Inschrijvingen Driebanden groot Beker 2017-2018

74 Teams

Ottertje - Speelsterkte 0.500
Teamleider: 165924 J. DAMEN (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum 't Ottertje, St. Janstraat 1, 6595 AA Ottersum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 263986 A. NAB (Andy) C1 0.550
2 108368 R. van der SCHUUR (René) C1 0.506
3 142622 M.T. THIECKE (Maicol) C1 0.520
4 181499 J. RITMEYER (Jacky) C2 0.424
5 165924 J. DAMEN (Jan) C2 0.400
6 153418 T.W.J. REUVERS (Theo) C3 0.349
HCR Prinsen - Speelsterkte 1.464
Teamleider: 108000 B.D. PRINSEN (Dinand)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, HCR Prinsen, Eibergseweg 13, 7273 SP HAARLO, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148083 D. JASPERS (Dick) A1 1.783
2 117098 E. LEPPENS (Eddy) A2 1.534
3 113631 R J. PHILIPOOM (Jozef) A2 1.434
4 127132 A. de KLEINE (Anno) A3 1.354
5 154485 J.H. PIJL (Jelle) A4 1.185
6 157696 R. SWERTZ (Raymund) A4 1.077
7 116890 R J. CLAESSEN (Johan) A4 1.000
Hertog Jan van Mans 1 - Speelsterkte 0.749
Teamleider: 123439 E.A.H. de GROOT (Erwin)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café-Rest. Mans, Nieuweweg 4 4, 7692 AG Mariënberg, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 173827 R.B. LAMBOO (Rob) B1 0.954
2 112633 E. VIJVERBERG (Erik) B2 0.808
3 123439 E.A.H. de GROOT (Erwin) B3 0.726
4 151738 M. PRUIM - EMMENS (Mirjam) C1 0.508
5 106186 R H. BINNENMARS (Eric) C2 0.494
6 218650 R A. ALI (Alae) C2 0.469
7 205616 D. WERDEKKER (Daisy) C2 0.462
8 176488 R L.J. MOLENAAR (Jos) C3 0.350
Schroevengroothandel.nl - Speelsterkte 0.786
Teamleider: 217359 L.G.A. de JONG (Leo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe Millers, Middenweg 247, 1701 GC HEERHUGOWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161647 H. SLIKKER (Herman) B1 0.956
2 125362 J.P. HANDGRAAF (Hans) B3 0.773
3 142269 D. van MOURIK (Dirk) B3 0.740
4 154393 P.A. TUIN (Perry) B4 0.677
5 153305 R F.A.P. GROEN (Fred) B3 0.712
6 217359 L.G.A. de JONG (Leo) C1 0.539
7 122966 J.M.J.E. VOGELS (Jacques) C1 0.592
Biljartteam Hilvarenbeek - Speelsterkte 0.912
Teamleider: 150663 G.J.J. BRUIJSTENS (Paul)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150663 G.J.J. BRUIJSTENS (Paul) B2 0.897
2 215197 E. HENS (Erwin) B1 0.990
3 181240 W. van DIJCK (Wim) B1 0.935
4 154555 M.T de VRIES (Menno) B2 0.827
5 141974 R R. SPIJKERS (Roger) B1 0.921
6 205491 R F. HOMMERING (Frank) B3 0.758
7 151822 R P.M. van ENGELEN (Marten) B3 0.723
8 201477 R A.P.M. van GRINSVEN (Guus) B4 0.621
9 167050 R P.J.C. AERTS (Eric) B4 0.674
De Molen 3 - Speelsterkte 0.709
Teamleider: 149526 W.H.A.M. de WIT (Wil)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 230133 D. MUYLAERT (Dirk) B2 0.840
2 149526 W.H.A.M. de WIT (Wil) B3 0.717
3 132201 M. KORTHOUT (Martin) B4 0.658
4 117979 J.L.A. van LIEROP (Hans) B4 0.622
5 237277 J CATRY (Jan) B4 0.608
6 201721 B. van OUDHEUSDEN (Berry) C2 0.437
7 153294 R W.B.A. KANEN (Wil) C2 0.431
Bousema Lochem - Speelsterkte 1.467
Teamleider: 123059 R. HAZEWINKEL (Ronny)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Café-rest. Bousema, Zutphenseweg 35, 7241 KP Lochem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 203012 M.N. COKLU (Murat Naci) A1 1.694
2 121916 M.H. HORN (Martin) A1 1.733
3 139433 S. GALLA (Stefan) A3 1.290
4 246641 R G SALMAN (Gokhan) A3 1.233
5 164719 W. de JAEGER (Wesley) A4 1.153
6 139730 R F. van SCHAIK (Frans) A4 1.109
7 171367 R T. KLOMPENHOUWER (Therese) A4 1.002
8 148950 M. GALLA (Markus) B1 0.935
9 105632 F.J. SCHOLLINK (John) B1 0.972
10 128043 R S. SPILLEMAN (Stefan) B3 0.767
DPC-A1 - Speelsterkte 0.920
Teamleider: 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264027 S. DIRKS (Stefan) A4 1.005
2 151238 M.J.A. van SILFHOUT (Michel) B1 0.976
3 140718 R. GERRITS (René) B1 0.942
4 216660 J.J. de KRUIJF (Jordy) B3 0.758
5 115759 H.J.M. WEZENBEEK (Henny) B4 0.617
6 120406 G. WANINK (Gerard) C1 0.510
7 207728 R T.H. RAKHORST (Theo) C1 0.534
8 111282 R H. ten BERK DE BOER (Henk) C2 0.493
VB1 / Gorissen Furniture - Speelsterkte 0.660
Teamleider: 160665 R. VAASSEN (Roger)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 167508 G.L.J. SCHOENS (Roger) B3 0.749
2 152141 M.M.G. WOLFS (Marco) B4 0.629
3 177095 J. COOLEN (Jean) B4 0.681
4 128324 G. HOLKA (Ger) C1 0.584
5 202641 G.M.E.A. BORREMANS (Ger) C1 0.568
6 160665 R. VAASSEN (Roger) C1 0.515
7 143400 J.J.M. GORISSEN (John) C3 0.339
8 143882 R W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) C3 0.330
W .v.d. Sanden - Speelsterkte 1.000
Teamleider: 166754 J.M.J. van PEER (Jack)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 166754 J.M.J. van PEER (Jack) A4 1.110
2 116890 J. CLAESSEN (Johan) A4 1.000
3 140016 M. ROOFTHOOFT (Marc) B1 0.973
4 140123 V. CETIN (Volkan) B2 0.820
5 132195 R. BERKELMANS (Richard) B1 0.920
6 217860 R V.O.S. van ORSHAEGEN (Sven) B2 0.829
7 163202 C. MEKES (Charles) B3 0.743
van Dijk-Winterhoeve - Speelsterkte 0.419
Teamleider: 126577 W.G. WINTER (Wim)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Zaal 't Vossehol, Spoorstraat 7, 7687 AM DAARLERVEEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 160997 R. van DIJK (Ronnie) C2 0.492
2 147882 C. BAKKER (Chris) C2 0.459
3 153915 H. SCHEPERS (Henk) C2 0.409
4 126577 W.G. WINTER (Wim) C3 0.316
5 181898 R. ter HALLE (Roy) C3 0.310
6 213040 M. van MIL (Marcel) C3 0.302
7 147880 C. WEIJERS (Chris) C3 0.300
FDV Jacoby/ Schuler Cues - Speelsterkte 0.880
Teamleider: 132890 J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Cafe `t Tapperijke, St. Janstraat 15, 4741 AL Hoeven, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132890 J.H.A. van NIJNATTEN (Jeffrey) A4 1.023
2 119144 R M. ZWAKENBERG (Michael) B2 0.872
3 174680 F. de VOS (Frans) B2 0.862
4 210710 R.T. RONGé (Tom) B2 0.849
5 222284 B. VANGENECHTEN (Bryan) B3 0.788
6 181048 R H. FRIJTERS (Hans) B2 0.811
7 179573 R. HENDRICKX (rudi) B3 0.748
8 263928 M.H.R. DOGAN (Yilmaz) B4 0.687
9 133985 R P. BRUNEEL (Paul) B4 0.677
A1 Biljarts - Speelsterkte 1.256
Teamleider: 154493 A. WIENK (Addy)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Apeldoorns Biljart Centrum, Marktstraat 13, 7311 LH Apeldoorn, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 209550 M. NILSSON (Michael) A2 1.400
2 151330 D RUDOLPH (Christian) A2 1.406
3 202206 R R. LINDEMANN (Ronny) A3 1.280
4 100867 M. van der SPOEL (Martien) A4 1.160
5 182694 H. BLAUWBLOMME (Henk) A4 1.061
6 130688 K.C.H. de ZWART (Kay) A4 1.016
7 151238 R M.J.A. van SILFHOUT (Michel) B1 0.976
8 140718 R R. GERRITS (René) B1 0.942
9 154493 A. WIENK (Addy) B3 0.758
Zandee Kloetinge - Speelsterkte 0.467
Teamleider: 108783 J.M.P. van den OUDENHOVEN (Joop)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Tapperij `s Lands Welvaren, A.de Koningstraat 5, 4434 AG Kwadendamme, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157911 M.W. CAPELLE (Martin) C2 0.473
2 173188 P.G. VERSCHURE (Piet) C2 0.447
3 121609 D. WESTSTRATE (Daan) C2 0.465
4 156456 K.R.R PöPSEL (Koen) C2 0.484
5 137186 P.W. BODBIJL (Paul) C3 0.397
6 126249 L. KOOPMAN (Leo) C3 0.335
7 139807 J.W. SLABBER (Jan Willem) C4 0.244
8 108783 J.M.P. van den OUDENHOVEN (Joop) C4 0.289
DPC - Speelsterkte 1.430
Teamleider: 138921 D. MOLIER (Danny)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, 't Oogh van Vlaerdingh, 1e van Leyden Gaelstraat 17-19, 3134 LE Vlaardingen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 181093 N. POLYCHRONOPOULOS (Nikos) A2 1.534
2 246642 B. UYMAZ (Birol) A2 1.413
3 263970 J. BARBEILLON (Jerome) A3 1.350
4 113129 M. SPOORMANS (Martin) A2 1.424
5 263971 C. MELNYTSCHENKO (Cedric) A3 1.250
6 142866 R. BITALIS (Richard) A4 1.172
7 140036 R R. DANIELS (Ronnie) A4 1.019
8 118845 R T.H. BEEMSTERBOER (Tom) A4 1.015
9 215197 R E. HENS (Erwin) B1 0.990
10 138921 R D. MOLIER (Danny) B4 0.690
Rietlander 1 - Speelsterkte 0.621
Teamleider: 214178 T. van HEUMEN (Ton)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, De Rietlander, Wilhelmina Bladergroenstraat 47, 3207 TA Spijkenisse, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 120689 H. ELSINGA (Harry) B4 0.630
2 163864 I.C. t MANNETJE (Ies) B4 0.659
3 214178 T. van HEUMEN (Ton) B4 0.604
4 101891 R B.H. HOUKE (Bas) B4 0.654
5 144890 P. BOERS (Peter) C1 0.591
6 225204 M.S. de BRUIN (Michaël) C1 0.567
7 225360 R M WARNAAR (Marco) C2 0.472
8 214179 R C. LAGEWEG (Cees) C2 0.416
9 181357 R J. VOOGT (Jan) C2 0.413
Jan Brock Amusement - Speelsterkte 0.874
Teamleider: 138782 G.J. ESVELT (Gert Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Biljartzaal `t Vossehol, Spoorstraat 7 7, 7687 AM Daarlerveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 213520 M. GöKMEN (Murat) A4 1.044
2 114142 R E. SIEMENS (Eddie) B1 0.992
3 203343 D.H.J.J. HOOGAKKER (Dennis) B2 0.899
4 183172 R D. HARWARDT (Dirk) B2 0.895
5 112842 M. KRIKHAAR (Marcel) B2 0.819
6 138782 G.J. ESVELT (Gert Jan) B3 0.734
7 143421 R J. VOS (Jan) B4 0.628
8 103371 R A.C. van SCHAIK (Ton) B4 0.615
9 181071 R P. TIMMER (Peter) C1 0.563
Albert Heijn Van Rijn - Speelsterkte 0.610
Teamleider: 104937 W.L. van der LAAN (Wim)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Biljartcentrum ´t Gooi, Vaartweg 43c, 1211 JE Hilversum, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 104293 G. van RIJN (Gijs) B3 0.727
2 170533 R R. van der GRIEND (Robert) B4 0.693
3 160123 E. de GRAAF (Eddie) B4 0.688
4 150143 R A. STRUIJK (Arie) B4 0.623
5 107633 G.P. BOS (Gerton) C1 0.536
6 104937 W.L. van der LAAN (Wim) C2 0.490
7 219842 R M.S. BEEMSTERBOER (Marco) C2 0.460
8 212146 R.L. SPOOR (Richard) C4 0.286
Cafe \'t Valkennest - Speelsterkte 0.488
Teamleider: 138477 J. KROES (John)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Valkennest, Valkenboslaan 233, 2563 CW Den Haag, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 138477 J. KROES (John) C1 0.565
2 229713 F.A. van LEEUWEN (Fred) C1 0.500
3 175531 C.P. van der MEER (Peter) C2 0.454
4 125344 R. SIPS (Rolf) C2 0.434
5 237138 E.J. HOOGLAND (Ed) C2 0.433
6 171228 A.P.M. van EMMERIK (André) C3 0.346
De Eekhoorn / Biljartpoint.nl - Speelsterkte 0.565
Teamleider: 132484 P.W. RIJCKAERT (Peter)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 132484 P.W. RIJCKAERT (Peter) B4 0.615
2 182549 E. van WOERKOM (Erik) C1 0.576
3 200087 P.J.F.M. OELP (Patrick) C1 0.541
4 171987 A. NOOTEN (Nol) C1 0.530
5 132476 J.B. RIJCKAERT (Jan) C2 0.499
6 209072 G.J.M. MOLENSCHOT (Geoffrey) C2 0.461
Rechtswinkel ZuidWest NL - Speelsterkte 0.699
Teamleider: 177418 A.A. van SCHIJNDEL (Arthur)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe De Drie Zwaantjes, St. Janstraat 68, 4714 EH Sprundel, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140792 J.H. van der STEEN (Jack) B4 0.698
2 177418 A.A. van SCHIJNDEL (Arthur) B4 0.698
3 203630 S. BUELENS (Steven) B3 0.701
4 209077 E. DE BUSSER (Eric) B3 0.700
5 166124 R. LUIJENDIJK (Ron) B4 0.644
6 224185 J. VANTOURNHOUT (Jef) B4 0.639
7 220142 R J.A.M. STAFF (Jan) B4 0.668
8 182638 R F. VERMEIREN (Frans) C1 0.563
HWA/Hordijk Biljartartikelen - Speelsterkte 0.796
Teamleider: 147668 W.M. van BEEK (Wilfried)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Het Wapen van Alblasserdam, Dam 24, 2952 AB Alblasserdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 146314 P. WITVELD (Peter) B2 0.831
2 138944 W.F. WAUMANS (Floor) B2 0.821
3 155885 P.J.G. BERNDSEN (Peter) B3 0.737
4 147668 W.M. van BEEK (Wilfried) B3 0.797
5 161419 R M. van den BOOM (Marc) C1 0.591
6 120878 J. BIJL (Jan) C1 0.566
7 122504 J. van KRIMPEN (Jan) C2 0.429
Beauty Sauna Peize - Speelsterkte 0.662
Teamleider: 131168 G.E. EDENS (Gerard)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Friesche Club, Ruiterskwartier 57, 8911 BP LEEUWARDEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 157629 J.N. BEERSTRA (Jan-niek) B2 0.820
2 114593 A. HOEKSTRA (Anne) B4 0.649
3 113837 P. de HAAN (Paul) B4 0.608
4 141031 F.M. DILLEMA (Feije-mient) C1 0.571
5 131168 G.E. EDENS (Gerard) C2 0.484
6 123290 J.W. van der VLIES (Joop) C2 0.455
7 113865 G.R. POPMA (Geert) C2 0.404
aMate Communications - Speelsterkte 0.745
Teamleider: 102035 W.J. MINKELS (Willie)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Het Wapen van Eerschot, Mgr. Bekkersplein 2, 5491 EB St. Oedenrode, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 222478 K. van CAMP (Koen) B1 0.937
2 156130 A.H.M. DEKKERS (Toine) B3 0.710
3 147629 F.C.P.M. SMETSERS (Frank) B4 0.696
4 143520 J.A. van HASTENBERG (Joop) B4 0.639
5 102035 W.J. MINKELS (Willie) C1 0.522
6 179311 M.J.G. van den BOGAARD (René) C1 0.586
7 207734 A.R. SIKKERS (Ruud) C2 0.450
Daktechniek/Viersprong - Speelsterkte 0.410
Teamleider: 207592 J.J. HEIJNEN (Jos)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Biljart-café De Viersprong, Zijtak O.Z. 1 1, 7833 AL Nieuw Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 218650 A. ALI (Alae) C2 0.469
2 181564 H. HOF (Henny) C2 0.416
3 142514 H. van ENGELEN (Hans) C2 0.401
4 126515 T.R.M. VINKE (Theo) C3 0.357
5 132944 A. MEIJER (Albert) C3 0.334
6 183195 B. KREGMEIER (Bert) C3 0.306
7 207592 J.J. HEIJNEN (Jos) C4 0.289
Stolting Advocatuur / De Laan - Speelsterkte 0.576
Teamleider: 172219 I. STOLTING (Ivo)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Amorti, Dr. Arienslaan 88, 4761 EP Zevenbergen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 148333 A.M.M. GOVERDE (Jos) B4 0.667
2 172219 I. STOLTING (Ivo) B4 0.657
3 141889 E. EIJSKOOT (Eef) C2 0.495
4 107519 C.A. VIJFHOEK (Kees) C2 0.488
5 148338 R W. KANTERS (Wim) C2 0.482
6 123364 R R. van VLAARDINGEN (Robbert) C2 0.468
7 148341 R J. BROEDERS (Jos) C2 0.426
8 237042 A.C. GOOSSENS (Toon) C3 0.385
9 129641 R M. HOEVEN (Marjo) C2 0.408
NAS/Outlet DHZ Valkenswaard - Speelsterkte 0.524
Teamleider: 165402 P. ROEFS (Piet)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Zalencentrum De Graver, Kerstroosstraat 20, 5552 NS VALKENSWAARD, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 152894 M. ROEFS (Martijn) B4 0.688
2 225509 A.J.M van VEGHEL (Berry) C2 0.477
3 140301 J. WILLEMS (Jac) C2 0.476
4 152523 F.H.H.M. GIELEN (Frank) C2 0.458
5 165402 P. ROEFS (Piet) C3 0.370
6 234535 JM van SCHAIJK (Hans) C4 0.270
Biljartshop Leiden - Speelsterkte 0.532
Teamleider: 172259 M. van DELDEN (Marcel)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum Oegstgeest, De Voscuyl 38 A, 2341 BJ Oegstgeest, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 172259 M. van DELDEN (Marcel) C1 0.596
2 135010 R F.X.B. PAF (Fabian) B4 0.603
3 201525 R H.E. VERSTEEGE (Harry) C1 0.588
4 157824 W.J. den HEIJER (Wim) C2 0.491
5 176694 J.C.M. HOEFNAGELS (Hans) C2 0.489
6 118058 B. DUIVENVOORDE (Ben) C1 0.555
7 157977 J. CORTES QUERO (Jesus) C2 0.455
8 222291 R R.A. van SCHIE (Richard) C3 0.327
Vervat Vastgoed - Speelsterkte 0.849
Teamleider: 123875 J.M.A. ZWIERS (Johan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 222279 I. STITSCHINSKY (Ivan) A4 1.035
2 246645 O. EROGUL (Orhan) B2 0.850
3 102911 M.F.J. ZWIERS (Riny) B2 0.846
4 123875 J.M.A. ZWIERS (Johan) B4 0.667
5 164770 P. BLANKERS (Piet) B4 0.645
6 225839 R J.A.M. VERBRUGGEN (Jan) C1 0.548
7 156927 R J.T.W.L. ZEEGERS (Jurgen) C2 0.456
Carambole - Speelsterkte 0.795
Teamleider: 152940 S.H.A. LENTING (Stefan)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartzaal `t Vossehol, Spoorstraat 7 7, 7687 AM Daarlerveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 152940 S.H.A. LENTING (Stefan) B2 0.875
2 183172 D. HARWARDT (Dirk) B2 0.895
3 246663 T.B. BOUERDICK (Tobias) B3 0.782
4 113175 B.G.A. VELTHUIS (Ben) B4 0.622
5 143421 J. VOS (Jan) B4 0.628
6 103371 A.C. van SCHAIK (Ton) B4 0.615
7 181071 P. TIMMER (Peter) C1 0.563
8 153447 G. VEENSTRA (Gerard) C1 0.508
Struijk Metaal Recycling - Speelsterkte 0.561
Teamleider: 150143 A. STRUIJK (Arie)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Snooker en Biljartcentrum Vink, Veenslag 78-80, 3905 SL Veenendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150143 A. STRUIJK (Arie) B4 0.623
2 128700 E. van de BOVENKAMP (Eddy) C1 0.585
3 150139 A.J. HENDRIKSEN (Anton) C1 0.517
4 150137 J.L. DROST (John) C1 0.522
5 161621 C. van ENGELEN (Tinus) C2 0.477
6 215158 R M. van den HATER (Dennis) C2 0.408
Jan Baars Interieurs - Speelsterkte 0.395
Teamleider: 105254 C.G. VINK (Cees)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Snooker en Biljartcentrum Vink, Veenslag 78-80, 3905 SL Veenendaal, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 105254 C.G. VINK (Cees) C2 0.412
2 130548 J.W. GEERTS (Jan Willem) C2 0.410
3 215158 M. van den HATER (Dennis) C2 0.408
4 102052 F. van den BROEK (Fred) C3 0.350
5 223073 J. van den HATER (Jan) C3 0.349
6 159543 W.H. BIEMANS (Henk) C3 0.320
7 212261 R A.W. STIJNMAN (Ton) C4 0.289
\'t Steegje - Speelsterkte 0.682
Teamleider: 173624 D.C.L.C. van der GELD (Daniël)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 209471 G. de BOK (Goof) B3 0.712
2 157661 M. van TETERING (Mike) B4 0.685
3 173624 D.C.L.C. van der GELD (Daniël) B4 0.694
4 120820 G. van de LEE (Gerbert) B4 0.639
5 176765 R C.G.A.B. de BRUIJN (Gerrie) B4 0.616
6 239947 R C. van DONGEN (Carlo) C3 0.394
KIRI-Automaten - Speelsterkte 0.530
Teamleider: 122441 B. de LEEUW (Broer)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum "L'Acquit", Terpweg 2, 7902 NW Hoogeveen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 111249 A. STRIJKER (Arno) B4 0.639
2 111497 S.O. BRUNSTING (Onno) C1 0.553
3 200844 W.A. SANTINGE (Wim) C1 0.509
4 122441 B. de LEEUW (Broer) C2 0.406
5 104337 A. FRATERMAN (Anjo) C3 0.394
6 137455 A. HILBERTS (Appie) C3 0.370
7 135042 J. van DALEN (Joop) C2 0.421
Drukkerij 3in1 - Speelsterkte 0.613
Teamleider: 141395 G. ELBERTSEN (Gijs)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 141395 G. ELBERTSEN (Gijs) B4 0.696
2 149974 T.J. VELLINGA (Tjeerd) B4 0.699
3 111521 J. ZIJLSTRA (Jan) B4 0.605
4 226343 R C.M. WIJNBEEK (Kees) C1 0.582
5 114830 R A.T.M. VERHEIJEN (Jos) C1 0.579
6 146927 R J. van den BERG (Jaap) C1 0.507
7 182334 R.H. van SLINGERLAND (René) C2 0.454
8 172165 R W.A.M. GODSCHALK (Wilfried) C2 0.462
9 132180 R E. van ZANTEN (Erik) C4 0.291
Beekman HPL - Speelsterkte 1.081
Teamleider: 131902 S. JONEN (Sander)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Denksportc. 't Spaerne, Spaarndamseweg 416, 2022EA Haarlem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 230217 L. DUNCH (Lars) A4 1.195
2 139730 F. van SCHAIK (Frans) A4 1.109
3 154540 C. HJOLLUND (Carsten) A4 1.063
4 131902 S. JONEN (Sander) B1 0.958
5 139366 M.C. SCHEFFER (Marcel) B2 0.823
6 105134 M. EL ASHKAR (Mark) B2 0.815
7 162284 G.J.M. WINDT (Ger) B2 0.806
8 204996 R.S. SCHEFFER (Robert) C1 0.507
STUC.BEDR.KANTERS - Speelsterkte 0.493
Teamleider: 133981 E. KORTSMIT (Erik)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartaccomodatie Amorti, Dr. Arienslaan 88, 4761 EP ZEVENBERGEN, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 133981 E. KORTSMIT (Erik) C1 0.598
2 148338 W. KANTERS (Wim) C2 0.482
3 123364 R. van VLAARDINGEN (Robbert) C2 0.468
4 148341 J. BROEDERS (Jos) C2 0.426
5 129641 M. HOEVEN (Marjo) C2 0.408
6 206621 E. EIJSKOOT (Eef) C4 0.272
Grolleman Schildersbedrijf - Speelsterkte 0.524
Teamleider: 113411 A. NET (Arnold)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biddinghuizen Biljartclub, Sportlaan 3, 8256 CE Biddinghuizen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142083 R. van RAAIJ (Roij) B4 0.677
2 224784 J.A. KRAMER (John) C1 0.526
3 113411 A. NET (Arnold) C2 0.461
4 155556 H.J.I. GROLLEMAN (Harry) C2 0.434
5 201800 T.L.M. DEKKER (Dirk) C2 0.426
6 223251 F.A. van den HURK (Frans) C3 0.370
7 200468 S.J.M. PAAUW (Simon) C4 0.232
van den Berg biljarts 1 - Speelsterkte 0.629
Teamleider: 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café 't Oventje, Voor Oventje 32 32, 5411NV Zeeland, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 264121 D. DELMEZ (Dirk) B4 0.677
2 264122 D. van ROMPAEY (Daniel) B4 0.659
3 182625 A. van den HURK (Anton) B4 0.620
4 159016 A.G.R. BONGERS (Toine) C1 0.562
5 175859 P.H.M. van de BERG (Pedro) C1 0.542
6 107644 J.H.M. van der VEN (Jaco) C2 0.463
7 156927 J.T.W.L. ZEEGERS (Jurgen) C2 0.456
8 175858 G.P.H. van de BERG (Gerard) C2 0.417
9 211307 J.H.P. van ZUTPHEN (Jan) C3 0.358
Man op Maat - \'t Caves - Speelsterkte 1.100
Teamleider: 217364 A.J.M. van BOXEM (Toon)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Het Caves, Veneind 5, 5513 NE WINTELRE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113631 J. PHILIPOOM (Jozef) A2 1.434
2 105577 R. CEULEMANS (Raymond) A4 1.159
3 222279 R I. STITSCHINSKY (Ivan) A4 1.035
4 215168 L. MENHEER (Leslie) B1 0.973
5 246645 R O. EROGUL (Orhan) B2 0.850
6 102911 R M.F.J. ZWIERS (Riny) B2 0.846
7 105997 W.P.H.J. JANSSEN (Wil) B2 0.834
8 152894 R M. ROEFS (Martijn) B4 0.688
9 164770 R P. BLANKERS (Piet) B4 0.645
10 217364 R A.J.M. van BOXEM (Toon) C2 0.425
Haven 1 - Speelsterkte 0.613
Teamleider: 170838 L.T.J. van MOORST (Bert)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café de Haven, Industriestraat 206, 7553 CW Hengelo, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158035 A.J. VRIENDTS (Hans) B3 0.775
2 147847 N. HASTER (Nico) C1 0.516
3 138536 R. STRONKS (Rene) C1 0.512
4 170838 L.T.J. van MOORST (Bert) C2 0.410
5 230144 B van der ZALM (Bert) C2 0.414
6 143396 M.A.J. ROS (Martin) B4 0.652
7 178912 J. van ENGELEN (Johnny) C2 0.449
De Harmonie Groningen - Speelsterkte 0.582
Teamleider: 157552 F. BREEUWSMA (Fred)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Sociëteit de Harmonie, Kreupelstraat 10, 9712 HW Groningen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 110108 K. THOMA (Koeno) B3 0.755
2 118707 S.R. RIEPMA (Koos) C1 0.579
3 203395 J. VEENSTRA (Jerrit) C1 0.549
4 115531 H.G. PLOEGER (Harrie) C2 0.448
5 237171 J. LEUPEN (Jan) C2 0.419
6 157552 F. BREEUWSMA (Fred) C3 0.384
7 154897 L.H.A. MEIJERINK (Bert) C3 0.382
8 153957 F. SPAKMAN (Folke) C3 0.370
9 174800 J. OOSTING (Jenne) C3 0.363
De Molen 1 - Speelsterkte 0.777
Teamleider: 129732 A.M.A. VERMEER (Ad)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 142515 R. SLEDDENS (Rick) B2 0.818
2 167880 R. ELSHOF (Rutger) B3 0.782
3 205491 F. HOMMERING (Frank) B3 0.758
4 164289 P. SLEDDENS (Piet) B3 0.751
5 129732 A.M.A. VERMEER (Ad) B3 0.701
6 209153 T. DEVOGHT (Tonnie) C1 0.500
Roof Security - De Hoog - Speelsterkte 0.557
Teamleider: 157409 M.A.C. SPAARGAREN (Martin)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 92714 B.J. SCHEP (Ben) C1 0.590
2 209097 P. SCHEP (Piet) C1 0.573
3 144148 A. PRINS (André) C1 0.568
4 122068 R F.H. ASSCHEMAN (Fred) C1 0.505
5 157409 M.A.C. SPAARGAREN (Martin) C2 0.498
6 217156 J. van BEMMEL (Jan) C3 0.372
7 100975 E.R. van den BERG (Ed) C2 0.484
BV Steenwijk - Speelsterkte 0.610
Teamleider: 146927 J. van den BERG (Jaap)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 109223 J.H.K. DIJKSTRA (Hans) B3 0.706
2 159512 R.K. BOELENS (Ruud) B4 0.605
3 226343 C.M. WIJNBEEK (Kees) C1 0.582
4 173441 H.P. HANEKAMP (Peter) C1 0.550
5 146927 J. van den BERG (Jaap) C1 0.507
6 172165 W.A.M. GODSCHALK (Wilfried) C2 0.462
7 210709 N. KUINDERSMA (Nynke) C3 0.327
8 132180 E. van ZANTEN (Erik) C4 0.291
Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Speelsterkte 0.619
Teamleider: 219418 A.J.C. LEUSINK (Fred)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljart-café De Viersprong, Zijtak O.Z. 1 1, 7833 AL Nieuw Amsterdam, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 131995 R. KOK (Rudy) B3 0.767
2 219418 A.J.C. LEUSINK (Fred) B4 0.600
3 224680 R. de BLECOURT (Ramon) B4 0.600
4 104342 H. de VRIES (Henk) C1 0.510
5 114057 W. de VRIES (Wietse) C3 0.399
6 141647 H. EGGENGOOR (Henk) C3 0.376
DOS - Hattem - Speelsterkte 0.475
Teamleider: 149394 H.J.A. POPPE (Henk)
Locatie en tijd: Woensdag 19:30, Clublokaal "De Triangel", Veenburgerweg 15, 8051 CG Hattem, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149394 H.J.A. POPPE (Henk) C2 0.480
2 145236 T. MEINDERTSMA (Tjisse) C2 0.481
3 147269 J. DEKKER (Sjaak) C2 0.473
4 139942 A. KIESKAMP (Arjèn) C2 0.427
5 167905 H.D. FIJN (Harry) C2 0.431
6 209631 P.J.C.A. KNIEST (Peter) C3 0.398
7 140848 D.N. HOVINGA (Douwe) C3 0.350
8 120227 G. DIENDER (Gerard) C4 0.237
9 108756 H. FIJN (Henk) C2 0.468
boeve afbouw - Speelsterkte 0.552
Teamleider: 172586 A. STRUIK (Arnold)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Francois Mingaud, Parade 6, 8333 DR Steenwijk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114830 A.T.M. VERHEIJEN (Jos) C1 0.579
2 106164 G.A.W REIMINK (Gerald) C1 0.590
3 142253 F.T.H. WIPPERT (Ferry) C1 0.521
4 156585 J.H. WESTERBEEK (Jan) C1 0.520
5 181324 A. HOOGENBOOM (Arie) C2 0.459
6 172586 A. STRUIK (Arnold) C3 0.395
7 155537 J.D.J. van DRIESSEN (Joop) C4 0.299
\'t Hartje/ RMSC - Speelsterkte 0.492
Teamleider: 206071 A.J.P. van der AA (Jos)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljart/Pool centrum `T Hartje van Oosterhout, Braak 31, 4901 JL Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 119741 A.A. KRIJNEN (Antoon) C1 0.555
2 206071 A.J.P. van der AA (Jos) C1 0.541
3 200598 G.K. van ROEKEL (Gerrit) C2 0.498
4 209727 R P.A.H.C.H. HUIJBREGTS (Sebastian) C2 0.449
5 110914 R N. CARDON (Nick) C2 0.408
6 226313 R J. van STRIEN (Jan) C2 0.407
7 153234 B. STADHOUDERS (Ben) C3 0.376
BONANZA - Speelsterkte 0.577
Teamleider: 127702 M.L.M.J. SPIERTZ (Marcel)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Lokaal La Plaza, Markt 2, 6431LG Hoensbroek, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 127702 M.L.M.J. SPIERTZ (Marcel) B4 0.620
2 230085 D. BOREAS (Danny) B4 0.607
3 127566 P.H. GERRITS (Piet) C1 0.572
4 149341 E.M.G. KORVER (Emile) C1 0.512
5 126801 F. TELENG (Frans) C2 0.481
6 214488 G.L. COORT (Gerrit) C2 0.473
7 236751 B. SIMON (Bert) C2 0.431
Hotel Stadt Lobberich/BCT - Speelsterkte 0.878
Teamleider: 153306 R. MANS (Rob)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 226657 T. LöWE (Tom) B1 0.992
2 212440 K.H. GERTZEN (Karl Heinz) B1 0.933
3 153306 R. MANS (Rob) B1 0.901
4 140745 P. SAVELKOUL (Paul) B4 0.686
5 229567 R R. LöWE (Roland) B3 0.726
6 182772 R P. WOLTERS (Peter) B4 0.683
7 105434 R C. OOMS (Cock) C1 0.598
8 130497 R J.C.W. van TIENEN (John) C1 0.585
9 223690 R R. SNIJDERS (Rene) C1 0.573
BC Tegelen 2 - Speelsterkte 0.589
Teamleider: 105434 C. OOMS (Cock)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 145560 A.G.M. van HAREN (Noud) B4 0.610
2 105434 C. OOMS (Cock) C1 0.598
3 223690 R. SNIJDERS (Rene) C1 0.573
4 172150 M. van GESTEL (Martien) C1 0.576
5 212860 H.M.C. van AARSSEN (Har) C1 0.506
6 153307 L. MANS (Leon) C1 0.506
7 159425 W. van TIENEN (Wim) C2 0.473
VB3 / De Ketsers - Speelsterkte 0.391
Teamleider: 226160 G.M. KUIPERS (Ger)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 161481 C.A.S. de REE (Cor) C3 0.340
2 143882 W.E.P. ANDRIESSEN (Peter) C3 0.330
3 226160 G.M. KUIPERS (Ger) C3 0.325
4 102274 P. PRIKKEN (Patrick) C4 0.250
5 204677 E. FELLNER (Eduard) C1 0.571
6 128211 R G.F.L. BISCHOPS (Guus) C3 0.350
7 206246 R R.J.M.E. BEKKERS (Robert) C3 0.310
8 125434 R P. ERNON (Paul) C3 0.322
9 207386 R A.H.H. ROBERTS (Roger) C2 0.424
HGL - Keurslager Brouwer - Speelsterkte 0.522
Teamleider: 113379 K. van KUIJK (Klaas)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Clublokaal "De Keet", Staartweg 24a, 8321 NB Urk, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 156663 J.F. KRAMER (Jan) C1 0.593
2 113384 R. ten NAPEL (Reier) C1 0.527
3 114349 K. van OTTERLOO (Kees) C2 0.490
4 118708 E. KRAMER (Eize) C2 0.478
5 211722 H. NENTJES (Hein) C2 0.450
6 225484 B. ten NAPEL (Bertus) C2 0.403
7 113379 K. van KUIJK (Klaas) C3 0.309
8 113390 A. RAS (Albert) C4 0.239
Café Biljart Siemens 2 - Speelsterkte 0.504
Teamleider: 125148 W. SIEMENS (Willie)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Café Biljart Siemens, Hoofdweg 230, 9681 AM Midwolda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 143850 R. BERG (Rene) C1 0.545
2 109927 J. MIDDEL (Jaap) C1 0.504
3 141879 H. HOGENBIRK (Henk) C2 0.492
4 125148 W. SIEMENS (Willie) C2 0.477
5 109158 R. MAATJES (Roel) C3 0.382
6 162668 M. VEENHUIS (Max) C3 0.366
7 208101 E. KROEZE (Erik) C3 0.350
8 129106 T. SCHAUB (Tjaart) C4 0.289
Café Biljart Siemens 1 - Speelsterkte 0.722
Teamleider: 129106 T. SCHAUB (Tjaart)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Café Biljart Siemens, Hoofdweg 230, 9681 AM Midwolda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 114142 E. SIEMENS (Eddie) B1 0.992
2 155380 H. VISWAT (Harry) B4 0.687
3 178460 D. BLAAUW (Danny) B4 0.638
4 140044 L. BRONSEMA (Lucas) C1 0.573
5 140049 J.A. BEERLINGS (Jarno) C1 0.538
6 141879 R H. HOGENBIRK (Henk) C2 0.492
7 125148 R W. SIEMENS (Willie) C2 0.477
8 129106 R T. SCHAUB (Tjaart) C4 0.289
Schidersbedrijf v.d. Bruggen - Speelsterkte 0.682
Teamleider: 143522 P. HULSEN (Pieter)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Het Wapen van Eerschot, Mgr. Bekkersplein 2, 5491 EB St. Oedenrode, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 158407 A.M.G.M. HENSKENS (Toine) B3 0.728
2 123567 A. ROVERS (Ton) B3 0.700
3 167050 P.J.C. AERTS (Eric) B4 0.674
4 139082 E.E.M. van den BOOM (Edwin) B4 0.626
5 107493 M.A. van den TILLAART (Martien) C1 0.599
6 156547 E.J.H.J. JUNGGEBURT (Edwin) C1 0.588
7 143522 P. HULSEN (Pieter) C2 0.482
Megafa Betty Boop - Speelsterkte 0.543
Teamleider: 137361 A.J. VERHOEF (Adri)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Wijkcentrum 't Schuurtje, Zwanenkamp 1301, 3607 NZ Maarssen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 155667 L. ten HAAFT JR. (Bert) B4 0.671
2 137361 R A.J. VERHOEF (Adri) C1 0.500
3 143635 P. van der SCHEUR (Peter) C1 0.500
4 164212 P. SULMAN (Piet) C1 0.533
5 164702 B. la HAYE C2 0.470
6 105466 J.B. SLAGT (Jan Bart) C2 0.462
7 164515 L. ten HAAFT (Bert) C2 0.451
8 106668 E.H. van der SLUIJS (Enno) C2 0.400
9 165348 J. SMIT (Jan) C4 0.285
De Windhoek - Speelsterkte 0.441
Teamleider: 180431 N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Cafe de Windhoek, Laan van Nieuw Guinea 39, 3531 JC Utrecht, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 180431 N.C.M. BROEKHUIZEN (Nico) C1 0.547
2 154366 T.C. van UUM (Theo) C2 0.412
3 146946 L. van de POL (Leon) C2 0.428
4 204601 M. DIX SR. (Ron) C3 0.378
5 126630 P.J. DIX (Peter) C3 0.326
6 217130 R. DIX JR. (Ron) C4 0.292
VB5 / Veerbenders - Speelsterkte 0.506
Teamleider: 128236 L. VISSER (Lex)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 224577 L.J.M.I. FRENZEN (Louis) B4 0.628
2 207543 H. CAGLAYANKAYA (Hasan) C1 0.510
3 128236 L. VISSER (Lex) C2 0.462
4 207386 A.H.H. ROBERTS (Roger) C2 0.424
5 174369 E. de BOER (Erik) C3 0.351
6 166863 L.J.H. HENSELS (Loe) C3 0.333
7 226160 R G.M. KUIPERS (Ger) C3 0.325
8 102274 R P. PRIKKEN (Patrick) C4 0.250
VB2 / Teleng Schilderwerken BV - Speelsterkte 0.622
Teamleider: 126977 J.P.M. GEERLINGS (Jacky)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 146908 L.M.C. KEUTEN (Ludy) B4 0.660
2 205835 P.J.G. JAUBIN (Paul) B3 0.715
3 205837 L.O.E. THON (Luc) C1 0.598
4 126977 J.P.M. GEERLINGS (Jacky) C1 0.503
5 125433 R J. CONINX (Jan) C1 0.504
6 155946 R.M.E. CLEUSKENS (Roger) C1 0.518
7 135877 J.E. TELENG (Jacques) C2 0.467
8 128236 R L. VISSER (Lex) C2 0.462
9 220602 R N. BEMER (Nathan) C4 0.297
Biljartteam Hilvarenbeek 2 - Speelsterkte 0.636
Teamleider: 225983 P. van den BERGH (Patrick)
Locatie en tijd: Maandag 19:30, Biljart - en Poolcentrum Hilvarenbeek, Diessenseweg 8, 5081 AJ HILVARENBEEK, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217860 V.O.S. van ORSHAEGEN (Sven) B2 0.829
2 201477 A.P.M. van GRINSVEN (Guus) B4 0.621
3 225983 P. van den BERGH (Patrick) C1 0.528
4 124815 M.L.F. PERSOONS (Marcel) C1 0.569
5 201833 L.W.M. KAETHOVEN (Wiet) C2 0.492
6 264069 S. van GEMERT (Stijn) C2 0.450
BC Tegelen 1 - Speelsterkte 0.659
Teamleider: 140071 A.J.A. SMAAK (Tom)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Cafe van Tienen, Kaldenkerkerweg 19, 5932 CS Tegelen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 229567 R. LöWE (Roland) B3 0.726
2 182772 P. WOLTERS (Peter) B4 0.683
3 219805 R. EVERS (Rudy) B4 0.643
4 130497 J.C.W. van TIENEN (John) C1 0.585
5 145560 R A.G.M. van HAREN (Noud) B4 0.610
6 228168 R H. SCHATTENKERK (Huub) C1 0.525
7 228167 R M.A. SCHATTENKERK (Marcel) C1 0.522
8 140071 R A.J.A. SMAAK (Tom) C2 0.464
S.I.S. Schoonmaak - Speelsterkte 1.439
Teamleider: 180219 C.G.A. TRAMPE (Cor)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Biljartcafe Jorissen, Heelsumstraat 92, 2573 NP 'S-GRAVENHAGE, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 163195 G. HOFMAN (Glenn) A2 1.549
2 107450 J.L.M. van ERP (Jean) A2 1.471
3 136942 R.J. BURGMAN (Raimond) A2 1.444
4 143706 J. JORISSEN (Jeffrey) A3 1.293
5 140720 H. van DAALEN (Herman) B1 0.960
6 131902 R S. JONEN (Sander) B1 0.958
7 118919 R R.J. NIEUWENBURG (Ruud) B1 0.949
8 164661 R W.W.F.M. van WIJK (Wilco) B1 0.909
9 173827 R R.B. LAMBOO (Rob) B1 0.954
Peter Smits Bestratingen / ABC \'t Töpke - Speelsterkte 0.599
Teamleider: 180541 M. GERCEK (Murat)
Locatie en tijd: Zaterdag 19:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 140939 P.W.J. VALCKX (Paul) B4 0.680
2 228170 J.A. KNAPEN (John) B4 0.614
3 217618 D. KLöSTERS (Dietmar) B4 0.602
4 264094 H. VEHRESCHILD (Helmut) C1 0.500
5 167558 A.G.M. SCHOOFS (Toon) C2 0.467
6 264093 J. van der MADEN (John) C2 0.410
7 180541 M. GERCEK (Murat) C2 0.400
8 116420 A. van HEESCH (Toon) C3 0.300
Voorbrood Meubelen - De Hoog - Speelsterkte 0.494
Teamleider: 123579 N.R. van der VLIST (Niels)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 123579 N.R. van der VLIST (Niels) C1 0.508
2 122068 F.H. ASSCHEMAN (Fred) C1 0.505
3 109407 D.C.P. van LEEUWEN (Danny) C2 0.483
4 217820 P.A de VOS (Paul) C2 0.480
5 179333 R.J.G. van LEEUWEN (Rene) C2 0.457
6 153567 B. de ZEEUW (Bob) C2 0.437
7 141830 K.F. VENINGA (Koert) C2 0.435
8 201244 H.A. SMOLDERS (Henk) C3 0.301
DAB 2 - Speelsterkte 0.437
Teamleider: 218205 W. van DEURSEN (Wim)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, de Mixx, Bogardeinde 112, 5664 EL Geldrop, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 150393 G. de GREEF (Gerben) B4 0.610
2 110616 W. GOSEN (Wim) C3 0.395
3 218879 L. van de MORTEL (Lars) C3 0.375
4 113347 R A.J.H. DIJSTELBLOEM (Ad) C3 0.371
5 218205 W. van DEURSEN (Wim) C3 0.368
6 164135 T. TOONEN-DEKKERS (Theo) C3 0.336
7 175036 C.H.J. BLOMJOUS (Cees) C3 0.303
MCR - Speelsterkte 1.339
Teamleider: 217859 N. LOENEN (Nick)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, Camping de Eekhoorn, Seterseweg 4, 4903 RV Oosterhout, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 246752 F. KASIDOKOSTAS (Filippos) A1 1.836
2 201716 T. FRINGS (Thorsten) A2 1.456
3 147430 E. SCIACCA A4 1.141
4 157524 L.C.C.M. HOEFNAGELS (Bert) B1 0.923
5 152940 R S.H.A. LENTING (Stefan) B2 0.875
6 217859 N. LOENEN (Nick) B4 0.636
7 176727 L. BROUWER (Leon) B4 0.696
8 136390 R. LOENEN (Randy) B4 0.683
Café \'t Steegje 3 - Speelsterkte 0.497
Teamleider: 139534 P.J.M. DONCKERS (Peter)
Locatie en tijd: Dinsdag 19:30, Cafe 't Steegje, Zuideindestraat 16, 4921 XM Made, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 217113 M. van GROEZEN (Mark) C1 0.575
2 209470 A. SEGEREN (Anton) C1 0.518
3 139534 P.J.M. DONCKERS (Peter) C2 0.451
4 211172 A. de RONDE (Anton) C2 0.445
5 211098 J.C. de JONG (Arjan) C2 0.413
6 239947 C. van DONGEN (Carlo) C3 0.394
7 221919 C. RAESEN (Creon) C3 0.320
8 223694 M. PRINSE (Martin) C3 0.310
DAB - Speelsterkte 0.592
Teamleider: 172082 P.H.A. SMITS (Piet)
Locatie en tijd: Vrijdag 19:30, Cafe De Mixx, Bogardeind 112A, 5664 EL GELDROP, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 149405 B.A.A.P. SMITS (Benny) B3 0.715
2 172082 P.H.A. SMITS (Piet) B4 0.650
3 209447 F. van NUNEN (Frans) C1 0.509
4 147759 T. van ZANTVOORT (Twan) C2 0.496
5 146609 J.P.H. PETERS (Jan) C2 0.406
6 150393 R G. de GREEF (Gerben) B4 0.610
7 218205 R W. van DEURSEN (Wim) C3 0.368
8 218879 R L. van de MORTEL (Lars) C3 0.375
Hektisch Biljartschool / Frans van Kuyk - Speelsterkte 0.687
Teamleider: 114087 I.D.A. de HEK (Ivar)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Biljartcentrum de Hoog, Nieuwe Gouwe 11b , 2801SB Gouda, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 106556 J. van ESSEN (John) B3 0.750
2 122223 E. van HOORN (Eric) B3 0.729
3 121832 W.F. DOKTER (Willem) B4 0.695
4 114087 I.D.A. de HEK (Ivar) C1 0.574
5 118819 J.A.M. KUIJKEN (John) C1 0.576
6 120542 R J.L. HENDRIKS (Jan) C1 0.557
7 149656 R E.W.S. de HEK (Edgar) C2 0.475
8 157409 R M.A.C. SPAARGAREN (Martin) C2 0.498
Thekes / Park Tivoli - Speelsterkte 0.809
Teamleider: 170742 J.T.A.M. de RUIJTER (Jurgen)
Locatie en tijd: Donderdag 19:30, Café-Zaal Thekes, Alard van Herpenplein 9 9, 5373AH Herpen, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113172 J.P. BONGERS (Jos) B1 0.921
2 155932 J.P. KREGTING (Jean-paul) B2 0.842
3 162863 M. van BOCHEM (Micha) B3 0.753
4 170742 J.T.A.M. de RUIJTER (Jurgen) B3 0.721
5 108667 D.P.F.J. OCKERS (Daniël) B4 0.678
6 130004 R M.T.F.M. van den HEUVEL (Marcel) C1 0.509
7 111432 R H.W. GEURDEN (Richard) C2 0.474
VB4 Keuken en montagebedrijf Jan Coninx - Speelsterkte 0.371
Teamleider: 125433 J. CONINX (Jan)
Locatie en tijd: Zaterdag 13:00, Bondsbureau Knbb, 11 , 3430 AC , Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 125433 J. CONINX (Jan) C1 0.504
2 128211 G.F.L. BISCHOPS (Guus) C3 0.350
3 206246 R.J.M.E. BEKKERS (Robert) C3 0.310
4 220602 N. BEMER (Nathan) C4 0.297
5 125434 P. ERNON (Paul) C3 0.322
6 224570 E.C.P. DAMS (Emile) C4 0.250
7 161481 R C.A.S. de REE (Cor) C3 0.340
Dallinga.com - Speelsterkte 1.620
Teamleider: 146821 P. VASSEUR (Patrick)
Locatie en tijd: Zondag 13:00, H.C.R. Dallinga, St. Elisabethlaan 49, 4541 GS Sluiskil, Netherlands
# Bondsnr Naam Cat Moy
1 113472 F. CAUDRON (Fréderic) A1 2.238
2 129499 J.P.C.G.M. de BRUIJN (Jean Paul) A1 1.654
3 264114 J.J. SHIN (Jung-Ju) A2 1.400
4 180225 S. van ACKER (Steven) A4 1.190
5 105577 R R. CEULEMANS (Raymond) A4 1.159
6 217617 R M. JANSSEN (Marco) A4 1.192
7 146821 P. VASSEUR (Patrick) B1 0.914
8 179473 R B. CEULEMANS (Bart) A4 1.003
9 109460 B. DALLINGA (Berry) B2 0.812
10 138950 R J.P. de KRAKER (Jean Paul) B2 0.802