B. van de WIJGERT (Bart) C2 0.449
7 153327 M. PEETERS (Thieu) C2 0.400
Daktechniek/Viersprong - Speelsterkte 0.410
Teamleider: 207592 J.J. HEIJNEN (Jos)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljart-café De Viersprong, Zijtak O.Z. 1 1, 7833 AL Nieuw Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 218650 A. ALI (Alae) C2 0.469
2 181564 H. HOF (Henny) C2 0.416
3 142514 H. van ENGELEN (Hans) C2 0.401
4 126515 T.R.M. VINKE (Theo) C3 0.357
5 132944 A. MEIJER (Albert) C3 0.334
6 183195 B. KREGMEIER (Bert) C3 0.306
7 207592 J.J. HEIJNEN (Jos) C4 0.289
De Rietlander 2 - Speelsterkte 0.528
Teamleider: 144346 C.P. van EERSEL (Kees)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Rietlander, Wilhelmina Bladergroenstraat 47, 3207 TA Spijkenisse, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 101891 B.H. HOUKE (Bas) B4 0.654
2 126284 K. BOTTER (Klaas) C2 0.499
3 144346 C.P. van EERSEL (Kees) C2 0.488
4 225360 M WARNAAR (Marco) C2 0.472
5 214179 C. LAGEWEG (Cees) C2 0.416
6 181357 J. VOOGT (Jan) C2 0.413
7 220144 A. ANDERSON (Anton) C3 0.384
Jan Baars Interieurs - Speelsterkte 0.395
Teamleider: 105254 C.G. VINK (Cees)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Snooker en Biljartcentrum Vink, Veenslag 78-80, 3905 SL Veenendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 105254 C.G. VINK (Cees) C2 0.412
2 130548 J.W. GEERTS (Jan Willem) C2 0.410
3 215158 M. van den HATER (Dennis) C2 0.408
4 102052 F. van den BROEK (Fred) C3 0.350
5 223073 J. van den HATER (Jan) C3 0.349
6 159543 W.H. BIEMANS (Henk) C3 0.320
7 212261 R A.W. STIJNMAN (Ton) C4 0.289
De Maasstad - Speelsterkte 0.414
Teamleider: 120632 M. den BOER (Martin)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 162331 J.M. MATHOT (Jos) C2 0.468
2 220957 T.A.M. DAM (Theo) C2 0.420
3 104409 J. BOEKESTIJN (Jan) C3 0.388
4 120632 M. den BOER (Martin) C3 0.382
5 219873 J. HOORENS VAN DEN BERG (John) C3 0.374
6 215601 L. LUCAS (Bertus) C3 0.369
7 225922 D.C.P. van WAGENINGEN (Dick) C3 0.330
Ladies First - Speelsterkte 0.469
Teamleider: 168602 J.W. VERKERK-HEIKOOP (Janine)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 121351 G. GEELEN (Gerrie) C1 0.542
2 165377 M. van EXTER (Monique) C1 0.575
3 129591 J. BREUR (Joke) C2 0.439
4 236211 A. HOFMAN (Andrea) C4 0.273
5 166595 M.A.H. JONKERGOUW-MULDERS (Marieke) C3 0.323
6 212615 M. de JONG (Maartje) C4 0.280
7 220810 F. VERHEUL-MATZE (Femke) C4 0.273
8 161246 G.A.T.M. BERRY (Graddie) C4 0.229
9 168602 J.W. VERKERK-HEIKOOP (Janine) C4 0.221
10 176929 M. ROSIER (Monique) C4 0.218
De octopus - Speelsterkte 0.405
Teamleider: 179315 R. van SILFHOUT (Rein)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147595 E. van INGEN (Erik) C2 0.408
2 109404 J. KULK (Jan) C2 0.405
3 179669 R. HUISKAMP (Ronnie) C2 0.417
4 179315 R. van SILFHOUT (Rein) C3 0.392
5 223754 R.G. POSTMA (Rein) C3 0.306
6 172975 M. PINCE VAN DER AA (Maarten) C3 0.369
De Anerhof - Speelsterkte 0.503
Teamleider: 173665 M. BEUMER (Martin)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café-Rest. D Óale Delle, Marsweg 6 6, 7784 DA Ane, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 160512 G. van MIDDENDORP (Gert) B4 0.697
2 156281 G. van der HAAR (Gesinus) C2 0.480
3 124196 H. HEIJINK (Harry) C2 0.411
4 120018 J.J.L. HUTTEN (John-luc) C2 0.425
5 124266 G.W. BRIL (Wim) C3 0.346
6 173665 M. BEUMER (Martin) C3 0.352
7 115339 G.J. HULST (Gert-Jan) C3 0.317
STUC.BEDR.KANTERS - Speelsterkte 0.493
Teamleider: 133981 E. KORTSMIT (Erik)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartaccomodatie Amorti, Dr. Arienslaan 88, 4761 EP ZEVENBERGEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133981 E. KORTSMIT (Erik) C1 0.598
2 148338 W. KANTERS (Wim) C2 0.482
3 123364 R. van VLAARDINGEN (Robbert) C2 0.468
4 148341 J. BROEDERS (Jos) C2 0.426
5 129641 M. HOEVEN (Marjo) C2 0.408
6 206621 E. EIJSKOOT (Eef) C4 0.272
Grolleman Schildersbedrijf - Speelsterkte 0.524
Teamleider: 113411 A. NET (Arnold)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biddinghuizen Biljartclub, Sportlaan 3, 8256 CE Biddinghuizen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142083 R. van RAAIJ (Roij) B4 0.677
2 224784 J.A. KRAMER (John) C1 0.526
3 113411 A. NET (Arnold) C2 0.461
4 155556 H.J.I. GROLLEMAN (Harry) C2 0.434
5 201800 T.L.M. DEKKER (Dirk) C2 0.426
6 223251 F.A. van den HURK (Frans) C3 0.370
7 200468 S.J.M. PAAUW (Simon) C4 0.232
Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - Speelsterkte 0.458
Teamleider: 172503 W. HOUBRAKEN (Wim)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljartcentrum Hoeks Van Gompel, Loo 92, 5571 KS BERGEIJK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133226 A. HOUBRAKEN (Janus) C1 0.528
2 127523 N. van DONGEN (Nol) C1 0.501
3 153294 W.B.A. KANEN (Wil) C2 0.431
4 175561 F. MAAS (Fons) C3 0.374
5 166366 A. van DONGEN (Tonnie) C3 0.361
6 172503 W. HOUBRAKEN (Wim) C3 0.367
7 176825 G. van POPPEL (Gerard) C3 0.314
Burgmans-Biljarts.nl - Speelsterkte 0.377
Teamleider: 127934 J.H.M. van TILBORG (Jos)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Hoeks Van Gompel, Loo 92, 5571 KS BERGEIJK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 154356 G. TERWINGEN (Guido) C1 0.534
2 133226 R A. HOUBRAKEN (Janus) C1 0.528
3 127934 J.H.M. van TILBORG (Jos) C3 0.338
4 110773 A. de WEERD (Albert) C3 0.326
5 176825 R G. van POPPEL (Gerard) C3 0.314
6 106507 J. van den HEUVEL (Jac) C3 0.310
7 135625 J.H.W.L. BURGMANS-DARIS (Coby) C4 0.275
\'t Caves - Speelsterkte 0.413
Teamleider: 217364 A.J.M. van BOXEM (Toon)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217364 A.J.M. van BOXEM (Toon) C2 0.425
2 220476 H.M. van ROOIJ (Huibert Michaél) C2 0.400
3 246611 E. JANSEN (Erwin) C4 0.250
4 248030 H. van HEST (Hans) C4 0.234
5 241063 W.J.G. van BOXEM (Wilmy) C4 0.190
6 224729 L.J.M. NIJS (Luc) C3 0.390
7 172492 R.S.G. WONG (Rob) C2 0.437
DOS - Hattem - Speelsterkte 0.475
Teamleider: 149394 H.J.A. POPPE (Henk)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Clublokaal "De Triangel", Veenburgerweg 15, 8051 CG Hattem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149394 H.J.A. POPPE (Henk) C2 0.480
2 145236 T. MEINDERTSMA (Tjisse) C2 0.481
3 147269 J. DEKKER (Sjaak) C2 0.473
4 139942 A. KIESKAMP (Arjèn) C2 0.427
5 167905 H.D. FIJN (Harry) C2 0.431
6 209631 P.J.C.A. KNIEST (Peter) C3 0.398
7 140848 D.N. HOVINGA (Douwe) C3 0.350
8 120227 G. DIENDER (Gerard) C4 0.237
9 108756 H. FIJN (Henk) C2 0.468
De Staart/TVM - Speelsterkte 0.444
Teamleider: 133860 J. van TRIGT (Jan)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Merwehof, Plein 1940-1945, 3313 CV Dordrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 146470 H.C. van PELT (Henk) C2 0.496
2 122570 C.A. SCHEENING (Kees) C2 0.444
3 138072 L.A.W. HENKES (Luc) C2 0.424
4 229948 H. KASZNER (Henny) C2 0.414
5 133860 J. van TRIGT (Jan) C3 0.371
6 122485 G. di SPIRITO (Giuseppe) C3 0.368
7 113596 H. HULTERS (Heine) C3 0.305
8 171407 A.M. dos SANTOS PROSPERO (Adrie) C4 0.232
VB3 / De Ketsers - Speelsterkte 0.391
Teamleider: 226160 G.M. KUIPERS (Ger)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161481 C.A.S. de REE (Cor) C3 0.340
2 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) C3 0.330
3 226160 G.M. KUIPERS (Ger) C3 0.325
4 102274 P. PRIKKEN (Patrick) C4 0.250
5 204677 E. FELLNER (Eduard) C1 0.571
6 128211 R G.F.L. BISCHOPS (Guus) C3 0.350
7 206246 R R.J.M.E. BEKKERS (Robert) C3 0.310
8 125434 R P. ERNON (Paul) C3 0.322
9 207386 R A.H.H. ROBERTS (Roger) C2 0.424
HGL - Keurslager Brouwer - Speelsterkte 0.522
Teamleider: 113379 K. van KUIJK (Klaas)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Clublokaal "De Keet", Staartweg 24a, 8321 NB Urk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 156663 J.F. KRAMER (Jan) C1 0.593
2 113384 R. ten NAPEL (Reier) C1 0.527
3 114349 K. van OTTERLOO (Kees) C2 0.490
4 118708 E. KRAMER (Eize) C2 0.478
5 211722 H. NENTJES (Hein) C2 0.450
6 225484 B. ten NAPEL (Bertus) C2 0.403
7 113379 K. van KUIJK (Klaas) C3 0.309
8 113390 A. RAS (Albert) C4 0.239
Team Bc Tegelen 4 - Speelsterkte 0.370
Teamleider: 142110 G. VERSTAPPEN (Gunther)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café Biljartzaal Van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS TEGELEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 121541 J.C.E. BURHENNE (Sjeng) C2 0.417
2 226544 W. CLABBERS (Wim) C2 0.402
3 142110 G. VERSTAPPEN (Gunther) C3 0.334
4 137642 H.P.C. van TIENEN (Hay) C3 0.327
5 177525 G.B.TH. KOLKMAN (Graad) C3 0.306
6 228171 S. JACOBS (Sjra) C3 0.301
7 201842 P. DAEMS (Pieter) C4 0.239
8 137698 A.H.H. THISSEN (Achille) C4 0.232
L&B Ledermode - Speelsterkte 0.467
Teamleider: 166790 C. BAKKERS (Corné)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 160565 B.J.H. BAKKERS (Brian) C1 0.527
2 166790 C. BAKKERS (Corné) C1 0.521
3 105981 R. BAKKERS (Rien) C2 0.411
4 155713 E.A.M. ROKX (Evert) C2 0.411
5 114147 A. BRASPENNING (Ad) C3 0.385
6 106254 B. LIGTVOET (Bert) C3 0.347
7 165996 T. BROOS (Tonny) C4 0.297
De Windhoek - Speelsterkte 0.441
Teamleider: 180431 N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe de Windhoek, Laan van Nieuw Guinea 39, 3531 JC Utrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180431 N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico) C1 0.547
2 154366 T.C. van UUM (Theo) C2 0.412
3 146946 L. van de POL (Leon) C2 0.428
4 204601 M. DIX SR. (Ron) C3 0.378
5 126630 P.J. DIX (Peter) C3 0.326
6 217130 R. DIX JR. (Ron) C4 0.292
VB5 / Veerbenders - Speelsterkte 0.506
Teamleider: 128236 L. VISSER (Lex)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 224577 L.J.M.I. FRENZEN (Louis) B4 0.628
2 207543 H. CAGLAYANKAYA (Hasan) C1 0.510
3 128236 L. VISSER (Lex) C2 0.462
4 207386 A.H.H. ROBERTS (Roger) C2 0.424
5 174369 E. de BOER (Erik) C3 0.351
6 166863 L.J.H. HENSELS (Loe) C3 0.333
7 226160 R G.M. KUIPERS (Ger) C3 0.325
8 102274 R P. PRIKKEN (Patrick) C4 0.250
Reseda - Speelsterkte 0.419
Teamleider: 139121 C.M.J.J. van DAM (Carlo)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Zaal Reseda, Noordweststraat 11, 4551 CA Sas Van Gent, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264132 P. BAETSLE (Peter) C2 0.450
2 158416 J.W. van der DUSSEN (Johan) C2 0.422
3 168662 H. de WITTE (Hans) C2 0.415
4 264020 A. de MEIJER (Ad) C3 0.390
5 139121 C.M.J.J. van DAM (Carlo) C3 0.336
6 229942 J J SANDERSE (Jony) C3 0.309
7 222597 J. MANNAERT (Jack) C3 0.300
Jorissen2000/5 - Speelsterkte 0.481
Teamleider: 204487 K.F. van der VEEN (Ferry)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcafe Jorissen, Heelsumstraat 92, 2573 NP 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 218613 B.P. ROETEN (Bradley) C1 0.527
2 179080 H. HAVERMANS (Henk) C1 0.510
3 204487 K.F. van der VEEN (Ferry) C2 0.490
4 127223 R.W. VERHOOG (Ronald) C3 0.398
5 119460 J.C. DONDERS (Hans) C3 0.382
6 71042 E. DEKKER (Erik) C4 0.294
7 163913 H.W. STUYVENGA (Henk) C4 0.263
A3 BC 2 - Speelsterkte 0.459
Teamleider: 229657 F. KOK (Frank)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, De Sport, Huigsloterdijk 3A, 2156 LD Weteringbrug, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 121537 C.J. den EDEL (Cor) C2 0.480
2 141856 N.C.M. BOUWMEESTER (Nico) C2 0.476
3 121538 J.J.M. VERDEL (Jos) C2 0.475
4 121418 R J.N.M. HEEMSKERK (Jan) C2 0.470
5 237494 J.J. van der POEL (John) C2 0.406
6 237228 P.C. den EDEL (peter) C3 0.360
7 229657 F. KOK (Frank) C3 0.340
8 183789 M.P. van der STAR (Michel) C3 0.335
BV De Zwaan - Speelsterkte 0.403
Teamleider: 131217 A. NOUWS (Toon)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 131217 A. NOUWS (Toon) C2 0.473
2 144285 I. TUFEKCI (Ilhan) C2 0.418
3 138693 J. de ZWART (John) C3 0.391
4 124991 H.A.M. LEIJTEN (Henk) C3 0.332
5 156701 C. MARIJNISSEN (Kees) C3 0.328
6 149592 C.P. LIPS (Cees) C4 0.230
capelle 69 - Speelsterkte 0.464
Teamleider: 158840 E. PHIELIX (Ernst)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158840 E. PHIELIX (Ernst) B4 0.647
2 184314 A.J.M. van der HART (André) C2 0.425
3 132404 J.A. de DOES (Joop) C3 0.395
4 208513 A. STIEBOLT (Arie) C3 0.354
5 237610 S.A. MAHN (Sandor) C3 0.389
6 135449 A. TURKENBURG (Andre) C3 0.304
7 164391 B.C. TOL (Bastiaan) C4 0.280
8 225972 E. BOTHOF (Ed) C4 0.278
3B-SD HydroZorg - Speelsterkte 0.421
Teamleider: 150409 J.C. SUYKERBUYK (Jan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 147274 P.J. van der MALE (Philip) C2 0.464
2 174480 J.L. SMULDER (Jean Louis) C2 0.448
3 151686 P. de WINTER (Peter) C3 0.393
4 150409 J.C. SUYKERBUYK (Jan) C3 0.382
5 133016 I.A. de VISSER (Sjaak) C3 0.379
6 142099 P.L.H.J. KOX (Piet) C3 0.371
Peter Smits Bestratingen / ABC \'t Töpke - Speelsterkte 0.599
Teamleider: 180541 M. GERCEK (Murat)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140939 P.W.J. VALCKX (Paul) B4 0.680
2 228170 J.A. KNAPEN (John) B4 0.614
3 217618 D. KLöSTERS (Dietmar) B4 0.602
4 264094 H. VEHRESCHILD (Helmut) C1 0.500
5 167558 A.G.M. SCHOOFS (Toon) C2 0.467
6 264093 J. van der MADEN (John) C2 0.410
7 180541 M. GERCEK (Murat) C2 0.400
8 116420 A. van HEESCH (Toon) C3 0.300
DAB 2 - Speelsterkte 0.437
Teamleider: 218205 W. van DEURSEN (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, de Mixx, Bogardeinde 112, 5664 EL Geldrop, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150393 G. de GREEF (Gerben) B4 0.610
2 110616 W. GOSEN (Wim) C3 0.395
3 218879 L. van de MORTEL (Lars) C3 0.375
4 113347 R A.J.H. DIJSTELBLOEM (Ad) C3 0.371
5 218205 W. van DEURSEN (Wim) C3 0.368
6 164135 T. TOONEN-DEKKERS (Theo) C3 0.336
7 175036 C.H.J. BLOMJOUS (Cees) C3 0.303
DCM2 - Bongaards Transport - Speelsterkte 0.467
Teamleider: 217663 J.G.H. van DOOREN (Jan)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 226000 F. van WEERD (Fred) C1 0.504
2 241126 J. BONGAARDS (Jack) C2 0.450
3 217663 J.G.H. van DOOREN (Jan) C2 0.489
4 225999 J. van WEERD (John) C2 0.426
5 159912 R. OONINCX (Ruud) C2 0.413
6 237193 M. BONGAARDS (Marco) C3 0.375
7 264102 W. CHRISTIAANEN (Wil) C3 0.350
8 263935 R A.W.T. BALEMANS (Walther) C4 0.273
Pool and Billjards Delft - Speelsterkte 0.437
Teamleider: 157835 J.J.M. VERLEG (Sjaak)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Snooker Pool Dart Palace Delflandplein, Hendrik Tollensstraat 3, 2624 BH DELFT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 152007 P.G.W. van der MEER (Peter) C2 0.443
2 126060 T.W.P. van den BERG (Ted) C2 0.438
3 183784 E.S. JAGROEP (Emiel) C2 0.436
4 161290 A. SCHULLER (Alex) C2 0.431
5 116008 C. WEBER (Cees) C3 0.384
6 157835 J.J.M. VERLEG (Sjaak) C3 0.356
7 154835 J.T. van de ZALM (Hans) C3 0.303
Café \'t Steegje 3 - Speelsterkte 0.497
Teamleider: 139534 P.J.M. DONCKERS (Peter)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217113 M. van GROEZEN (Mark) C1 0.575
2 209470 A. SEGEREN (Anton) C1 0.518
3 139534 P.J.M. DONCKERS (Peter) C2 0.451
4 211172 A. de RONDE (Anton) C2 0.445
5 211098 J.C. de JONG (Arjan) C2 0.413
6 239947 C. van DONGEN (Carlo) C3 0.394
7 221919 C. RAESEN (Creon) C3 0.320
8 223694 M. PRINSE (Martin) C3 0.310
Thekes Herpen 4 - Speelsterkte 0.541
Teamleider: 222897 G. van DINTHER (Gerrit)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Café-Zaal Thekes, Alard van Herpenplein 9 9, 5373AH Herpen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 124951 J. DUYNHOVEN (Jan) C1 0.534
2 134841 J.P. van der VEER (Joep) C1 0.565
3 138184 J.M. van BAKEL (Jos) C1 0.591
4 111432 H.W. GEURDEN (Richard) C2 0.474
5 115136 C.W.A. MEGENS (Chris) C3 0.384
6 222897 G. van DINTHER (Gerrit) C3 0.348
7 211615 C. van der LINDEN (Chris) C4 0.160
Thekes Herpen 6 - Speelsterkte 0.399
Teamleider: 105955 J.G. LOERMANS (Jan)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café-Zaal Thekes, Alard van Herpenplein 9 9, 5373AH Herpen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 105955 J.G. LOERMANS (Jan) C1 0.528
2 106454 D. SCHLUTER (Dick) C2 0.400
3 106501 G. HUBBERS (Gerrie) C3 0.368
4 180370 G. SEEGERS (Geert) C3 0.302
5 144955 A.R.S. MELIS (Tonnie) C4 0.275
6 140440 TH.M.J. OLIEMEULEN C4 0.200
Gasthoeve Adrichem Beverwijk - Speelsterkte 0.471
Teamleider: 225423 T. HOLLENBERG (Ton)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BV Onder Ons, Adrichemlaan 3, 1947KX Beverwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 225423 T. HOLLENBERG (Ton) C1 0.549
2 105172 J. TIECKEN (John) C2 0.447
3 201989 E. WENNING (Eric) C2 0.456
4 115625 J.J. PRIKKEL (Jan) C2 0.432
5 146931 W.H.M. van den BRAAK (Wil) C2 0.430
6 176126 F. van den BRAAK (Frank) C2 0.414
7 153963 P. van de MEIJ (Piet) C2 0.413
8 141592 J. VLIEGER (Jan) C3 0.392
TMC Group - Speelsterkte 0.483
Teamleider: 158976 A.P. van der LINDEN (Arnold)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljart-Snookercentrum La Carambole, Oortlaan 156, 5505 RH Veldhoven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 179310 T.F.A. van KRUYSDIJK (Theo) C1 0.551
2 158976 A.P. van der LINDEN (Arnold) C2 0.483
3 209330 J. SPRUIJT (Jan) C2 0.480
4 223245 B. van de SANDE (Bart) C2 0.420
5 229688 R.P.M. van KEULEN (Rens) C3 0.370
6 264087 F.J.M. HERTOG (Fred) C3 0.350
7 264042 H. RENDERS (Henk) C3 0.340
VB4 Keuken en montagebedrijf Jan Coninx - Speelsterkte 0.371
Teamleider: 125433 J. CONINX (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 125433 J. CONINX (Jan) C1 0.504
2 128211 G.F.L. BISCHOPS (Guus) C3 0.350
3 206246 R.J.M.E. BEKKERS (Robert) C3 0.310
4 220602 N. BEMER (Nathan) C4 0.297
5 125434 P. ERNON (Paul) C3 0.322
6 224570 E.C.P. DAMS (Emile) C4 0.250
7 161481 R C.A.S. de REE (Cor) C3 0.340
Jacobs Mannenmode 1 - Speelsterkte 0.477
Teamleider: 201931 M. STURM (Martin)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181474 P.M. KOCK (Piet) C1 0.582
2 201931 M. STURM (Martin) C1 0.509
3 213463 G. STURM (Gilles) C2 0.427
4 200618 J. HESKES (John) C3 0.393
5 213033 J.J. de FOUW (Joop) C3 0.384
6 181135 R. JACOBS (Rob) C4 0.298
`s Lands Welvaren 4 /AVH Auto’s/VSS Machinebo - Speelsterkte 0.371
Teamleider: 125846 W. WALRAVEN (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 125846 W. WALRAVEN (Wim) C3 0.374
2 181024 H. van HEMERT (Harry) C3 0.389
3 201917 A.C. SCHOUWENAAR (André) C3 0.372
4 181933 N.C. VADER (Boy) C3 0.350
5 213069 P. SMULDER (Peter) C3 0.315
6 206313 M. HENDRIKSEN (Martijn) C3 0.316
7 212350 M. VERBEEK (Rinus) C3 0.327
8 164712 T.H.C. SMID (Willem) C4 0.246
Ossekop 2 - Speelsterkte 0.475
Teamleider: 237268 M.C.M. ZAGERS (Mark)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 237268 M.C.M. ZAGERS (Mark) C1 0.500
2 180276 L. OOSTVOGELS (Leo) C2 0.477
3 246728 D. HANEGRAAF (Daan) C2 0.476
4 222458 J. ZAGERS (Jean-luc) C2 0.450
5 181548 R. van OORSCHOT (René) C2 0.419
6 140030 C. ZAGERS (Kees) C2 0.417
7 226125 R C.L.H. HAVERMANS (Cees) C3 0.329
Ossekop 1 - Speelsterkte 0.482
Teamleider: 226230 M.I. van PRAAT (Marcel)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Ossekop, Molenstraat 63, 4881 CR ZUNDERT, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145422 D. van NIJNATTEN (Daniël) B4 0.604
2 206057 R. VERMEULEN (Ruud) C1 0.509
3 140031 J. HAVERMANS (Jos) C2 0.429
4 230224 F.M.J. ANTHONISSEN (Swa) C3 0.388
5 226125 R C.L.H. HAVERMANS (Cees) C3 0.329
6 226230 M.I. van PRAAT (Marcel) C3 0.311
7 230220 A.A.M. HOFKENS (Achiel) C4 0.257
Jacobs Mannenmode 3 - Speelsterkte 0.346
Teamleider: 224186 G. MENHEERE (Giel)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 212230 E. de WITTE (Emile) C2 0.427
2 224186 G. MENHEERE (Giel) C3 0.377
3 209800 M. VEEKENS (Martien) C3 0.300
4 221369 J. JACOBS (John) C4 0.280
5 181802 R.T. VERBEEK (Ron) C4 0.228
6 137092 J. KROTTJE (Jurgen) C4 0.220
7 183030 W. WAGENAAR (Wim) C4 0.200
Distel 7 - Speelsterkte 0.415
Teamleider: 154532 H.A. NIEWENHUIJSE (Erik)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, De Distel, Kade 46, 4703 GH Roosendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158028 M. van BOECKHOLTZ (Maarten) C2 0.483
2 225885 W.A.P. GORISSEN (Wim) C2 0.468
3 154532 H.A. NIEWENHUIJSE (Erik) C3 0.396
4 154591 F. van YPEREN (Francine) C3 0.314
5 220388 C.H.L.M. VERVERS (Chris) C3 0.313
6 225954 P.A.J. ROOSENBOOM (Pierre) C4 0.273
Hertog Jan van Mans 2 - Speelsterkte 0.403
Teamleider: 106186 H. BINNENMARS (Eric)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café-Rest. Mans, Nieuweweg 4 4, 7692 AG Mariënberg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106186 H. BINNENMARS (Eric) C2 0.494
2 176025 B. SEGERINK (Bertil) C2 0.434
3 176488 L.J. MOLENAAR (Jos) C3 0.350
4 106184 H. BINNENMARS (Harry) C3 0.335
5 135830 J. MENDERINK (Hans) C4 0.283
6 211308 P. GERRITSEN (Pauline) C4 0.276
7 164171 G. de GRAAF (Gerrit) C4 0.275
8 135518 H. REGELING (Henk) C4 0.274
BV Jorissen 2000/6 - Speelsterkte 0.413
Teamleider: 138834 H. JORISSEN (Henk)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Jorissen, Heelsumstraat 94, 2573 NP Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 210647 CH.N. DISMA (Charles) C3 0.337
2 138834 H. JORISSEN (Henk) C2 0.461
3 180219 C.G.A. TRAMPE (Cor) C3 0.392
4 162513 D.M.S. LEWIS (Dennis) C2 0.402
5 229646 H.W.A.E. GROOT (Henk) C3 0.350
6 127098 H.W. POUW (Henk) C3 0.324
7 117841 M.J.N. VERDEGEM C3 0.375
8 263954 S. MICHIELEN (Simon) C2 0.400
Buro Balans \\ `t Hartje van Oosterhout - Speelsterkte 0.416
Teamleider: 110914 N. CARDON (Nick)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljart/Pool centrum `T Hartje van Oosterhout, Braak 31, 4901 JL Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 209727 P.A.H.C.H. HUIJBREGTS (Sebastian) C2 0.449
2 226313 J. van STRIEN (Jan) C2 0.407
3 110914 N. CARDON (Nick) C2 0.408
4 209723 B. van GAGELDONK (Bastijn) C2 0.400
5 221324 M.A.C van der VEEKEN (Mike) C3 0.395
6 219253 J.A. de VEEN (Jan) C3 0.355
7 212788 P.A.J.M. HUIJBREGTS (Pedri) C3 0.350
HAS biljarts - Speelsterkte 0.509
Teamleider: 151555 A. HUIBERS (Arnoud)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Zalencentrum De Graver, Kerstroosstraat 20, 5552 NS VALKENSWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 151555 A. HUIBERS (Arnoud) C1 0.591
2 247897 E. JANSEN (Erwin) C1 0.548
3 222718 W.J.B. van DONGEN (Wim) C2 0.483
4 247898 E. VANBUEL (Erwin) C2 0.416
5 247899 I VOS (Ivo) C4 0.270
6 166366 R A. van DONGEN (Tonnie) C3 0.361
sportrust 1 - Speelsterkte 0.516
Teamleider: 176700 R. ROZENHART (Ramon)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 176397 R. de ROOIJ (René) B4 0.669
2 201525 H.E. VERSTEEGE (Harry) C1 0.588
3 176700 R. ROZENHART (Ramon) C2 0.433
4 140515 J.W. HOFLAND (Joop) C3 0.377
5 222291 R.A. van SCHIE (Richard) C3 0.327
6 141915 R.W. van ONSELEN (Ron) C3 0.316
7 175132 R. HOFF (Robert) C4 0.172
Hazelaar 4 - Speelsterkte 0.486
Teamleider: 170627 F.A. van ROOIJ (Frank)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150872 R.J.H. HULSKEN (Ronald) C1 0.518
2 170627 F.A. van ROOIJ (Frank) C1 0.500
3 107362 M.A.A. BOUWMANS (Michael) C2 0.498
4 167616 TH.L. HENDRIKS (Theo) C2 0.431
5 113308 J.M. CLAASEN (Joop) C3 0.315
6 208595 P. van HASSEL (Peter) C3 0.304
Hazelaar 5 - Speelsterkte 0.476
Teamleider: 148163 J.P.G. DEKKERS (Jacky)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Sportfoyer De Hazelaar, T.M. Kortenhorstlaan 6, 5244GD Rosmalen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148163 J.P.G. DEKKERS (Jacky) C1 0.596
2 176543 F. den OTTER (Frans) C2 0.441
3 143961 TH. PIJNAPPELS (Theo) C2 0.480
4 176534 G. van HOORN (Gerard) C3 0.389
5 104127 A.H. van HAMOND (Ad) C4 0.281
6 176528 J.W.M. van GAAL (John) C4 0.280
Het Koetshuys 3 - Speelsterkte 0.395
Teamleider: 104365 J. PEETAM (Jan)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Denksportc. 't Spaerne, Spaarndamseweg 416, 2022EA Haarlem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 104365 J. PEETAM (Jan) C3 0.345
2 124135 C. MAZEREEUW (Cor) C3 0.341
3 162698 P. LINSEN (Peter) C4 0.286
4 118769 W. HOUT (Willem) C4 0.252
5 118776 A. KAREL (Aad) C4 0.210
6 183173 H. SCHIJVENAAR (Henk) C2 0.450
7 121259 J. GOEDEGEBUURE (Joop) C2 0.446
8 155919 R P. van WEES (Pijke) C3 0.380
Bvm Apollo - Speelsterkte 0.322
Teamleider: 216384 A.A. de RIDDER (Bert)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Wijkcentrum 't Schuurtje, Zwanenkamp 1301, 3607 NZ Maarssen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 175623 R. SNEL (René) C3 0.364
2 216384 A.A. de RIDDER (Bert) C3 0.338
3 167836 A. van BEEK (Anton) C4 0.288
4 221563 R D. UMMELS (Danny) C3 0.300
5 113370 C. UMMELS (Chiel) C4 0.299
6 157567 R M.P.J.M. ROELOFS (Rien) C4 0.271
Böhnke/van Delft Verhuur - Speelsterkte 0.479
Teamleider: 214687 W. TEMPELAARS (Wilfred)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 153315 J. VERMEULEN (Jan) C1 0.536
2 214687 W. TEMPELAARS (Wilfred) C1 0.516
3 103652 J.T.H. van DELFT (Sjef) C2 0.439
4 180672 T.P.A. KEULEMANS (Theo) C2 0.425
5 217455 M. STOOP (Martin) C2 0.414
6 246654 S. RAAMS (Sjang) C2 0.400
7 148898 T. HERMANS (Thomas) C3 0.305
8 217456 J. van WANROOIJ (John) C3 0.370
Van den Berg Biljarts 2 - Speelsterkte 0.451
Teamleider: 143523 A.L. SMETSERS (Arie)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, BILJARTCENTRUM UDEN, Neringstraat - West 1, 5401 GB UDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 210627 H.J. MEULENDIJKS (Harrie) C1 0.559
2 143523 A.L. SMETSERS (Arie) C2 0.424
3 131078 C.M. van de VEN (Kees) C2 0.419
4 208363 H.A.M. BIEMANS (René) C2 0.405
5 237165 D. BERGINK (Daan) C3 0.378
6 204900 R.H.L. SANDERS (René) C3 0.363
7 214267 J. van de BOOGAARD (John) C3 0.347
8 114441 E.P.H. VERGUNST (Eddie) C3 0.338
Autobedrijf Lion van Loon - Speelsterkte 0.445
Teamleider: 214339 A.J. VERBUNT (Toon)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe-Zaal `t Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132606 E. BROEKHOVEN (Embert) C3 0.364
2 201072 M.A. KLEINLOOG (Marrie) C1 0.509
3 101768 A.A.J. FARO (Ad) C2 0.490
4 102987 N. TRAN (Nhiep) C2 0.417
5 178817 L. LOONEN (Leo) C3 0.346
6 214339 A.J. VERBUNT (Toon) C3 0.359
7 105689 F. KEMMEREN (Frans) C3 0.309
SunControls BV - Speelsterkte 0.422
Teamleider: 178443 A.J.H.A. HAMERS (Jos)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe-Zaal `t Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 205780 S.A.H. van den HOOFF (Stephan) C1 0.506
2 105691 A. VERBOGT (Anja) C2 0.464
3 105692 A. SMULDERS (Anton) C3 0.361
4 178443 A.J.H.A. HAMERS (Jos) C3 0.316
5 158611 G. GABRIELS (Gerard) C3 0.358
6 217103 N.A.M. van den HOOFF (Bert) C4 0.250
P.C. Kamp Scheeps- en Konstruktiewerken B.V. - Speelsterkte 0.500
Teamleider: 131526 J.E.M. LIGTENBERG (Jan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe-Zaal `t Vaartje, Vaartweg 137, 5106 NC Dongen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 153385 A.T.M. SMOLDERS (Ad) C1 0.547
2 225676 W. van de WIEL (Willy) C1 0.547
3 214463 P. SCHRIJVER (Patrick) C2 0.487
4 131526 J.E.M. LIGTENBERG (Jan) C2 0.419
5 105685 A. KEMMEREN (Ton) C2 0.415
6 219552 P. KAMP (Piet) C3 0.360
DKM Tools 4 - Speelsterkte 0.432
Teamleider: 213285 M. JASPERS (René)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148204 J.A.A. de CRAEN (Jan) C1 0.514
2 181450 G. KOEDAM (Ger) C2 0.419
3 183169 J. CAS (Jan) C2 0.405
4 246655 A VROOMANS (Ad) C3 0.392
5 213285 M. JASPERS (René) C3 0.367
6 207545 J.P. van ZUNDERT (Jan) C4 0.293
CAFEDEPIJP.NL 3 - Speelsterkte 0.436
Teamleider: 146154 R. van PUT (Ronald)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, CAFE DE PIJP, Hillelaan 41c, 3072 JE ROTTERDAM, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120767 A. KIK (Aad) C2 0.485
2 146154 R. van PUT (Ronald) C2 0.444
3 180175 A.M.J. de KOK (Ton) C2 0.415
4 178869 J. van BEEK (Joop) C2 0.402
5 217871 C.W. KALKMAN (Kees) C3 0.394
6 180114 H.J. BITTERLING (Jan) C3 0.338
7 143200 R. AMATSETAM (Ruud) C3 0.331
SPORTRUST - Speelsterkte 0.435
Teamleider: 121504 R. van LEEUWEN (Ron)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 135010 F.X.B. PAF (Fabian) B4 0.603
2 121504 R. van LEEUWEN (Ron) C2 0.407
3 73524 P. SWANENBURG (Paul) C3 0.389
4 118020 H.W. FLIPPO (Hennie) C3 0.342
5 104225 G. VOOIJS (Gerard) C4 0.289
6 160177 B.G. DOORNEKAMP (Ben) C4 0.280
Bikse Biljart BIkkels - Speelsterkte 0.366
Teamleider: 234740 A.W.C. van GOOL (Ad)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Biljartcentrum Den Hoek, Rucphenseweg 14, 4882 KC Zundert, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 234740 A.W.C. van GOOL (Ad) C3 0.342
2 263935 A.W.T. BALEMANS (Walther) C4 0.273
3 263940 W.P.A. van HOUTEN (Peter) C2 0.414
4 263939 W. van den HOVEN (Willem) C3 0.367
5 217071 P. LUCK (Piet) C3 0.341
6 263936 J.J.C. MACHIELSEN (Joop) C4 0.285
7 263934 J.J.C.M. MACHIELSEN (Sjef) C4 0.287
8 263938 H.J. MEULEMANS (Huub) C3 0.300
9 263937 P.N.J.M. van den WIJNGAARD (Nico) C4 0.280
RCD/Kloens Bestrating - Speelsterkte 0.430
Teamleider: 118991 W.A. van den BERG (Wout)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Merwehof, Plein 1940-1945, 3313 CV Dordrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 219857 J.F. de VISSER (Frans) C1 0.571
2 118991 W.A. van den BERG (Wout) C2 0.415
3 209360 L.J. LOHMANN (Hans) C3 0.384
4 157741 J.J. van LANKEREN (Jan) C3 0.353
5 216005 A van der GAAG (Adrie) C3 0.345
6 135606 G. PEER (Gerard) C4 0.280
7 178314 R. STIEGELIS (Roberto) C4 0.276
Haven 2 - Speelsterkte 0.477
Teamleider: 220057 A.J. BAKKER (Ton)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café de Haven, Industriestraat 206, 7553 CW Hengelo, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180499 R. ter HEIDE (Roelof) C1 0.532
2 144239 F. JANSEN (Frans) C2 0.481
3 126686 R. HOLTKAMP (Richard) C2 0.471
4 170856 R.H. OUDE GROENIGER (Rene) C2 0.425
5 181295 A. BRUGGEMAN (Bert) C3 0.393
6 220057 A.J. BAKKER (Ton) C3 0.321
7 135156 A.A.J. ELLENBROEK (Fons) C3 0.319
8 225549 P. ten BLOEMENDAL (Pieter) C4 0.256
Slagerij Lander - Speelsterkte 0.426
Teamleider: 109563 H. van der HEK (Hans)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, De Tobbe, Buitenwatersloot 17, 2613 TA Delft, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 109563 H. van der HEK (Hans) C2 0.428
2 152007 P.G.W. van der MEER (Peter) C2 0.443
3 126060 T.W.P. van den BERG (Ted) C2 0.438
4 131779 P. van ZWEDEN (Peter) C3 0.395
5 142803 J.H.C. LANDER (Hans) C3 0.389
6 121139 N.B.M. van VELZEN (Niek) C3 0.363
7 142801 C. van BLADEL (Cees) C3 0.334
8 115996 C. van den ENDE (Cees) C3 0.333
Edo\'83 2 - Speelsterkte 0.450
Teamleider: 117840 R. MULLER (Ruud)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum Sloterdijk, Willem Leevendstraat 28-30, 1055 KC Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127368 J. DOODEMAN (John) C1 0.562
2 163015 F. OPDAM (Frans) C2 0.445
3 206154 J. de RUE (Jeffrey) C2 0.411
4 222196 A. NIEUWENDIJK (Ton) C3 0.384
5 117840 R. MULLER (Ruud) C3 0.357
6 118808 S.D. BRINK (Sjouke) C3 0.353
7 103859 A.B. SCHAAP (Toon) C3 0.330
Vriendenkring 1/Café Tapuit - Speelsterkte 0.402
Teamleider: 220673 M. MONS (Michiel)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Denksportc. 't Spaerne, Spaarndamseweg 416, 2022EA Haarlem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 220673 M. MONS (Michiel) C2 0.478
2 225437 W. SCHEFFER (Wybrand) C2 0.413
3 222306 H. VERMANEN (Henk) C3 0.316
4 229686 W.K. van ESVELD (Willem) C3 0.316
5 219756 M. JAHREIS (Mike) C3 0.300
6 217393 G. MOOY (Glenn) C3 0.300
7 161455 B.H.P. BOOGAARD (Ben) C2 0.401
TOVV 5 - Speelsterkte 0.440
Teamleider: 135774 P. de NOOIJER (Peter)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, 't Oogh van Vlaerdingh, 1e van Leyden Gaelstraat 17-19, 3134 LE Vlaardingen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 173312 J. van der BIE (Jan) B4 0.602
2 217984 J. van der KOOIJ (John) C2 0.418
3 125665 C. van der LINDEN (Conny) C2 0.403
4 217985 A. de VRIES (Lex) C3 0.340
5 135774 P. de NOOIJER (Peter) C4 0.291
6 203270 B. van der KOOIJ (Bram) C4 0.250
Biljartschool Holland - Speelsterkte 0.425
Teamleider: 81154 A. PARBHOE (Aniel)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, SPC Capelle, Marsdiep 2, 2904 ES Capelle aan den Ijssel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 205581 E. ELBERTSE (Eric) C1 0.501
2 206583 H. NGUYEN (Hoa) C2 0.420
3 181650 C. van der STEL (Kees) C2 0.413
4 81154 A. PARBHOE (Aniel) C3 0.367
5 82332 M. SOLMAZ (Metin) C3 0.356
6 81112 J. BREUR (John) C3 0.344
7 200413 K.V. GONESH (Keith) C3 0.335
8 80629 J.S.W. WORUNG (Jimmy) C3 0.323
9 72057 C. HOGCHEM (Cornelis) C3 0.305
10 76446 R. van LIER (René) C4 0.233